Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ankary

Plastry Evra -dziwne obiawy...

Polecane posty

Witam! Od 3 miesiecy biore plasterki Evra, ale zauważyłam dziwne obiawy. Ostanio chodze caly czas zmeczona, chce mi sie spac, dostalam ostrego zapalenia drog moczowych, kilka dni bolaly mnie nogi (ale to ustalo). Na dodatek teraz mam inne miesiaczki - jest ona taka gestawa - nie jest to zakrzepnieta krew, ale takie jakby zbite kawalki. Wydaje mi sie, ze mozna to wiazac z tymi plasterkami i zastanawiam sie czy brac kolejna paczke - doradzcie mi cos prosze bo sama nie wiem co jest tego przyczyna - moze mialyscie podobne obiawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byhappy
kazda kobieta reaguje inaczej na antykncepcje hormonalna... Ja dobrze znosilam plasterki ale moja kolezanka plamila i je odstwaila... masz dosyc nieprzyjemne objawy, ja bym je odstawila... ale dokoncz obecne opakowanie ... Twoj wybor ale najbardziej ufaj sobie a nie lekarzom, zle sie po nich czujesz - odstaw... mnie np. po pigulkach milvane zaczelo kłuć w klatce piersiowej - odstawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefina
Co do senności to pamiętaj, że nastała jesień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evra555
ja takze zaobserwowalam dziwne objawy po plastrach tez mialam zapalenie drog moczowych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a wogole te plastry sa do dupy bo nawet nie mozna dlugiej i relaksyjacej kapieli wziasc bo po 2 kapielach plastry sie odklejaja. wole tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nimi zatrulam. mialam takie mdlosci ze na nogach nie moglam stac , na drugi dzien mialam jeszcze gorsze objawy!!!odkleilam plaster i powoli zaczelo mi przechodzic ale jeszcze krazyly we mnie hormony i przez to mialam jeszcze przez ten dzien objawy zatrucia(skutki uboczne). mialam objawy jak na grype ale taka okropna grype .mialam takie bole stawow ze nie moglam wytrzymac a przy tym dreszcze i mdlosci. bylam tak oslabiona ze spalam jakies 20 h na dobe nic przy tym nie jedzac budzac sie czasami z lzami w oczach z zapytaniem co mi jest!!! na na nastepny dzien wszyszystkie objawy przeszly. jestem pewna w 100% za za tym wszystkim staly cudowne plasterki. jestem wsciekla bo liczylam ze sa naprwade dobre!!!kiedys bralam tabletki i oprocz strasznego przytycia nie mialam takich objawow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii
hejka, jestem przy czwartym opakowaniu EVRY njagorsze chyba juz za mna mialam jakby zatrzymanie wody w organiźmie chodziłąm taka opuchnięta na udach straszne teraz juz jest lepiej. Pojawił się inny problem w piatek przykleiłam plasterek w okolicy podbrzusza chciałam schować go przed światem i nie afiszować się jak to czynią niektóre, jednak zauważyłam że podczas schylania się plaster marszczy się i jego powierzchnia odchyla się pomiędzy skórą a plastrem powstaje luka boje się że może to obniżyć jego działanie. Dodoam jeszcze że gdy jestem wyprostowana ładnie dolega, przyklepuję go cały czas nawet próbowałam obcisłej bieliżny ale tylko brzuszek mnie rozbolał. Następny z tego opakowanie chciałąbym przykleic na łopatce ramię odpada za bardzo widoczne czy można tak zmieniać lokalizację plastra? Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhh
Dorosłe kobiety a takie naiwne!!!Kobiety czy wy naprawdę nie widzicie, że powolutku sie zwyczajnie trujecie!?Wasze organizmy daja wam sygnał , że coś jest nie tak, żle sie czujecie, macie różne symptomy.... Odstawcie to cholerstwo bo tylko zrobicie sobie krzywdę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka19
Ja w trakcie używania przez pierwsze 2 m-ce się czułam paskudnie bolała mnie głowa na okrągło i miałam nudności / czułam się jak bym była w ciąży/ potem te objawy ustapiły. Używałam ich pół roku i przestałam z powodu tycia i ceny 61 zł za op. na jeden m-c. Jak odstawiłam moja waga wróciła po 2-m-cach do normalnego stanu. Teraz się zastanawiam nad tymi nowymi tabletkami Yasmine po których podobno sie nie tyje. Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za ile te plastry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashlly
ja wczoraj nakleiłam swój pierwszy plasterek i teraz sie okaże jak na mnie działaja....powiedzcie mi kiedy od naklejenia tego plasterka(nr 1)mozna juz bezpiecznie zaczac....??ja znalazłam apteke w karakowie gdzie plasterki kosztuja 49 zł:) a w innych sa ponad 60...aha i powiedzcie czy po tych plastrach mozna przytyc?bo ja bym bardzo chciała....ponieważ jestem strasznie szczupła i chciałabym troszeczke przytyc...prosze o odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×