Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

POMÓŻCIE!CÓRKA POŁKNEŁA PIENIĄDZ!!!!

Polecane posty

Patrycja ma cztery lata, połkneła pieniądz i na szczęście się do tego przyznala bo sama bym nawet nie wiedziała, co mam teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szybko
W te pędy do lekarza!!!Chirurga, pediatry nie wiem ktoś musi ją obejrzeć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie panikuj
Jak polknela, to wydali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mus truskawkowy
Jeżeli to mały pieniążek to nie szkodzi zrobi kupę i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daj jej
delikatny srodek przyspieszający prace jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa grosze to raczej nic
jej nie zrobia...po prostu zrobi z kupka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Ciebie za matka, zamiast isć do lekarza... to ty tutaj pytasz o radę. powinni Ci zabrac dziecko,jestem w szoku! ja kiedyś połknęłam 2 złote (stare) całe szczęście, ze moi rodzice bardziej się o mnie troszczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocny napar z kopru włoskiego
lub proszek troisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa grosze
jest male, mysle ze z pierwsza kupa wyjdzie laluniaa, jakby kazda matka latala z dzieckiem do lekarza w kazdej sprawie, to nie mialyby jak sie dostac bardzo chore dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to z autopsji
Uwazam, ze powinnas poczekac przynajmniej do jutra, ale uwaznie obserowac kal dziecka. Powinna wydalic bez problemu. W innym wypadku - zglos sie do lekarza. Wiem, z doswiadczenia, sama mialam taki przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ..sprawa wcale nie jest ..taka błacha ..!Oczywiscie ze w 80 % .. ..nastapi bezbolesne wydalenie bo to na szczescie mala moneta ..jednak ..nieraz bywaja przypadki ..\"uwiezniecia obcego ciala w zaulkach ..dwunastnicy lub wielu innych np...wąskim odcinku jelita cienkiego ..dlatego bezwzglednie powinnas isc na ostry dyzur chirurgiczny i zglosic lekarzowi ..Najczesciej konieczne bedzie wykonanie ..RTG ..(nie bede opisywac kolejnosci zdjec) Pisze dlatego ze jestem Technikiem RTG i nie jeden taki przypadek mialam na dyzurze w szpitalu ! Nalezy kontrolowac cialo obce czy sie przesuwa , gdzie sie znajduje i czy zostalo wydalone ..! pozdrawiam ...ciupaga .!! . ...chociaz raz .. daruj sobie swoje uwagi ..( nie na miejscu akurat w tym temacie) .Zobacz jak one wygladaja w porownaniu z konkretnymi radami dla matki ktora chce uratowac dziecko od komplikacji.. ..sprawa jest powazna !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że dziecko coś połyka to nie znaczy że ma matke potwora, ja za swoje dzieci oddałabym życie i życzę tobie abyś ty tez tak kochała swoje. Słyszłam nieraz że dzieciom to się często zdarza i jeśli się nie krztusiły przy połykaniu to wszystko będize ok, dlatego \" w miare spokojnie \" zapytałam na forum co dalej. A co tyczy się twoich rodziców to ciebie jak pilnowali skoro połknełaś dwa złote...?masz do nich pretensje że cię nie pilnowali? więc albo masz 14 lat albo brak zajęcia skoro piszesz takie rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no super z ciebie matka
rzeczywiscie!spierdalaj do lekarza a nie uprawiaj sobie tu pogaduszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna albo następny co krytykowac tylko umie. A skąd ty wiesz czy nie kontakowałam się z lekarzem? zrobiłam to od razu i pediatra powiedziała mi to samo co tutaj dziewczyna na forum, że poczekac ze trzy dni i obserwowac stolec a jak się nie wydali to zrobic zdjęcie rtg. A pytam sie tutaj ludzi bo różne są opinie. Więc (za przeproszeniem i z szacunkiem dla osób które były miłe i odpowiedziały mi na temat) \"to ty spierdalaj \". przepraszam innych za słownictwo ale juz mi nerwy puściły, mam dwoje dzieci , druga córcia ma 8 tygodni i jestem sama w domu , muszę jakoś sobie radzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu poszlabym z dzieckiem na ostry dyzur. Nie mozesz poprosic kogos o opieke nad 2 dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu poszlabym z dzieckiem na ostry dyzur. Nie mozesz poprosic kogos o opieke nad 2 dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie gdybym miała kogo to od razu bym to zrobiła ale i tak lekarka powiedziała żeby poczekać i nie panikować. Mam nadzieję że mimo wszystko dobrze się to skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram
