Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie

wykladzina czy panele??

Polecane posty

Gość zastanawiam sie

kochani prosze o pomoc bo nie wiem co wybrac, mam nowe mieszkanie i musze polozyc cos na podloge nie wiem czy lepiej wszedzie zrobic panele czy moze wykladzine dywanowa? mysle ze w dziecinnym lepsza bylaby wykladzina bo cieplejsze dla dzieciakow do zabawy ale z drugiej strony dzieci jak to dzieci czesto cos wyleja i problem bedzie z wyczyszczeniem wiec moze panele??w stolowym zdecydowalam sie na panele ale jeszcze nie do konca licze na wasze opinie poradzcie co sie u was sprawdzilo i z czego jestescie zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panele albo wykładzina PCV
tylko nie dywanowa!!!!!!!! nawet, jeśli regularnie odkurzasz, pełno w niej kłaków i kurzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panele albo wykładzina PCV
tylko nie dywanowa!!!!!!!! nawet, jeśli regularnie odkurzasz, pełno w niej kłaków i kurzu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie mam we wszystkich pokojach panele. Jak narazie jestem bardzo zadowolona. Są dobrej jakosci , nie mam na nich zadnych zarysowan i swietnie się je konserwuje. Jesli chodzi zas Ci o dylemat czy połozyć je do dziecinnego pokoju.....czy będzie ciepło.........tak, jak najbardziej. Pod panele kładzie sie przeciez warstwę ktora wycisza a jednoczesnie trzyma ciepło. Moje dzieciaki chodzą na bosaka po mieszkamiu i nie skarzą sie ze jest im zimno w stopy. Ja obstawiam panele........:) A gdybyś chciala miec bardziej przytulnie zawsze jakiś mały dywanik można na nie położyć .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panele.
panele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kixa
panele są ok, ale zainwestuj w AC4. I trzeba uwazac z krzeslami obrotowymi - po 7 miesiacach od polozenia wlasnie zauwazylam, jak przy kompie sie mocno wytarły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u dzieciakow mam wykladzine i wieczny syf: papierki, okruszki, i inne takie. Lepiej im polozyc na panelach jakis dywanik ktory latwo wytrzepac niz codziennie odkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u dzieciakow mam wykladzine i wieczny syf: papierki, okruszki, i inne takie. Lepiej im polozyc na panelach jakis dywanik ktory latwo wytrzepac niz codziennie odkurzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
do kixia- a co to za symbol?bo ja sie na tym nie znam, dziekuje wszystkim za porade i musze przyznac ze pomogliscie mi i zrobie te panele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam parkiet drewniany, albo drewno lakierowane. Chociaz takie deski są lepsze. Mam w jednym pokoju takie sosnowe. Śliczne są, widac na nich takie słoje itp. No a jak cos sie wyleje, to łatwo zetrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panele są bardzo fajne. A co do krzeseł obrotowych to trzeba w nich wymienić kółka na gumowe (ok 35 zł) i nic się nie zarysuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zależy u nas w salonie bardzo dobrze sprawdzają się panele, bo to non stop się brudzi, mamy aneks kuchenny. A w sypialniach położyliśmy wykładzinę, jest mięciutka i swietnie się sprawdza http://www.axprocarpets.com/ zdobi pomieszczenie. Także jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×