Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosia24

BRAMKA SMS PLUSA

Polecane posty

Witam. Szukam szybkiej i naprawde niezawodnje barmki smsowej plusa Wiem ze najlepsza bramka smsowa jest bramka idei. Mozna wysylac smsy i wysylac.Ale niestety ta osoba ma telefon z plusa i szukam takiej oto bramki. Bardzo prosze jesli ktos zna niech poda.Dzieki.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ale tu jest bardzo maly limit do wysylania smsow w porownaniu z bramka smsidei. moze ktos zna jeszcze inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ale tu jest bardzo maly limit do wysylania smsow w porownaniu z bramka smsidei. moze ktos zna jeszcze inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co sie orientuje to jest taki sam limit czyli 10 esow na dobe pod dany numer tel.;) a bramke ma kazdy komunikator i ile mozesz wyslac zalezy wylacznie od operatora, a nie od programu czy bramki na innej stronie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna
www.smsowo.pl można wysyłać do woli.Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna
www.smsowo.pl można wysyłać do woli.Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ladna: Faktycznie to jest tak ze kazdy operator ma limit smsow bo wlasnie probowalam wyslac z tej bramki www.smsowo.pl i niestety juz nie moge z powodu przekroczenia limitow.Dziekuje mimo tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale marudzisz... wysylasz te smsy w celaxh zarobkowych czy co??? Nie ma nic za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zalezy jakie masz polaczenie z netem ;) Jak masz zmienny IP (np. neostrada) to sie rozlaczasz, za chwile laczysz sie ponownie i juz mozesz dalej slac smski... :) Czasem sie zdarza IP na ktorym juz ktos wyczerpal limit, ale wtedy mozna sprobowac jeszcze raz. Gorzej jak masz stale IP, wtedy juz nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przeciez
limit dotyczy numeru telefonu a nie kompa z ktorego sie wysyla.... zle mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość źle myślisz
jak masz inne ip, to tak, jakbyś wysyłał smsa z innego komputera. jakbyś był inną osobą i siedział w innym miejscu. pod jeden numer możesz sobie wysłać 100000000000000 smsów, ale z różnych komputerow - tzn o innym ip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta5ra
dzięki wam i waszym poradą o bramkach sms z plusa (smsowo.pl) wysłałam sms-y z życzeniami do znajomych.Dziekuje. Mam jednak małe pytanie- na smsowo extra płacimy za smsy zalogowaniem sie na nr 7128,7228 itp., a czy na zwykłej stronie bramki smsy wysyłamy za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe wyjaśnienie...
darmowe sms-y do Plusa są ograniczane limitem zarówno po IP komputera jak i numerem pod który jest wysyłany sms. Jeśli ktoś inny wyśle pod dany numer telefonu ok. 10 smsów w ciągu doby, to już każdy inny zobaczy komunikat o przekroczonym limicie. Z bezpłatnej bramki(np. http://www.smsowo.pl ) smsy wysyła się za darmo, jak sama nazwa wskazuje... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e taaaaaaammmmm:P ja nie wysyłam na plusa nic , a tez mam limit -probowałam to wiem . Najlepiej zalogowac się na jakiejs stronce , nie kosztuje to duzo i wtedy wysyłasz sobie ile chcesz :) Najbardziej niezawodna to bramka ideii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomalek
no to przecież napisałem, że nie musisz Ty osobiście wysyłać żeby "załapać" się na limit... Wystarczy że ktoś ma takie samo IP jak Ty (jedna sieć, proxy, itp) lub pod jakiś numer telefonu wysłano już za dużo smsów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt dotąd nie wspomniał o mieścieplusa www.miastoplusa.pl Przecież to najlepsza bramka, skąd można wysylać darmowe smsy do nrów z sieci Plus GSM. Teoretycznie bez limitów (teoretycznie, bo praktycznie jakiś tam limit ma - zabezpiczenie przed spamem), często wysyłam po kilkanaście / kilkadziesiąt smsów na dobę na 1 numer, są raporty dostarczenia - na komórkę lub www, można ustawić wysłanie na określoną godzinę, wysłać zwykły sms oraz sms klasy zero (czyli flash sms, bezpośrednio na wyświetlacz). Wystarczy mieć telefon w plusie / simplusie / mixplusie i się zarejestrować. A jeśli ktoś nie ma, to wystarczy kupić najtańszy starter za 3 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mat
tertryresyrtyrey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfcujdsgbcujds
wszystko jest tu www.plusgsm.pl Ja mam w mixie telefon i jest nalicznie sekundowe mozna sobie jakis fajny apart wybrać za złotowke sa sms po groszu jeżeli wykupi się pakiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszti
www.smsbramka.pl sms za free podlega limitom jak wszystkie chyba ze ktos zna bez limitów morzecie powiadomić ;D pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________........
a czy ktoś mógłby mi podać numer, pod który należy wysłać komende, jeśli chce sie mieć uaktywnione dostawanie smsów z neta? z góry wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowabramkaproxy
Na Stały Numer IP też jest sposób... wystarczy skorzystać z bramki Proxy, która zmnienia ci numer IP za darmo taka bramka to np. http://www.anonymizer.su wchodzisz tam podajesz kraj z którego chcesz "wejść" na stronę i operator strony na którą wejdziesz przez proxy będzie myślała, że logujesz się z zagranicy (np. z Japonii) tym sposobem można ominąć wszystkie limity... np. rapidshare.... wszelkiej maści bramki i wszystkie dowolne strony które nakładaja jakieś limity... lista ponad 100 serwerów proxy tutaj http://www.findwebproxy.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowabramkaproxy
www.rewolucja24.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
aby otrzymać smsy z neta należy wysłać sms od treści internet na nr 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boss
www.smsowo.pl bramka bez limitu a może jest limit ale bardzo duży ja tam wczoraj wysłałem 3000 smsów i mie nie zablokowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka9981
wiem że to bramka sms ale ja potrzebuje kod na sprawdzenie stanu kontaw abomamencie sieci plus! prosze pomóżcie mi...!!!!! czekam na wasze odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati14
jak moge wysylac do plusa smsy bez limitow - plis odpiszcie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia025
a jak wysłac smsa z bramki jak numer zaczyna się od 721.......próbowałam już kilka razy ale wyszła lipa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×