Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielka stopaaa

Wielka Stopa

Polecane posty

Gość wielka stopaaa

hej, mam problem z kupowaniem butów - nosze nr45 :-(:-(:-( a przy tym jestem wysoka bo ponad 185cm :-( mam pytanie: czy któraś z dziewcząt też ma takie problemy z kupowaniem butów? i jak tak to czy mogłybyście mi polecić jakąś firmę która robi duże damskie buty w woj.zachodniopomorskim ??? z góry bardzo dziękuję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka stopaaa
może być też nie w tym województwie. może uda mi się jakoś sprowadzić z innego te buty. ważne żebym wogóle jakieś obuwie znalazła :-(:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielka stopaaa
eeeeej, nikt nie ma takiej nietypowej stopy ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayka
Wiem tylko, ze firma RYŁKO produkuje takie buty. W warszawie mozna je kupic w sklepie WIELKI BUCIOR ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie zauważyłam wcześnie Twojego topiku. Ja mam też wilką stopę ( chociaż nie tak dużą jak Ty ). Znalazłam stronkę gdzie można kupić wszystkie damskie buty od 41- 45 ( sklep.infocentrum.com/duzebuty ). Zdarzają się też takie duże na Allegro. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ MOJA ZNAJOMA MA TEN SAM PROBLEM I POMOGŁEM JEJ GO ROZWIAZAC MIESZKAM W POZNANIU U NAS JEST TAKI SKLEP A POZA TYM TEN PAN WYSTAWIA TAKI ROZMIARY NA ALEGRO CHCESZ POMOCY I WIECEJ INFO ZADZWON PODAJE NUMER TEL 661-259-009 MACIEJ POZNAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qcyk
Podobno Rylko robi na zamowienie buty ze swojej kolekcji w nietypowych rozmiarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
hejka, mam podobne problemy z butami, chociaz mam "tylko" 42.. i z ciuchami- wszystko za krotkie, trzeba przerabiac:( tez mam ponad 185:) jeszcze do niedawna stanowilo to moj zyciowy problem, ale z niego "wyroslam" :)))))))) no i rowniez jestem z zachodniopom., konkretnie ze szczecina.. jakbys miala ochote poklikac ze mna -pisz maila... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania0307
Hej ja mam do sprzedania wysokie kozaki w Twoim rozmiarze. Dałam sobie zrobić na miarę i szefc był chyba wstawiony jak brał mi miarę - zrobił mi za duże buty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>wielka stopaaa< siemka, ja mam podobny problem-mam 175cm wzrostu i but 41. na temat to podobno ryłko robi \"duże\" rozmiary. a jaka jest długość Twojej stopy w centymetrach? moja 28 cm, mam siostrę która ma 168 cm wzrostu rozmiar buta też jak ja 41 ;) i stopę 26. co zastanawia mnie to , że mam koleżankę,która ma 158 cm rozmiar buta 39,a stopę ma 22 cm... dziwne nie? http://s2.bitefight.pl/c.php?uid=22150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki_wawawp.pl
Boze, a ja szukam cale zycie wysokiej kobiety z duzymi stopkami to moj ideal wrecz! jesli jest jakas chetna do pogadanie to prosze na maila pliiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki_wawawp.pl
Boze, a ja szukam cale zycie wysokiej kobiety z duzymi stopkami to moj ideal wrecz! jesli jest jakas chetna do pogadanie to prosze na maila pliiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę polecić sklep duże buty na grzybowskiej9 w Warszawie! już o nim pisałam w dwóch wątkach, ale jestem przeszczęśliwa i nie mogę się powstrzymać, aby nie pochwalic tego sklepu!! rewelacja!! www.duzebuty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×