Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczekujaca

KIEDY PRZYJDZIE MIESIACZKA PO ODSTAWIENIU CILESTU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość oczekujaca

Kchane kobietki mam pewien problem odstawilam cilest ok 2,5 miesiaca temu, po plamieniu spowodowanym odstawieniem po 35 dniach przyszlo kolejne plamienie i to bylo we wrzesniu i do tej pory nic sucho a brzuch mnie nawala juz od ponad 2 tygodni. Prosze napiszcie jak to bylo u was!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca
to ja sorki ale milalam na mysli logest chociaz to chyba zadna roznica, napiszcie poprostu po jakim czasie po odstawieniu tabletek wrocilyscie do normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatje
Hej. Ja brałam tabletki przez połtora roku. Odstawłam w marcu i przez pierwsze 6 cykli mój organizm kompletnie wariował. Dostawałam okres po 22 albo 27 dniach. Nie mówiąc o tym, że nie obserwowałam żadnych objawów płodności ( takich jak bóle jajników czy występowanie płodnego śluzu, co nie znaczy, że jajeczkowania nie było! ). Miesiączki dostawałam prawie bezbolesne o różnej obfitości. Raz zdarzył mi się prawie 2 tygodniowy ból piersi. Może to była ciąża? Dopiero po pół roku mój organizm zaczął dobrze pracować. Wiem jednak, że może być różnie i zdarza się, że wszystko wraca do normy w pierwszym cyklu. Myślę, że najczęściej jednak organizm potrzebuje kilku cykli, by zacząć dobrze pracować i stąd różne dziwne przypadki. Skoro jednak nie masz okresu, a współżyaś bez zabezpieczenia ja bym kupiła test ciążowy. Po takim czasie jak piszesz wynik żpowinien dać Ci jednoznaczną odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca
dzieki za odpowiedz, jesli chodzi o ten temat to juz bylam u lekarza i wszystko jest jasne w ciazy nie jestem, wspolzylam ale z zabezpieczeniem, i cos mi sie tam zablokowalo, dostalam leki na wywolanie i narzie czekam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magduśka
wiecie co.. ja miałąm po każdych pigułakch ten problem, że przestawałam krwawić. Nie byłam w ciąży... Niezaleznie od pigułek- począwszy od microgynonu, poprzez marvelon, mercilon, logest.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opóźniona
Pomóżcie, mi też się spóźnia, czy to normalne? Na kafeterii jest mnóstwo topiców o braku miesiączki po odstawieniu Diane 35, ja brałam Cilest (przez rok). Okres powinnam dostac tydzień temu - a tu nic! Nie współzyłam, ale w sumie... Ruchliwe są te potworki... Może na paluszkach... Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedronia
Ja odstawiłam Jeanine 1 czerwca.. Pierwsza miesiaczka przyszła normalnie, a teraz czekam na drugą, która spóźnia mi się 6 dni... Dziś nawet zrobiłam test ciążowy - wyniki był negatywny... Teraz pozostaje mi tylko czekanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opóźniona
Pomóżcie, bo ja tu zaraz z nerwów jajo zniosę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opóźniona
Nadal NIC. Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zapytaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej zapytaj się
ginekolga.ja niestety nie potrafię Ci pomóc gdyż jeszcze nigdy nie odstawiałam pigułek(też biorę Cilest)Tak więc nie mam pojęcia kiedy po ich odstawieniu powinien pojwaić się okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka22
Ja tez bralam Cilest i po 1,5 miesiaca od odstawienia- nic, zadnego krwawienia!Poszlam do mojego ginekologa i dostalam lek na wywolanie, ale nie musialam go lykac bo na nastepny dzien dostalam upragnionego:p okresu. Ale od kolezanek slyszalam,ze u nich to nawet dluzej trwalo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża16w
Witajcie dziewczyny, mam pytanie: odstawiłam tabletki / cilest /miesiąc temu, a tydzień temu powinnam dostać okres a tu nic!! Czy to możliwe że jak mój facet we mnie wchodził tylko tak na chwilę bez kóńczenia to mogę zajść? Czy jest jakieś ryzyko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×