Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mexi

Podwyższona prolaktyna

Polecane posty

Gość Mexi

Czy któraś z was wie, jakie są skutki uboczne podwyższonego poziomu prolaktyny, czy jest to niebezpieczne? Czy skutkiem może być trądzik? I czy można brać jednocześnie leki na obniżenie poziomu hormonu z pigułkami antykoncepcyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpa
Podwyższona prolaktyna może na przykład zahamować wystepowanie okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UGI
w badaniach wyszlo mi iz mam podwyzszona prolaktyna... badanie wykonywalam w 4 dniu miesiaczki...i wynosi 34.54....co to moze oznaczac?prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notak
no tak ale czy podwyższona prolaktyna ma wpływ na trądzik ????????????????????????????????????????????????????????????? PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze
moze miec wplyw na tradzik- tzn ja zauwazylam ze pojawil sie tradzik, mam strasznie przetluszczajace sie wlosy- od momentu gdy mam podwyzszona prolaktyne. Powoduje ona tez skapy okres, lub nawet zahamowanie- a ty jaki masz okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinuś
a czy poziom prolaktyny może się podwyższyć od zażywania Diane 35?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświerzam
dlaczego odsylasz ja na inne tematy, w ktorych nikt nie napisal czy z taka PRL mozna zazywac pigulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niestety musze stwierdzic ze ma wplyw na tradzik - ja problemu z tradzikiem nabawilam sie po obfitym opalaniu na sloncu - tak myslalaam - ale powod byl troszke inny moj poziom to 726 a norma jest do 511 wlasnie zapisalam sie do endokrynologa - moja kolezanka miala problem z podwyzszona prolaktyna leczyla sie BROMERGOREM i po 1.5 miesiaca poziom prolaktyny ma bardzo niski - wszystko wrocilo do normy - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc niestety musze stwierdzic ze ma wplyw na tradzik - ja problemu z tradzikiem nabawilam sie po obfitym opalaniu na sloncu - tak myslalaam - ale powod byl troszke inny moj poziom to 726 a norma jest do 511 wlasnie zapisalam sie do endokrynologa - moja kolezanka miala problem z podwyzszona prolaktyna leczyla sie BROMERGOREM i po 1.5 miesiaca poziom prolaktyny ma bardzo niski - wszystko wrocilo do normy - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkam79
Zdecydowanie musisz się leczyć. Nadmiar prolaktyny to z wygodnego punktu widzenia naturalna antykoncepcja, ale niestety: zbyt wysoki niefizjologiczny (czyli nie spowodowany ciążą i karmieniem) poziom prolaktyny utrzymujący się dłuższy czas bez leczenia powoduje przede wszystkich w przyszłości RAKA PIERSI! Sama mam hiperprolaktynemię. Mialam gruczolaka przysadki mózgowej, który wchłonął się po leczeniu Bromergonem (tabletki). Wówczas mialam poziom 3850 jednostek. Po pół roku łykania tabletek 1 szt na wieczór spadło do 374 czyli w super normie i gruczolak sam się wchłonął. Nie można tego bagatelizować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blo
ja mecze sie od 4 lat z podwyższoną prolaktyną,,, biore tabletki i pomagaja troszke... oststnio sprawdzałam poziom prolaktyny i wynosi 58... lekarz mówił mi o operacji mam pewne obawy czy ktoś miał już operacje? (gruczolaki?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×