Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska11

SZczecin -łaczmy sie!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ciekawska11

kto klika ze Szczecina????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jestem ze szczecina, chwilowo jestem w stanach. pozdrawiam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brechtam
widze ze szczecin jest cos malo zintegrowany. chyba ze nikogo ze szczecina tu nie ma. w co watpie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem spod wawrszawy
moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa bije szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam, sie jak to jest ze sa tematy ktore sie ciagna i ciagna a sa takie ktore sie urywaja jak np. ten. przygladam sie temu od jakiegos czasu i okazuje sie ze albo diety, ciaze, male przyrodzenia ...ciesza sie powodzeniem. uwazam ze jest to dziwne bo to wszytsko zaczyna byc wyraznie monotematyczne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze
porozmawiajmy na ten temat!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja jestem ze Szczecina,obecnie przebywam w chicago ale bardzo tesknie za moim kochanym miasteczkiem,pozdrowienia dla wszystkich szczecinianow i nie tylko,buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniatura
Jeśli chodzi o szczecin i zadawanie tych samych pytań :) ...znacie jakiegoś logicznego ginekologa w tym mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość En
Ja tez jestem ze Szczecina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja też ... trochę juz bylo tych topiców ze szczecina i jakos wszystkie umierały... ale co mi tam wpisuje się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDALENAAAA
ja tez jestem ze szczecina:) ginekolog... hm, nie trafilam na dobrego i milego ale ciocia byla kilka razy (pozniej wyjechala) u dr Torbe i byla zadowolona! ma prywatny gabinet przy Pasazu A-Z, obok Krzywoustego, nie pamietam jaka to ulica. kamienica wyglada tragicznie ale podobno jest dobry, tylko ze to facet.......a ja do faceta nie chce isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywe zeby mam
poleccie mi dobrą ortodonte lub ortodontke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolka
witam, ja rowniez jestem ze szczecina. dobra ginekolog to dr Jaskiewicz. tyle ,ze teraz przeniosla sie do iinej przychodni. opytaj gdzies. naprawde fajna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunia20
Ja też ze Szczecina :) A co do doktor Torbe to nie wiem czy myślimy o tej samej, ale na moim osiedlu (somosierry) jest przychodnia rodzinna, w której własnie ta pani przyjmuje (albo może to inna o tym samym nazwisku). Słyszałam że bardzo fajna jest pani ginekolog, która do tej pory przyjmowała na Piotra Skargi, a teraz ma swój gabinet gdzieś na Słowackiego, gdzie powstała jakaś nowa przychodnia czy cos podobnego :P Nie za bardzo się orientuję, ale na pewno w najbliższym czasie się dowiem wszystkiego, bo chcę się własnie do niej wybrać. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luba
tu szczecin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Tez jestem ze Szczecina. Jesli chodzi o ginekologa, ja chodze do dr Nestorowicz, przyjmuje w gabinecie na Krolowej Jadwigi, jestem zadowolona :-) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęciniarka
Witam kocham to miasto i łącze sie z Wami Warszawa to nam może na plecy popatrzec ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Szczecin i ostanio byłam u dr.Jaśkiewicz(pierwszy raz) bardzo fajna kobieta:) przyjmuje na Duńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina lat 27
Ginekolodzy jak dla mnie najlepsi sa na unii lubelskiej, szczególnie polecam dr nestorowicz( prowadziła moją bardzo problematyczną ciążę),a najlepsze usg robi dr węgrzynowski.Polecam z całą odpowiedzialnością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez ze szczecina
hello !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ze Szczecina :D , ale aktualnie mieszkam w Gdańsku. Pozdrawiam !!!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda-25
ze Szczecina, do lekarza pierwszego kontaku też chodzę do dr Torbe (somosierry) a co do ginekologa to dr Krystowska, Szpital wojskowy, lub prywatna przychodnia w Mierzynie ul. Długa na przeciwko Norda. Jestem zadowolona z niej. POZDRAWIAM - MAGDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka123456789
miałam kiedyś chłopaka ze szczecina :) baaardzo przystojny ;) pozdrawiam was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja tez jestem szczecinianka .Od urodzenia mieszkam zyje i pracuje w tym miescie.Jesli chodzi o ginekologa to szczerze polecam dr.Gizewskiego.Przyjmuje na Sklodowskiej - Curie.Swietny specjalista wspanialy czlowiek i przede wszystkich fachowiec w tym co robi.Zreszta wystarczy wejsc do poczekalni...dyplom przyznany przez Kwasniewska.Pozdrawiam wszystkich szczecinian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×