Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lulu81

KSIAŻKA KUCHARSKA DSB

Polecane posty

SALATKI:) ja robie z czego moge i co mam mieszam np pokrojonye liscie szpinaku , dodaje pora wpierw spazonego, pomidory,ogorka papryke albo jakas kapusta plus marxhew starta , jablko, plus inne warzywa , po prostu co mi pasuje i dodaje zamiast majonezu jogurt naturalny i przyprawiam sola i mixem z ziol a drugi przepis to na lososia duszonego z warzywami dodam ze pyszna i wykwintna a bardzo szybka i latwa:) wpierw kroje warzywa jakie mam czyli marchewke pietruszke pora albo tre dodaje papryke pokrojona , pieczarki, mieszam to wszystko i dusze w malej ilosci wody pozniej na to klade lososia - kawalki juz gotowe , przyprawiam i dusze pod przykryciem a na to klade jeszcze kawalki brokulow , salaty , kalafiora i pieczarek - mozna komponowac wredlug uznania i posypuje ziolami i dusze ale nie za dlugo bo losos sie szubko dusi bardzo sysaca potrawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodame jeszcze ze wielu rzeczy tu nie mam:/ bo jestem w anglii i np takiej ciecierzorki czy jak sie to pisze tez nie dostane nie mowiac juz o zelatynie zgrozo a serek wiejski to ..lepiej nie pytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie kuchareczki powiedzcie mi proszę czy te przepisiki pochodzą z tej książki kucharskiej DIETA SOUTH BEACH? czy też to wasze własne twórczości kulinarne? przymierzam się do kupna wyżej wymienionej książki, powiedzcie czy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu palulu
nie ma potrzeby zakupu ksiazki kucharskiej-kazdy przepis SB znajdziesz w necie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... myślę żeby przejść na tą dietę, ale mam problemy, gdyż mimo ogólnych zasad co można jeść w poszczególnych fazach, to nie bardzo wiem jakie potrawy przyrządzać, toteż myślałam, że książka może być pomocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliniam
wlasnie ,w tym problem,ja rowniez nie mam weny aby wymyslec co i jak zgodnie z dieta przygotowac,dlatego jak do tej pory czerpie wszelkie info stad:P lulu81 moze jestes w posiadaniu przydatnych linkow z menu,przepisami-oczywista w jez polskim,dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na diecie ciagleeej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narazie bez
Jestem pierwszy dzien na diecie, te przepisy sa swietne! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×