Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa opinii

A może topik o tabletkach Mercilon

Polecane posty

Gość ciekawa opinii

Jestem ciekawa opinii na temat tych tabletek. jak się po nich czujecie?? Czy wystąpiły jakies skutki uboczne, działania niepożądane z czego jesteście a z czego nie jesteście zadowolone. Śle Busiaki!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi23
Zanim sie na nie zdecydowałam zasięgałam opinii różnych lekarzy i osób.Wszystkie były bardzo pozytywne,ale co najważniejsze jest to tabletka z minimalna dawką hormonów odpowiednia dla młodych kobiet.Zaczęłam je stosować,nie było żadnych skutków ubocznych,tylko w pierwszym miesiącu niewielkie plamienia,ale to normalne.Brałam je 4 lata,teraz zrobiłam przerwe na 3 miesiące i znowu zamierzam do nich wrócić.Zrobiłam wszystkie badania i jest jak najbardziej w porządku :) Pani doktor powiedziała mi,ze to świetnie dobrana pigułka,bo współgra z moim naturalnym cyklem.Po odstawieniu bez problemu dostałam okres i to dokładnie miesiąc po poprzedniej miesiączce. Więc dla mnie jest to tabletka numer 1 i naprawde gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venus-87
czy po mercilonie urosły wam piersi? Jesli tak to jak bardzo? ile cm? Niedawno lekarz wypisał mi te tabletki-jestem dość chuda i mam bardzo mały biuscik-fajnie by było gdyby troche urusł:) Z góry dzieki za odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×