Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska11

SZczecin -łaczmy sie!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość czerwony staniczek
ja jestem ze szczecina,ginekolog to w przychodni na staromłyńskiej,doktor dębska,u niej tez wypalajcie nadzerki,a facet ginekolog to porażka,wiem coś o tym,zresztą co oni mogą o tym wiedziec??phii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Mylisz sie myslac ze facet nie moze byc dobrym ginekologiem.Ja raz bylam u kobiety ginekolog w Medicusie i nigdy wiecej.Mialam wtedy 16-17 lat i zaczelam miec problemy z jajnikami.Kobieta na dzien dobry zmierzyla mnie wzrokiem a po wysluchaniu z czym przychodze stwierdzila ze gdybym nie chodzila z dupa na wierzchu to nie byloby problemu.To byla moja pierwsza i jedyna wizyta u kobiety ginekologa.Na nastepna poszlam do dr.Chrusciela i do niego chodzilam przez kilka lat i bylam tez zadowolona-mily kompetentny zawsze usmiechniety i przede wszystkim czlowiek z ogromna wiedza .Teraz jestem pod opieka dr Gizewskiego i tez bardzo go wychwalam.Swietny specjalista .Urodzilam dwoje dzieci i ciaze przebiegaly bez komplikacji ale czulam ze jestem pod naprawde swietna opieka lekarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellllaa
Witajcie ja tez ze prawie ze Szczecina..no dobra..znad morza, ale mieszkałam w Szczecinie latek kilka :> Jak juz o ginekologach mowa to nie polecam babona ze Słowackiego..paskudny babon- nie pamietam nazwiska, ale podczas drugiej wizyty nie wytrzymałam i wyszłam z gabinetu... I jeszcze na Unni bylam... i znowu tam wracam niebawem- badac prolaktynkę :. pozdrawiam:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uparararra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BARBI.P.M
SIEMANKO WSZYSTKIM Z MOJEGO KOCHANEGO SZCZECINA. OBECNIE JESTEM W MEXYKU, ALE PAMIETAM NADAL. MIALAM "WYPALANA" NADZERKE. ZROBILA TO BARDZO FAJNA I MILA PANI DOKTOR RATAJSKA. PRZYJMUJE TERAZ W SWOIM PRYWATNYM GABINECIKU, ALE BARDZO PRZEPRASZAM BO NI EPAMIETAM ADRESU. JAK ZNAJDE TO PODAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×