Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekoladowa ja cała

BLOK CZEKOLADOWY

Polecane posty

Gość Do Czekoladowa Ja Cała
Bardzo mi się podobają Twoje pomysły, szczególnie blok kokosowy. muszę go wypróbować. Serdecznie pozdrawiam. Milka52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa ja cała
dzięki milko52....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tix
moim zdaniem mleko w granulkach absolutnie sie to dego nie nadaje. Sam sie o tym przekonałem. przez to np. wychodzi strasznie zadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tix
moim zdaniem mleko w granulkach absolutnie sie to dego nie nadaje. Sam sie o tym przekonałem. przez to np. wychodzi strasznie zadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tix
moim zdaniem mleko w granulkach absolutnie sie to dego nie nadaje. Sam sie o tym przekonałem. przez to np. wychodzi strasznie zadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robie z mlekiem granulowanym.kupuje takie w srebrno niebieskim opakowaniu i wsypuje cale. blok nie jest wtedy rzadki.jest pyszny i wszyscy sie nim zajadaja. za too raz zrobilam z mlekiem w proszku to mi wyszedl do bani i juz nie eksperymentuje. pozdrawiam wszystkie łasuchy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa ja cała
zrobiłam blok już ponad 100 razy i nigdy z mleka w granulkach nie wyszło mi żadkie, a nawet nie wsypuję całego tylko ok2/3. za to zrobiłam kilka razy z mleka w proszku i cos mi nie pasowało w tym bloku, nie był żadki ale smak jakiś inny, mniej mleczny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloczek
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumle
mam taki przepis który nigdy nie jest żadki 1/2kostki masła 1/4szklanki mleka lub śmietanki 1 szklanka cukru pudru 2-3łyżki kakao 1,5szklanki mleka w proszku orzechy rodzynki trochę wanili .Robiłam wiele razy i zawsze był świetny.Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt juz nie robi bloku
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robimy robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokiq12345
jaka forma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blookiii hwejj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja co prawda zawsze się odchudzam, ale teraz jestem w ciąży i postanowiłam sobie pozwolić na to blokowe szaleństwo. Bardzo bym chciała zrobić na święta biały blok, więc jeśli ktoś zna dobry przepis to bardzo proszę o podanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znalazłam w internecie taki przepis, ale osobiście dodałabym więcej bakali Biały blok: 4 paczki zwykłych herbatników - 1 opakowanie mleka w wproszku - 1/2 szkl. zwykego mleka - 1 duży cukier waniliowy - 1 opakowanie wiórek kokosowych - 1 i 1/2 szkl. cukru - 1 margaryna Jak przyrządzić? Margarynę, mleko zwykłe, cukier waniliowy zagotować. Do gorącej masy dodać mleko w proszku. Najlepiej wymieszać mikserem. Na koniec dodać wiórki kokosowe i pokruszone ciastka. Ciasto można podzielić na dwie części. Do białej masy dodać wiórki kokosowe. Do drugiej części dodać 1 łyżkę kakao i ciastka. Ciemną masę wyłożyć na białą i dobrze ucisnąć. Wstawić do lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny przepis na blok z waflem
6 paczek herbatników 1 szklanka cukru 4 jaja 1 kostka masła 3 łyżki kakao zapach rumowy bakalie (orzechy, rodzynki) Jaja z cukrem ubić na parze na jednolitą masę, dodać rozpuszczone i ostudzone masło, kakao, pokruszone ciastka i bakalie. Dokładnie wymieszać, nałożyć całą masę na duży wafel i przykryć drugim. Obciążyć z góry na 12 godz. Wierzch można posmarować polewą czekoladową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloczunio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alYna 23Z
Zrobialm wlasnie BLOK mam pytankko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alYna 23Z
Znalazlam przepis w internecie i ta masa na koniec zrobila mi sie bardzo gesta, ledwo wylozylam na blaszke, nie wiem czy taka powinna byc, czy raczej plynna :( ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alYna 23Z
Wstawilam do lodowki, jutro zobacze , czy dobrze wyglada, ale to mnie zaniepokoilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alYna 23Z
Nikt nie robi ciast ?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modliszka26
Milka zastosowałam ten przepis i było bardzo smaczne nie powiem , ale niewiem czemu mi nie zastygło na samym spodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raula676
Fajny przepis na blok czekoladowy znajdziecie również na http://whatsup-gniezno.pl/ ogólnie ciekawie zapowiadający się portal z fajnymi poradami od diety po najnowsze trendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×