tez uważam, że powinnaś pojachać z nią na ostry dyżur. z lekarzami róznie bywa, pozatym co to za diagnoza bez badań. ostatnio mój mąż miał problemy urologiczne, a lekarz powiedział, że to nic takiego i kazał brać urosept(nie kierując na żadne badania). skończyło się na wizycie na ostrym dyżurze z wysoką gorączką (prawie 40 stopni) i tygodniowym pobycie w szpitalu - ostre zapalenie jądra (na szczęście obyło się bez operacji). uważam, że powinnaś pojechac teraz, zrobić rtg, potem znów rano, a jeśli czekać to góra do jura popołudniu, a nie trzy dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam to z autopsji
Moze nie przesadzajcie - moneta 2gr jest stosunkowo mala, nie ma ostrych krawedzi i powinna byc bez problemu wydalona. Nie szerzcie paniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam paniki nie szerze mowie co bym zrobila na jej miejscu a z pewnoscia pojechalabym do lekarza na ostry dyzur. Problem tylko w tym, ze nie masz z kim zostawic 2 malenstwa, poczekaj spokojnie do jutra i obserwuj dziecko mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy, spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ze panikujecie
najlepiej zeby sie wypowiadalyna ten temat osoby ktore maja cos do powiedzenia a nie jakies szczyle typu 'ja na twoim miejscu" jak mnie to wkurza.... tez mam nadizeje za monetka sama wyjdzie i najwyrazniej nie jest to glupi pomysl skoro tak powiedzial mamie lekarz a i technik RTG jesli nie wyjdzie bo uwieznie to bedziemy sie martwic dalej to ze straszycie matke to polowa jeszcze gorsze jest to ocenianie, krytykowanie, tfu cholera to chyba jedna z najgorszych cech )obok pesymizmu) tkwiaca w Polakach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za pizgnieta nieodpowiedzia
lna matka!idz sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz mi wytłumaczyć na czym polega moja nieodpowiedzialność? myslisz że to zdarza się tylko patologicznym i złym matkom? a wszyscy ojcowie to ideały...wspaniale...nie ma jak dobre słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możesz mi wytłumaczyć na czym polega moja nieodpowiedzialność? myslisz że to zdarza się tylko patologicznym i złym matkom? a wszyscy ojcowie to ideały...wspaniale...nie ma jak dobre słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa
aniu, nie daj sie sprowokowac roznym oszolomom. szkoda twoich nerwow. 2grosze to mala moneta i na pewno zostanie sama przez organizm wydalona. bylas u lekarza, doradzil ci rozsadnie wiec mu zaufaj. moje dziecko, kiedy bylo male "dzialalo" niczym najlepszy odkurzacz i bralo do buzi wszystko co mu wpadlo w lapki. kiedys polknela spinacz biurowy, ale zgodnie z przewidywaniami lekarza opuscil organizm w sposob naturalny. z twoja coreczka tez na pewno tak bedzie. trzymaj sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dziecko czuje się dobrze,to pozostaje tylko czekać.Mój chrześniak tez kiedys połknął pieniazka i pamiętam,ze wyszedł mu z kupką. Pamiętam też ,jak kiedys bylam na pogotowiu i nagle wpada małżeństwo z dzieckiem na ręku i wołaja,ze córka polknęła pierścionek.Lekarz wtedy kazał im czekac tez do 3 dni i badać stolec,czy pierscionek juz nie wyszedł.jeśli nie wyszedłby,to wtedy trzeba by było zrobić operację. Powiedzial też,że co za glupota kupywać takiej malej dziewczynce pierścionek.I mial rację.Trzeba naprawde uważac co się kupuje dziecku i co bierze do rączki.Mój syn kiedyś włozył sobie do nosa z jajka niespodzianki pilkę od pilkarzyka.Nie umiał wtedy dmuchac nosa,ale na szczęście dało się wyciagnąc ją.Od tamtej pory uważałam i pilnowalam,zeby w pobliżu dziecka nie było drobnych zabawek.Ale jak wiadomo dzieci są ciekawskie i trudno je upilnowac. Także Aniu nie martw się.Na zle komentarze nie zwracaj uwagi,bo szkoda Twojego zdrowia.Cierpliwie czekaj az córeczka zrobi kupkę,a potem pozostanie tylko, szukanie tego skarbu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga mamo
a mozesz napisac czy jeszcze moneta nie wyszla z kupka? moze juz po problemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×