Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w potrzebie

globulki

Polecane posty

Gość w potrzebie

mam pytanie - jakie globulki antykoncepcyjne są najlepsze?? i ile kosztują?? pomóżcie, plisss.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko i wyłącznie Patentex oval. Jest najmniejsze ryzyko ciąży, są o wiele bardziej gęste niż kolpotex i mniej uczulają według badań. Nie pamiętam ceny, ale wiem, ze kolpotexy są o połowę tańsze. Jeśli chodzi o stosowanie trzeba zaaplikować 20 minut przed stosunkiem, a nie jak na ulotce jest napisane 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież
globulki nie dają dużego zabiezpieczenia! i gdzie tu miejsce na spontaniczność? nie używałam co prawda Pantetex-tylko Kolpotex, czy jakoś tak- i bardzo nie miło wspominam...:( nie ma jak to pigułki-polecam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.*.*
Globulka co najwyżej z prezerwatywą. Ale mimo wszystko nie polecam, użyłam raz Patentex Oval, już nawet nie chodzi o to, że ciekło, nie bardzo mi to przeszkadzało, ale po prostu NIC nie czuć, jest za mokro, żadnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *.*.*
Globulka co najwyżej z prezerwatywą. Ale mimo wszystko nie polecam, użyłam raz Patentex Oval, już nawet nie chodzi o to, że ciekło, nie bardzo mi to przeszkadzało, ale po prostu NIC nie czuć, jest za mokro, żadnej przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w potrzebie
wiem że globulki nie są najlepsze- ale niechcę jeszcze "truć organizmu" tabletkami - tym bardziej że kocham się niezaczęsto więc dlatego prosze o radę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w potrzebie
wiem że globulki nie są najlepsze- ale niechcę jeszcze "truć organizmu" tabletkami - tym bardziej że kocham się niezaczęsto więc dlatego prosze o radę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w potrzebie
wiem że globulki nie są najlepsze- ale niechcę jeszcze "truć organizmu" tabletkami - tym bardziej że kocham się niezaczęsto więc dlatego prosze o radę...... a może ktoś zna jakieś kremy, źele czy pianki plemnikobójcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w potrzebie
wiem że globulki nie są najlepsze- ale niechcę jeszcze "truć organizmu" tabletkami - tym bardziej że kocham się niezaczęsto więc dlatego prosze o radę...... a może ktoś zna jakiś krem, źel czy piankę antykoncepcyjną - bo z samą prezerwatywą się boję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patentex+prezerwatywa stosowałam 10 lat. Dobre połaczenie- samych globulek nie polecam. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie chcę gumki
A co myślicie o samych globulkach, ale stosowanych w dni "teoretycznie" niepłodne (tzn. takie, kiedy w zasadzie nie powinno dojść do zapłodnienia, bo albo jest kilka dni przed owulacją albo kilka dni po niej). Chodzi o to, że jakkolwiek głupio to zabrzmi, dziwnie czuję się, kiedy mój partner ma założoną prezerwatywę (może to bardziej kwestia psychiki, ale jednak coś mi wtedy nie pasuje). Czy Waszym zdaniem wystarczające będzie połączenie kalendarzyka (od kilku lat mam bardzo unormowany, regularny cykl) z globulkami? Proszę o zrozumienie i rzeczowe argumenty. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_BB
p.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka_BB
p.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOLCIA20
hej dziewczyny!! mam głupie pytanie... ale gdzie dokładnie wkłada się globulkę i czy jest to bolesne? planuję z chłopakiem zabezpieczyć sie prezerwatywą i globulkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globulkę musisz wsunąć
jak najgłębej do pochwy i odczekać czas podany na opakowaniu (niestety trzeba leżeć żeby nie wyciekła) bolesne to nie jest chyba że jesteś dziewicą wtedy możesz mieć problem z umieszczeniem globulki odpowiednio głęboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOLCIA20
NO WłASNIE JESTEM DZIEWICą I STRASZNIE MNIE BOLI... :( co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOLCIA20
nie moge w ogole wsunąc tam palca... taki straszny jest to ból... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×