Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majcia

tycie,piersi,trądzik...

Polecane posty

Gość majcia

Cześć wszystkim! Mam pare wątpliwości dotyczących tycia po pigułkach,powiększaniu się piersi i ustępowaniu trądziku.No właśnie...czy Wy tyłyści po tabletkach?Dużo?Czy można z tym jakoś walczyć(tak jak z normalną nadwaga???)Czy powiększył Wam się biust?Dużo?I po jakich tabletkach?A co z trądzikiem?Bo ja niestety go mam...a słyszałam, że po tabletkach znika?Zaczynam stosować Cilesit...Czy któreś z wyżej wymienionych objawów występowały u Was lub występują po zażywaniu tych właśnie tabletek? Dziękuję z ory za odpowiedzi i przepraszam za powielanie wątku...ale ujęłam w nim za jednym razem wszystkie te trzy rzeczy które najbardziej mnie interesują... :)Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli o mnie chodzi to po tabletkach nie tylam, piersi urosly, ale nie zeby rozmiar miseczki sie zmienil chociaz roznica byla naprawde widoczna, po odstawieniu wrocily do swoich rozmiarow. Owszem ze tabletki - Diane 35 i nowe u nas Jeanine - dzialaja na tradzik, ogolnie poprawiaja cere, przetluszczajace sie wlosy, znika po nich nadmierne owlosienie, ale to czy mozesz stosowac te tabletki to zalezy od ginekologa, powinien zlecic Ci najpierw badania. Powiem Ci tam, bralam Diane 35, owszem wszystko sie polepszylo, cera super, ale gdy je odstawilam doslownie wszystko wrocilo /chociaz ja tam tradziku nie mialam, po prostu tlusta cera/. Zastanow sie czy chcesz brac taka duza dawke hormonow, czy warto, bo z tym naprawde nie ma zartow. Nie wiem jakby te tabletki podzialaly na Ciebie, ale np moja kolezanka, ktora meczyla sie z tradzikiem wiele lat, zaczela stosowac Diane, i jej cera naprawde sie zmienila, zadnych sladow po tradziku nie bylo, /zeby efekt byl trzeba je brac 9 miesiecy, jesli wszystkie badania sa ok to mozna i 12 ale nie wiecej/ no i ona po roku je odstawila, efekt - tradzik powrocil, ponownie wiec zaczela brac te tabletki ale jej organizm sie zbuntowal i musiala przestac ze wzgledu na bardzo dokuczliwe problemy zoladkowe. Wielu kobietom to pomaga i efekty pozostaja, wszystko zalezy od organizmu. Natomiast z tego co wiem to tabletki Cilest w zadnym razie nie dzialaja na tradzik, za to obydwie moje kolezanki ktore je stosowaly bardzo przytyly i mialy problemy z pozbyciem sie pozniej tych dodatkowych kilogramow. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje cilest od 3 miesiecy \"pamietnik początkującej\" napisałam tam wszystko co spotkało mnie od kąd wzięłam pierwszą tabletke poczytaj od tabletek sie nie tyje to ze przybieramy na wadze od nas tylko zalezy a skoro ciagle mamy apetyt to mozna jakoś go poskromić albo poprostu zmienic tabletki bo zle dobrane hormony powodują rózne skutki uboczne w tym \"nadmiar apetytu\" od samej pigułki sie nie tyje :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×