Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHIPPENDALES-BEST MEN Group.

CHIPPENDALES Wieczór Panieński - BEST MEN Group.Tel0501663110

Polecane posty

Gość extra grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.
super grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wy nr 1 w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chippendales 3
pozdrowienia dla kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulgos
Poszukuje grupy od 1 do 3 tancerzy na terenie dolnegośląska(Wrocław)Organizuje wieczór panieński w małej kameralne jrestauracji. proszę o szybką odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulgos
Poszukuje grupy od 1 do 3 tancerzy na terenie dolnegośląska(Wrocław)Organizuje wieczór panieński w małej kameralne jrestauracji. proszę o szybką odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extra grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super chłopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczo
Jeśli bym zobaczył swoją nażyczoną w objęciach takiego chippend-coś tam,to życzyłbym Waszej parce powodzenia na nowej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elegancki team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola_23
Panowie... rozumiem, że jesteście dumni ze swoich ogolonych klat, no, z czegoś trzeba... w szkole zamiast ortografii (Wasz post zawiera byki) uczyliście się pewnie wiercenia tyłkiem przed panienkami, czyżby w celu przyuczenia do zawodu? absolutnie nie potępiam, każdy z czegoś musi żyć, a impreza z napinającym posladki przed przyszłą panną młodą kolesiem może i jest interesująca... a tak dla przypomnienia: "poprostu" pisze się osobno, czyli: "po prostu" a "wizarz" przez "ż", czyli "wizaż" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie daj Cie im swięty spokoj, czyzbyscie byli zazdrosni.Swetnie bawia kobiety na wieczorach panienskich i niejdna kobieta chwali ich wystepy.Sama za 2 tygodnie mam wieczor panienski, tez poszukuja kolezanki jakiegos tancerza na moj wieczor.Ale wiem ze chłopcy jestescie drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupa do bani
lipna grupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortografka696969
Fajni chłopcy z tych Best Menów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesses2
Super chłopaki i przede wszystkim normalni i koleżeńscy.Spytacie cię skąd to wiem bo jestem tancerką i współpracujemy z nimi i moge w stu procentach napisać że są lepsi od tych boisów.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy princess
nie podobał mi się wieczór panieński na którym jeden z nich był atrakcją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princesses group
Polecamy Wszystkim paniom pokaz na NAJWYŻSZYM POZIOMIE PEŁEN PROFESJONALIZMU I OCZYWIŚCIE ŚWIETNEJ ZABAWY.Grupa BEST MEN potrafi to czego innej prawie Chippendales wiele jeszcze brakuje. Super chłopaki www.bestmen.pl - ZOBACZ WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniela
czemu na stronie best men nie ma ceny za pokaz w wieczor panienski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxx123
www.bestmen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A__NUSIA
MOZE GRUPA JAKO GRUPA JEST FAJNA NIE WIEM NIE WIDZIALAM ALE NA PEWNO CZŁOWIECZEK KTORY ZAJMUJE SIE ZLECENIAMI W TEJ FIRMIE POD NUMEREM TELEFONU 501-663-110 ODNOŚNIE WIECZRÓW PANIENSKICH JEST ZWYKŁYM PROSTAKIEM!!!!POMIJAM KWESTIE ZE NIKT Z TEJ FIRMY NIE POWIADOMIL MNIE O TYM, ZE TANCERZ KTOREGO ZAMOWILAM U NICH JUZ NIE PRACUJE, TO JESZCZE KIEDY SAMA OSOBISCIE ZADZWONILAM POTRAKTOWAL MNIE SLOWAMI:" POSZUKAJ U KONKURENCJI"I SIE BEZCZELNIE ROZŁĄCZYL. OCZYWISCIE TO NIE WSZYSTKO SMSY KTORE MI TEN PAN PRZYSLAL WOŁAJA O POMSTE DO NIEBA SA WULGARNE I OBRAŹLIWE!JESLI TEN PAN I JEGO FIRMA TAK TRAKTUJA KAŻDA KLIENTKE ,KTÓRA CHCE SKORZYSTAC Z TEJ RZEKOMO SUPER GRUPY BESTMEN TO JA ICH W OGÓLE NIE POLECAM!!!TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A__nusia
MOZE GRUPA JAKO GRUPA JEST FAJNA NIE WIEM NIE WIDZIALAM ALE NA PEWNO CZŁOWIECZEK KTORY ZAJMUJE SIE ZLECENIAMI W TEJ FIRMIE POD NUMEREM TELEFONU 501-663-110 ODNOŚNIE WIECZRÓW PANIENSKICH JEST ZWYKŁYM PROSTAKIEM!!!!POMIJAM KWESTIE ZE NIKT Z TEJ FIRMY NIE POWIADOMIL MNIE O TYM, ZE TANCERZ KTOREGO ZAMOWILAM U NICH JUZ NIE PRACUJE, TO JESZCZE KIEDY SAMA OSOBISCIE ZADZWONILAM POTRAKTOWAL MNIE SLOWAMI:" POSZUKAJ U KONKURENCJI"I SIE BEZCZELNIE ROZŁĄCZYL. OCZYWISCIE TO NIE WSZYSTKO SMSY KTORE MI TEN PAN PRZYSLAL WOŁAJA O POMSTE DO NIEBA SA WULGARNE I OBRAŹLIWE!JESLI TEN PAN I JEGO FIRMA TAK TRAKTUJA KAŻDA KLIENTKE ,KTÓRA CHCE SKORZYSTAC Z TEJ RZEKOMO SUPER GRUPY BESTMEN TO JA ICH W OGÓLE NIE POLECAM!!!TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_NUSIA dalej
A_nusia my wiemy że jesteś wkurzona na to iż twój chłoptyś który jeszcze tańczył w najlepszej grupie i udawało mu się ze swoim kunsztem poruszania się na scenie tak długo być z tą grupą został po prostu wykopany z grupy za syf jaki robił grupie. Tak samo jeszcze paru młodych których raz widziałam na dniu kobiet to porażka. Powiedz swojemu facetowi który teraz zapewne tańczy za marne pare złotych solo aby podrasował się bo jest kołek na parkiecie. Ja best menów zamawiam juz od ponad 5 lat i wiem że takich jak był Alex i Modo gdzie stawiali na show długo nie będzie. Acha wydaje mi się że ci od rzutki z best men założyli swoją jakąś gentleman czy coś w tym rodzaju i zapewne program występu kopiują z best menów bo nic innego od siebie nie umieją łącznie z muzyką. Dwa tygodnie temu był taki młody mały tancerz który kiedyś był w tej grupie po prostu nie umie się zachować na panieńskim; strach w oczach ruchy ciała jak u mumii i nawet nie pogada. fuuuu to tyle A_musiu pocałuj go na dobranoc i szepnij do uszka aby się wziął za inną robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×