Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Melduję się z wielkim bólem głowy..Wszytsko mnie drażni, wrrrrrrrr... Komu herbatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawusia.... [chcialabym ale sie boje] bo o tej godzinie nie moge... bo maly aktywny ... do nocy a na obiadek mam dzisiaj tak ziemniaczki w plasterkach i znalazlam taki przepis na kafe wiec go dzisiaj bede testowac na mezu [ciekawa co bedzie] Placuszki z kukurydzy... są szybkie do przygotowania a produkty są najczęściej w naszej lodówce.. Wspaniały sposób na piątkowy szybki obiad lub wizytę gości. składniki 1 puszka kukurydzy 2 jaja 2 łyżki mąki szczypta soli ser żółty odcedzamy kukurydzę i do michy, dodajemy jaja, mąkę i sól, mieszamy. Trzemy żółty ser na grubej tarce. Smażymy na oleju. Kładziemy masę z kukurydzą a na to sypiemy ser, przykrywamy przykrywką (smażymy tylko z jednej strony (dlatego konieczna przykrywka.) Ja podaję je z sosem słodko kwaśnym (ze słoiczka, polecam Łowicz). Ale jak kto ma ochotę. smacznego http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3144888&start=0 a to namiary na ten topik my dzisiaj rezygnujemy ze spacerku ... ale jutro sobie odbije na bank :D :D :D :D maly spal okolo 2 godziny a do tego prawie na pol spiaco jadl z pol wiec czekam na wieczorne bawcie mnie bedzie golo i wesolo mam nadzieje ze kapiel pomoze :D :D :D :D :D :D uparcie i skrycie kopjuje nasz topiczek kopjuje ... do tego zdjecia kompletuej :D :D :D :D :D jak chwilke znajde zrobie nasze kafe DVD czas na sprzatanie bo za duzo nie moglam halasowac bop maly spal ...a kuchnia to nie kuchnia tylko wneka za to [oko proroka czuwa ] widze co jak i gdzie sie dzieje w pokoju niestety juz niedlugo bo w lutym juz tu nie mieszkamy przeprowadzamy sie na wieksze ale za to z balkonem... troszke mi szkoda bo przezylismy tutaj wiele milych i szczesliwych chwil ... to pierwsze lokum naszego szkraba...ciekawa jestem jak ta przeprowadzka na niego wplynie...mam nadziejejze sie szybko zaaklimatyzuje dobra nie nudze [idzie sobie] do pozniej Dominisiu jeszce troszke nam brakuje ale kazda jak widac nad tym pracuje :D :D :D :D :D :D :D :D :D a tak wogole to co na prezenty dla maluszkow ... ja myslalam o klockach bo ubranka dla oka tylko mamy hihihi i babc papap 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo Isia z mila chcecia herbatka z miodem i cytrynka bo cytrusy juz jem tez mandarynki pomarancza ... ....a wode na ten bol pijesz [gul gul gul wode pije] ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu i Carla herbatkę piję z Wami;) dziewczętami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po spacerku,Krzysiaczek jeszcze śpi.Terza kolacyjka z mezulkiem mniam mniam mniam.Ale mam czytania.Przynajmniej jest co robic hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja tu czytam i wyczytałam ze nie tylko ja mam dzisiaj silny bol glowy.Kurde to jest wstretne. Jak bolal mnie zab ,to go wyrwalam,a jak boli glowa to przecierz jej nie urwe,a z checia bym to zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
