Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

KARMIĘ PIERSIĄ, CZY MOGE PIĆ KAWĘ?

Polecane posty

i tak naprawdę to strasznie uważam na jedzenie, mąz mówi że chyba przesadzam, teraz już sama nie wiem co mogę jeść a czego mam się kategorycznie wzbraniać. pomóżcie, napiszcie czego nie powinnam jeśc żeby małej nie bolał brzuszek. zgóry dziękuję za podpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz
spokojnie pic kawe ,ale w miare nie za duzo a najlepiej przefitrowana, Pytam z ciekawosci ,jak dlugo masz zamiar karmic?Moja kumpela przesadzila ze swoja corka,karmila ja jeszcze jak mala miala rok,uwazam to za niesmaczne,az mnie to odrzucalo,fujjjjjj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pij
jak Ci smakuje kawa, to możesz pić bezkofeinową - dzidzia będzie spokojniejsza niż po kofeinie ( choć uważam, że 1 czy 2 filiżanki dzeiennie to można , ale najlepiej dużo przed karmieniem) - ja zawsze dodatkowo wypijam po kawie szklankę wody albo soku, bo kawa odwadnia. A jeśli chodzi o jedzenie to nie przesadzaj - tylko wystrzegaj się ostrych przypraw, potraw wzdymających i cytrusów, a mleka nie za dużo lepiej jego przetwory (kefir, jogurt, sery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedź, bo strasznie lubie kawę a nie wypiłam ani jednej filizanki odkąd karmię( karmię cztery tygodnie) a co do czasu karmienia, niby wszyscy mówią że powinno karmic się jak najdłuzej ale ja uwazam że pół roku to chyba wystarczająco długo ( przynajmniej dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za odpowiedź, bo strasznie lubie kawę a nie wypiłam ani jednej filizanki odkąd karmię( karmię cztery tygodnie) a co do czasu karmienia, niby wszyscy mówią że powinno karmic się jak najdłuzej ale ja uwazam że pół roku to chyba wystarczająco długo ( przynajmniej dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam kawkę:) mój lekarz pediatra pozwolil na 1 filiżankę dziennie, pod warunkiem,że nie bardzo mocna i nie bezposrednio przed karmieniem, kofeina przenika z organizmu matki do pokarmu, a w organizmie dziecka utrzymuje się duzo dlużej, niż w twoim. dlatego warto o tym pomysleć pozdrawiam i życzę wytrwalości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz na jakiś czas piję bezkofeinową i bez laktozy (alergia u dziecka). Dziecku nic nie jest. Mój syn ma 7 miesięcy. Cytrusy jem odkąd skończył jakoś 5 i nie zauważyłam nic złego. Na samym początku musiałam zrezygnować z kalafiora, grochu, bo miał straszne kolki. Daruj sobie fastfoody, mocną kawę, mocną herbatę, colę, słodycze (ja jem tylko domowe ciasta typu jabłecznik). Pediatra kazała na początku zrezygnować z surowych owoców (po brzoskwini czymś pryskanej miał wysypkę na policzkach), takie gotowane z kompotu były ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta mam karmiących to mit. Kawę możesz pić o ile nie zauważasz wtedy, że dziecko jest niespokojne (bardzo rzadkie). 1-2 kawy dziennie można spokojnie. Generalnie wszystko jeść można o ile nie wystąpi u dziecka alergia na dany składnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×