Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kornik16

antykoncepcja i bezpieczny seks

Polecane posty

Gość kornik16

witam:) mam jeden problem i chcialabym zeby ktos mi pomogl. czy jezeli biore tabletki antykoncepcyjne ( wlasnie dzisiaj zaczelam:> ) i zazywam je zgodnie z wskazowkami na ulotce i jezeli nie popelnie zadnego bledu w dawkowaniu to czy jezeli bede sie kochala z moim facetem i dojdzie do wytrysku to czy bedzie jakies prowdopodobienstwo zajscia w ciaze? czy lepiej stosowac stosunek przerywany czy bez?? prosze o odpowiedz:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nellllla
Niczego się nie bój :) Tabletki są obecnie najskuteczniejszym środkiem antykoncepcyjnym na naszym rynku (nie wliczając wstrzemięźliwości sexualnej :) ). Jeśli pierwszą tabletkę wzięłaś w pierwszy dzień krwawienia, to już od tego dnia tabletka działa. Pamiętaj tylko o kilku sprawach : 1/ zażywaj tabletki codziennie o stałej porze-radze nastawić alarm w komórce 2/ tabletka wchłania się do ok 4 godzin-jeśli w tym czasie dojdzie do wymiotów lub biegunki, to należy używać dodatkowego zabezpieczenia, gdyż działanie tabletki jest mniejsze Niczym się nie martw-rozumiem twój strach, też niedawno zaczynałam brać pigułki :) Naprawdę nie ma się czym martwić :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornik16
dzieki wielkie:) no niestety lekarz za duzo mi nie powiedzial..widzial ze byla to pierwsza moja wizyta u ginekologa i pewnie nie chcial mnie stresowac:( pozdrawiam serdecznie:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi cos... W sobote pierwszy raz kochalam sie ze swoim facetem(moj 1 raz) zazywam Yasmin(piguki) ale mimo to obawiam sie ze mogę wpaść bo on skonczyl we mnie 4 razy.co robić??Myslicie ze nic mi nie bedzie?? PRZERAŻONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga2
jesteś zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos jest "przerazony", w ogole nie powinien uprawiac seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos jest "przerazony", w ogole nie powinien uprawiac seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×