Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -----

ile kosztuje Nizoral?

Polecane posty

Gość brumbrunia
jak kupujecie cos w sklepie internetowym to mozecie przy okazji nizoral, taniej bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mowatrawa
No, ale to ile? 3 pln? To rzeczywiście jakieś większe zamówienie trzebaby realizować żeby się opłacało. Ja tam kupuje w supermarkecie razem z innymi zakupami i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paciucha
to taka duza suma te 28pln?? sudiuje i mieszkam w akademiku, rodzice mi pomagaja, ja jakos dorabiam, a mimo wszystko nie jest do dla mnie duzy wydatek. jak sobie pomysle jakie moga byc konsekwencje oszczedzania to tym bardziej nie mam problemow z kupnem tego szamponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusssssssss
na jakies wyczesane kosmetyki i ciuszki to wydaja kupe kasy, a na dobry lek skapia? dajcie spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banana split
Jeszcze nikt na tym tak naprawdę nie zaoszczędził. Potem drogie leczenie. Nie wiem czy to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiagrubasia
Znowu ktoś marudzi, że coś za drogie? Dajcie spokój przecież to nic takiego, a chyba warto. Ja sobie sama nizoral kupuję mimo, że nie zarabiam kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulka z czekoladą
No nie wiem nad czym tu deliberować. Mamy taki lek za dopłatą raptem kilku, maksymalnie kilkunastu złotych. Jeśli komuś zależy na włosach to ni ma się nad czym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu Nizoral kupowany w aptece kosztował mnie 25 zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od jakiegoś czasu za taką cenę go kupuję. Może to zachęci więcej ludzi do profilaktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mądrala
oby, bez tego można się nieraz nieźle zdziwić, a tego nikomu nie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DRUMIK
Bardzo dobry lek ten Wasz Nizoral. Myślałam, że przereklamowany będzie, ale nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię ten szampon bo zawsze wzbudzał we mnie największe zaufanie. Jakoś się nie martwię, że mnie łupież dopadnie, tylko trzeba pamiętać o profilaktyce co kilkanaście dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorkowa
Ej dziewczyny, ale ja mam plamki na plecach! To co ja mam zrobić? Tam też on sięga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne. Co prawda można gdzieś dostać maść, ale jeśli nie masz to spokojnie możesz użyć szamponu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko niebieskie
Poszukajcie w aptekach internetowych. Ja widziałam ją właśnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorkowa
Spokospoko, już kupiłam. Śmieszna trochę :) Wcześniej nie wiedziałam nawet, że coś takiego jest. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirentka
Ja płaciłam ostatnio za duże opakowanie nizoralu 100ml niecałe 25zł, w łódzkiej aptece za grosze w manufakturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
a dlaczego właściwie Nizoral? łupież wraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamawiam Nizoral w butelce 100 ml za 23,65 zł: http://av.pl/2115,nizoral-szampon-przeciwlupiezowy-100-ml.html, więc wcale nie uważam, że to kosztowny wydatek :). A efekty są jak najbardziej widoczne. Poza tym sądzę, że na zdrowiu nie warto oszczędzać, bo jeśli szybko nie pozbędziemy się łupieżu, to później drożej będą nas kosztować szampony i kremy przepisywane na receptę przez dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propecia dziala najlepiej. W przeciwienstwie do innych wymienionych tutaj, to jest tylko jeden licencjonowany w Wielkiej Brytanii i prawnych (które przesylaja poza granicami kraju) nie wymagaja wczesniejszego recepte (tylko szybkie konsultacje on-line) nadzieje, ze to pomaga http://www.bestrx.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×