Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania28

dzieci, troski i radości, dzisiaj zapalenie ucha

Polecane posty

córcia ma chyba zapalenie ucha, jutro idziemy do lekarza, tylko jak przetrwac noc z cierpiącym dzieckiem, jak jej ulżyć? czy czopki przeciwbólwe pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli masz możliwosc to skocz do apteki po krople do uszu Antotalgin . Działają trochę przeciwbolowo, moze złagodzą bol :O Sposob użycia jest na opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eurespal
Jak bedziesz u lekarza zapytaj sie o Eurespal- to nie antybiotyk a leczy zapalenie ucha, przynajmniej jak choroba nie rozwinie sie bardzo. Mojemu synowi pomógł. A na dzisiaj polecam ciepłe okłady na bolące uszko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi ciepłymi okładami to bym się wstrzymała,masz apap,ibufen lub coś innego.Powinno pomóc.działa przci bólowo i przeciwzapalnie.a lekarz może przepisać ci atekortin.Zapalenie ucha to koszmar dla dziecka.Bardzo boli.Życze spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi ciepłymi okładami to bym się wstrzymała,masz apap,ibufen lub coś innego.Powinno pomóc.działa przci bólowo i przeciwzapalnie.a lekarz może przepisać ci atekortin.Zapalenie ucha to koszmar dla dziecka.Bardzo boli.Życze spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos przeżyłam te noc. córcia strasznie płakała, nie mogła wogóle zasnąć. Pomógł atecortin i czopki efferalgan. Już kiedys miała zapalenie ucha, w wieku czterech miesięcy. Teraz ma cztery lata i przynajmniej może juz powiedzieć co ją boli. Pamietam że zapalenie ucha leczy sie antybiotykiem więc chyba jednak nie obejdzie bez lekarza. :( Dziewczyny dzieki za porady i słowa otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka76
jakie są objawy zapalenia ucha. Moje dziecko wczoraj bardzo wymiotowało,nie miało gorączki. pojechaliśmy o 20 na pogotowie,o 21.30 przyjeła nas pani i zaczeła zbierać wywiad. Nasze dziecko było bardzo osłabone. Niestety okazało sie ze to była pielegniarka a na lekarza kazano nam czekać. Bylo gdzieś około 24 i nasze dziecko dostało histerii.Kazali jej zrobic siusiu do analizy,ale ona na noc ne roi. Powiedziałam pielęgniarce,ze łapie sie od czasu do czasu za ucho,ale nawet nie spojrzała. Aby uniknąć nerwicy u dziecka pojechaliśmy do domu,dziecko z histerią , nie zbadane. Juz w taksówce poczuło sie dużo lepiej. Dzisiaj juz nie wymiotuje. Natomiast ma chore oczka i katar. Pewnie złapała coś w tym szpitalu albo obawiam sie ze moze zapalenie ucha. Jakie są objawy? Nie wiem czy znowu jutro wybrac sie na pogotowie czy to zwykły katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×