Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia

w którym miesiącu ciąży zaczął wam rosnąć brzuch?

Polecane posty

Gość gość
jestem w koncówce 17 tyg i brzuchol płaski :P za to piersi wieksze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Moja córcia zaczęła rosnąć w 6-7 miesiącu :) Wcześniej nikt nie miał pojęcia, że jestem w ciąży. Niestety razem z rosnącym brzuszkiem pojawiły się także rozstępy, które już tylko rosły..... :( Mimo wszystko jestem najszczęśliwsza na świecie, że mogę ją mieć i urodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaizona
u mnie w m-cu zaczal byc lekko widoczny, tzn, jabym sobie dobrze pojadła:D a od 6 rosl w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaizona
w 5 m-cu jakbym sie najadla(zgubiłam 5:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku tygodni doskwieraja mi nudnosci,najczesciej wieczorem przed snem i rank po pobudce.jestem bardziej zmeczona niz zwykle. Nie jest to pewne ze jestem w ciazy . Robilam test wyszedl negatywny.Ale rzeciez jest prawdopodobnosc ze sie myli. Bylby to juz okolo 11 tydz. Czuje i widze ze moj brzuch powoli staje sie coraz wiekszy.! Byc moze to tez te dokuczajace wzdecia. Nie mam pojecia. Ale mam wrarzenie ze jestem .. narazie nie moge odwiedzic ginekologa . Pozatym nie chce niepokoic mojego chlopaka. Wiem ze bylby to dla niego problem .. narazie nie planujemy dziecka.. mamuski prosze opdowiedzcie mi na to pytanie.: czy to mozliwe ze ok. 9/11 miesiaca pojawia ssie taka grubsza warstwa( w prawym podbrzuszu? Czasem miewam tez takie chwile ze mam wypchany pepek. Jakbym mogla go zlapac calego bez problemu i mocno wyciagnac. Jakos dziwnie wystaje pomimo tego ze od urodzenia byl normalny . Zaczelo to sie tak z 3 /4 tyg. Temu. Zdrowka i udanej ciazy zycze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciąży pojawił się w piątym miesiącu a w drugiej juz pod koniec trzeciego miesiąca w tej chwili jest koniec czwartego i jest naprawde okazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza ciąża poki co 30tydz a brzuszek minimalny jak tak dalej pójdzie nikt nie zauważy,że w ciąży jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w 26 tc i dopiero 3 tygodnie temu założyłam ciążowe spodnie. Za to biust w ciągu dwóch tygodni urósł mi z miseczki B do D :P. Lekarz mówi, że przez wieloletnie chodzenie na siłownię i specyficzną budowę anatomiczną moja ciąża jest praktycznie niewidoczna dla osób postronnych :) W sobotę byłam na spotkaniu absolwentów mojej klasy licealnej (5 lat minęło jak keden dzień~!) to moja koleżanka z ławki będąca w 28tc wyglądała jakby sobie wsadziła piłeczkę pod sukienke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moja druga ciąża a spodni niedpopinałam już będąc w 10 tygodniu ciąży. To normalne że organizm magazynuje tkankę tłuszczową. Jestem obecnie w 14 tygodniu i przytyłam 2kg, pasują na mnie jedyne jeansy sprzed ciąży zapinane od tyłu (zamek zasuwany z tyłu) choć czasem wkładam ciepłe legginsy. W pierwszej ciąży brzuch (lekki uwypuklenie nad kością łonową) pokazał się już w 8 tygodniu ciąży ale wyczuwalne było to w pozycji leżącej, będąc w 14 tygodniu miałam już wygląd ciąży 5 miesięcznej. Wszystko było w porządku. Obecnie wbrew teorii że druga ciąża jest szybciej widoczna, brzuch wyczułam dopiero w 12 tygodniu (dokładnie wtedy z wklęsłości nad kością łonową ukazało się uwypuklenie) a obecnie macica jest już wyczuwalnie powiększona ale gdyby nie podciągnięte do góry jelita (tak zwany drugi brzuch ciążowy) to nie byłoby jeszcze widać i właściwie na czczo z rana jestem jeszcze z wyglądu nieciążowa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w 9 tygodniu już nie dopinałam się w spodnie. W sklepie jak przymierzymierzałam spodnie to już musiałam kupić o dwa rozmiary większe. Ale to przez to że nie miałam nudności a za to jadłam jak świnia dla mnie duża pizza to mogła być przystawka. Na koniec ciąży jak chciałam sprawdzić legginsy przed ciążowe to jak ubrałam je to od razu pękły. W czasie ciąży mieszkałam w Anglii i tam inaczej mierzą brzuch i pod koniec ciąży miałam go o 10 razmiarów większy niż powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Cześć ja jestem w 7 tygodniu ciazy i tak sobie widac brzuszek jestem pierwszy raz w ciazy .Ale jestem szczupła osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura

Cześć ja jestem w 7 tygodniu ciazy i tak sobie widac brzuszek jestem pierwszy raz w ciazy .Ale jestem szczupła osoba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada
Dnia 5.02.2014 o 17:33, Gość gość napisał:

w pierwszej ciąży pojawił się w piątym miesiącu a w drugiej juz pod koniec trzeciego miesiąca w tej chwili jest koniec czwartego i jest naprawde okazały.

Mam podobnie. W pierwszej na poczatku piatego m-ca wywalilo. Teraz jestem w drugiej ciazy 15 tydzien a brzuch jest bardzo widoczny. Przytylam juz 3,5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vhu

W pierwszej ciąży 6-7 miesiąc. W pierwszym trymestrze szaleją hormony, które powodują wieczne wzdęcia, dlatego zazwyczaj rano brzucha nie ma, a wieczorem jest taki, że nie wiesz czy już jechać na porodówke 😋 W pierwszym ttymestrze macica jest na wysokosci spojenia łonowego maks w połowie drogi do pępka, wiec brzuch sam w sobie nie ma prawa byc duzy, po prostu macica wypycha w góre wnętrzności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

W tym tyg zaczęłam 7 miesiąc i dopiero Wczoraj pierwsze nieśmiałe pytanie osoby postronnej czy jestem w ciąży. Ja sama widziałam już w 6  że coś się tam zaczyna dziać Ale to jak stałam goła przed lustrem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×