Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sulia

jak szybko ciąża po odstawieniu pigułki ???

Polecane posty

Gość sulia

Brałam tabletki antykoncepcyjne przez kilka lat ( z kilkoma przerwami), odstawiłam 3 mies. temu i bardzo chcę dzidziusia ale jak do tej pory nic, a muszę wam powiedzieć, że nie mam dużo czasu bo mam już 34 lata.Wiem, że mogę mieć dzieci bo dwoje już mam. Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji to proszę o wypowiedzi - z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e d y t a
Witam Ja zaszłam w ciążę już po 2 tyg. po odstawieniu pigułek. Tylko że poroniłam w 8-9 tygodniu ponieważ mój organizm był osłabiony po 4 latach stosowania pig.- tak powiedział lekarz.3 miesiące to dobry okres na ciążę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po odstawieniu tabletek przez 3 miesiace powinnas brac kwas foliowy i po tym okresie mozesz probowac (nie przerywajac brania kwasu az do konca I trymestru) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie 2 tygodnie temu dowiedziałam się o kwasie foliowym i już go biorę, a może jeszcze inne rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evifeng
ja równiez odstawiałam 3 miesiące temu tabletki, mam 29 lat i od razu zaczełam działać , bo moj lekarz nic nie mowil o oczyszczaniu organizmu .. i lipa... jak na razie nic sie nie pojawiło po za miesiączka ( jak ja teraz jej niecierpie) rowniez biore kwas foliowy. I to bedzie pierwsze dziecko. Nie jest łatwo. ale nie ma reguły. czas brania tabletek, wiek, wszystko zalezy od matki natury. tak mi sie wydaje , bo rózne historie już słyszałam. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj
bezpieczniej jest po pół roku i kup kwas foliowy pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bralam pigułki 2 lata bez przerwy jak przerwalam je brac to w 2 miesiacu przerwy zaszlam w ciąże i jestem w 12 tygodniu, lekarz mówi że wszystko jest ok i ze nie ma ryzyka ze kobiety ktore braly hormony moga urodzic chore dziecko, bo o to sie balam bo rzerwa byla dosyc krotka ( te 2 miesiace). Narazie jest wszysko dobrze i mam nadzieje ze tak bedzie do konca! Pozdrawiam wszystkie starajace sie i te co juz im sie udalo!!! PS. Kwas foliowy BARDZO WSKAZANY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×