Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ONA20

kilka pytan o cilest i nie tylko

Polecane posty

Gość ONA20

Witam serdecznie,mam 20 lat ,ostatnio pani ginekolog przepisala mi cilest ,wczesniej przez 4 miesiace bialam diane na problemy skorne.Ciekawi mnie czy a)cilest ma duza dawke hormonw b)czy stosujac tylko tabletki moge czuc sie zabezpieczona c)jezeli w trakcie 1 opakowania bede sie zle czuc to czy moge zmienic tabletki na inne juz w kolejnym cyklu czy lepiej odczekac bo mam zapisane na jednej recepcie 2 opakowania ale jesli sie nie sprawdza to bede 30 zl w plecy :/ pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a) cilest ma tyle samo ethinylestradiolu co diane b) cilest jest tak samo skuteczny jak kazde inne pigulki antykoncepcyjne c) zle samopoczucie, nudnosci, plamienia itd. moga sie pojawic, ale warto zaczekac z tym - zazwyczaj po trzecim cyklu to mija - jesli nie minie, to dopiero wtedy radze pogadac o zmianie tabletek na inne. po prostu organizm musi sie przyzwyczaic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale za to ma \"Cyproterone acetate 2mg\" co już różni go znacznie od cilestu, który w to miajsce ma 0,25 mg Norgestimatum poza tym diane35 to chyba 2 generacja a nie 3 jak cilest... więc radzę tak nie porównywać, bo to inne zupełnie leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaczarna
Po jakim czasie od rozpoczęcia zażywania Celsitu, można rozpocząć pełne współżycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefa
od pierwszej tabletki mozesz współzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo
a co z biustem? urósł Wam? tego się boję najbardziej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 2 opak. cilestu, za 27 zł każde- na mojej głowie są koszty przesyłki. mój mail : jensej@interia.pl pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania 2 listki cilestu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×