Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

versuma

fajna knajpka

Polecane posty

Może mi ktoś polecić jakąś fajną knajpkę, gdzie można sympatycznie napić się piwa? Chodzi mi szczególnie o Katowice, ale miasta ościenne też mogą być:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin6
znam bardzo fajną nowo otwarta knajpkę w Mysłowicach Brzezince koło poczty nazywa sie ORANGE CAFE - JEST SWIETNA miła obsługa przyjemna atmosfera składa sie z dwóch częsci PABu gdzie przy kominku mozesz wypić piwo oraz z części kawiarnianej na drugiej kondygnacji gdzie możesz świetnie i całkiem niedrogo zjeść rzarcie bomba a nawest jak bedziesz chciał zrobic imprezę to na trzeciej kondygnacji jest sala bankietowa . serdecznie polecam i nie będziesz żałował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek3
zgadzam sie z marcinem całkiem fajna knajpka sam tam chodze na piwo .chyba najlepsza w Mysłowicach .knajpa z klasą a jednak na luzie jedzenie pycha a co nawazniejsze tanio.Moi starzy robili tam imprezke było całkiem spoko goscie zadowoleni . wreszcie ktos pomyślał i otworzył całkiem niezły lokal. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze...ale ktoś się natrudził, żeby ten topik wygrzebać. Dzięki:-) P.S. Jestem...dziewczyną (odnośnie marcina6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin6
sorki że wziołem CIE za faceta ale to tak z rozpedu. ale knajpka nadaje się równiez dla dziewczyn a może nawet przedewszystkim miło przyjemnie czyściutko i nastrojowo . CÓŻ WIĘCEJ POTRZEBA DO SZCZĘCIA ? CHYBA TYLKO KUFELEK PIWA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin6
sorki że wziołem CIE za faceta ale to tak z rozpedu. ale knajpka nadaje się równiez dla dziewczyn a może nawet przedewszystkim miło przyjemnie czyściutko i nastrojowo . CÓŻ WIĘCEJ POTRZEBA DO SZCZĘCIA ? CHYBA TYLKO KUFELEK PIWA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifka21
w Katowicach polecam klub mlodziezowy HIPNOZA,nie zeby to bylo cos super ale mnie sie podoba,mozna tam dobrze zjesc i sie napic:) a znajduje sie przy Ulicy Jagiellonskiej kolo uniwersytetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifka21
tzn ta ulica na ktorej to jest to bodajze Plac sejmu slaskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie mieszkam w Mysłowicach i nie wiedziałam o tej knajpce . koniecznie musze tam zajrzeć i to moze nawet dzisiaj. tak fajnie o niej piszecie że żrzera mnie ciekawośc i ISKIERKA NADZIEI że wreszcie cos na poziomie w Mysłowicach. Idę dziś napewno opiszę jak było to nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifka21
jeszcze na ul.Gliwickiej po lewej stronie jadac w strone cinema city,nie jestem pewna co do nazwy ale chyba london pub czy cos na L :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifka21
nie wierze,ze nikt wiecej nie wie gdzie sa fajne knajpki w Katowicach,ja rowniez chetnie sie dowiem o innych miejscach ktore warto odwiedzic wiec piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupppppp
upupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupppppp
upupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleq
nA UL. GLIWICKIEJ :LONGMANN, INCOGNITO, NA SOBIESKIEGO: ŹRODEŁKO, NA WARSZAWSKIEJ :ŚCIANA, 3 POZIOM NA PLACU SEJMU ŚLĄSKIEGO HIPNOZA NA JAGIELLONSKIEJ BELKA NA MICKIEWICZA : DREWNIANY KONIK NA CHORZOWSKIEJ CITY PUB NA 3 MAJA CITY ROCK, SCANDAL, SALOME

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja szukam dobrych knajp to wchodze sobie na pogodzinach.pl i szukam recenzji i opinii danego lokalu. Mają tam z ponad 10 tysięcy lokali w bazie i ponad 6 tysięcy najświeższych opinii więc jeśli ktoś szuka dobrej knajpki do zjedzenia czegoś dobrego, albo po prostu fajnej miejscówki na wypicie drinka to najlepiej poczytać sobie tam recenzje i opinie o najlepszych lokalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynwa_komnata
ja bym chciała tylko uściślić, co się rozumie przez pojęcie fajna knajpka, bo to różnie z tym bywa, ja znam dużo fajnych miejsc, ale jak chcę pójść gdzieś, gdzie mogę w spokoju zjeść i porozmawiać z przyjaciółmi to zaglądam do Krakowskiej restauracji Da Pietro. Super jedzenie, bardzo miła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingoflife
no tak ciężko powiedzieć co się mieści pod pojęciem fajna knajpka, ale ja też staram się unikać określenia knajpa, bo mnie się to troszkę źle kojarzy. Ale jeśli chodzi o mnie i o moje ulubione miejsca, gdzie chętnie zaglądam to przyznam, że bardzo mnie się podoba w restauracji Augusta, kameralna atmosfera, doskonałe jedzenie, no i także przemiła obłsuga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli będziesz kiedyś w Krakowie to warto na piwko wpaść na barkę Stefan Batory koło Wawelu :) klimat jedyny w swoim rodzaju :) czasem można trafić na koncerty więc też i świetni się tam bawić :) myślę, że odwiedzając to miejsce, wyjeżdżać z Krakowa będziesz z bardzo miłymi wspomnieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja może nie Kat, ale okolice Lublina jakby ktoś był, Świdnik. Fajna miejscówka - http://www.klubimpuls.eu/restauracja,info,1,2,12,,.html, masz i restaurację, i pub, więc i można fajnie zjeść i posiedzieć przy piwku ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Gdyni i uwielbiam sobie pojechać do pobliskiego Folwarku Dajak. No po prostu bajka. Restauracja jest bardzo klimatyczna, jedzenie jest wyśmienite. Wszystko jest świetne. Można przenocowac. Konie sa. No piękne miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w Gdyni i uwielbiam sobie pojechać do pobliskiego Folwarku Dajak. No po prostu bajka. Restauracja jest bardzo klimatyczna, jedzenie jest wyśmienite. Wszystko jest świetne. Można przenocowac. Konie sa. No piękne miejsce...http://www.dajak.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli o katowicach wcześniej była mowa - mam coś od siebie, fajna restauracja z klimatem - http://fantasmagoria.katowice.pl/pl,1,menu.html - nie tylko na piwko, ale i przy okazji kuchnia kresów kusi smakiem, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam z reguły tylko pizzerie. W Katowicach fajna jest www.funpizza.pl, możesz do nich zajrzeć, jak będziesz niedaleko Strażackiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemnym miejscem na randkę moim zdaniem jest Panorama, można dobrze zjeść, napić się dobrego wina a na koniec zamówić tiramisu ;) No i do tego jest ten kosmiczny wręcz widok na Gdańsk z perspektywy 16 piętra Zieleniaka, co już w ogóle potrafi urzec kobietę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×