Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goplanka

smażenie rekina...

Polecane posty

Gość goplanka

Blagam o pomoc doswiadczonych kuchcikow:) Wlasnie dzisiaj mam usmazyc na obiad...filety z ...rekina:) i zupelnie nie wiem czy mam to potraktowac jak..zwyklego fileta z np. mintaja? mam to tak samo umaazyc? Prosze, pomozcie...bo nie chce tego spartolić:) Dziekuję!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze...pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goplanka
Bardzo CI dziekuję Delfinku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------LOL---------------
Rekin jest ...niesmaczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------LOL---------------
Rekin jest ...niesmaczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowy przykład ludzkiej prózności. A wać panna nie pomyślała, że to dość rzadka ryba i byłoby lepiej gdyby sobie odpuścić ją, żeby dalej pływała w morzu??? Widzisz nawet nie umiesz tego przyrządzić, śmieszą mnie tacy ludzie jak ty. Kupią droga, wystawną strawę, a nawet nie potrafią jej należycie przyrządzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typowy przykład polskiego hamstwa, zamiast pomóc lepiej opieprzyć i pokazać wszystkim ze jest sie lepszym i mądrzejszym. co za burak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazio
Do Józef Stalin Ty debilu! jak raz nie spróbujesz to nigdy nie bedziesz wiedział co z tym zrobić pewnie gotujesz tyulko wodę na herbatę i tak ci się przypala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goplanka
Do Stalina: Drogi Jozefie skoro zmartwychwstales (Ty - dziwne), to powiem CI, (bo dawno Cie nie bylo na tym swiecie),ze dzisiaj rekin w polskich sklepach jest srednio tanszy o 5-6 zl od zwyklego mintaja czy morszczuka! Ot co! Czas chyba zaczac chodzic po sklepach i troszke sie poorieintować... Ale nie mam do Ciebie zalu (o rekina oczywiscie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka a ty wiesz że jeśli jest dzisiaj niedziela a ty masz urodziny jutro to na pewno kiedyś będzie zima ale to wtedy gdy słońce zgaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytajcie o miesie z rekina,jest bardzo niezdrowe, jego jedzenie może prowadzić nawet do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tran zdrowy jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×