michalek wykąpany a teraz je mleczko u taty na kolanach-pospal sobie godzinke przed kąpiela to teraz do 22 na pewno pobawi sie ladnie iwka 26-no to gratuluję przewrotów synkowi waszemu,a moj synek przekreca sie na plecki i na brzuszke tylko z jednej strony-jak juz pewnie wyczytalas we wczesniejszym mym poście,ale dizs zastosowalam -terapie i ulożyłam zabawki po tej stronie na ktora sie nie chce przewracać i z ma nie wielką pomocą przekręcał sie na boczek,zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzionek. póki co dzis bylo fajnie a zaraz jak chwilkę po jedzeniu odsapnie bedziemy sie bawić. Planuję mu na gwaizdke kupić matę edukacyjną ,on bardzo lubi nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Dziewczyny będziemy mieli ząbka:D:D:D Juz Adriankowi się wyrzyna widać go troszeczkę :)i jest ostry czuc to na dziąsełkach:) Carla spróbuje zrobic te placuszki lubię kukurydzę to pewnie bedzie mi smakowało:) uciekam zjesc kolacyjke i wypic gorącą herbatke:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy krzysiowi pod choinke mate edukacyjna i grajace mini organki za swiatelkami i krecacymi sie wiatraczkami,od matki chrzestnej dostanie zimowy kombinezonik,a od reszty rodzinki to niewiadomo co dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyście widziały co działo się dziś w łazience. Ula wykąpana leżała na przewijaku, a Dawid w wannie robił do niej głupie miny. Nie wiem które głośniej się śmiało :). Mała gusia się naśmiała, a teraz leży i patrzy na grzechotkę. Iwka gratulacje dla Adrianka. Teraz to już może kotleta pogryźć ;). Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka ale się uśmiałam z tym kotletem :) Szkoda że paulinka nie ma straszego brata :) może czasem tak jak Twój by się nią chwilkę zajął :) Iwka gratulacje ząbka no i Nesiu, Tobie też za drugiego ząbeczka u dzidzia Mnie dziś główka nie boli :) Ale herbatkę poproszę :) Całuski i dobrej nocki :) Acha Zdjątka super Juleczko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMINISIU...dostalam i juz wyslalam ... :D :D :D :D :D :D IWKA...no gratulacje dla kolejnego ZABKOWCA zyczy [ nadal bezzebny} Dusti :D :D :D :D :D :D :D a placuszki sa bardzo dobre niedawno jedlismy pycha mniammniam [jeszzce sie oblizuje] :D :D :D :D Dalka amy przy MAryli hihih sie wyglupialismy ja nie wiedzilam kto glosniej TATA czy SYN :D :D :D :D :D Puza 🖐️ ISIA mi ten bol tez chyba sprzedla :D :D :D :D :D slodkich i slicznie moze do pozniej :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOMINISIU...dostalam i juz wyslalam ... :D :D :D :D :D :D IWKA...no gratulacje dla kolejnego ZABKOWCA zyczy [ nadal bezzebny} Dusti :D :D :D :D :D :D :D a placuszki sa bardzo dobre niedawno jedlismy pycha mniammniam [jeszzce sie oblizuje] :D :D :D :D Dalka amy przy MAryli hihih sie wyglupialismy ja nie wiedzilam kto glosniej TATA czy SYN :D :D :D :D :D Puza 🖐️ ISIA mi ten bol tez chyba sprzedla :D :D :D :D :D slodkich i slicznie moze do pozniej :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D nie wiem co sie dzieje ....ale cos mi tu wolno chodzi.... slidkich snow dla Was 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam......... Natalka spi wiec na chwile zajrzalam tu w koncu... ostatnie dni to jakis maly koszmar...mala nie do poznania... kiepsko sypia, marudzi...... jak sobie pomysle ze TPM ma to na codzien to az mnie ciarki przechodza.... w ogole nie chciala mi zejsc z rak... w dodatku nasilily sie bole brzucha.... nie wiem od czego... moze to ta watroba... a bo nie pisalam wam- mala ma szmery w serduszku... lekarz jednak nie byl pewien czy nie sa one czysto fizjologiczne, poglebione jeszcze anemia ktora przechodzi malutka. Kazal obserwowac, lecxzyc anemie i przyjsc na kontrole za dwa tygodnie. jak sie nie poprawi to wtedy zrobimy badania... no wiec przyszlam.... odetchnelam z ulga, kiedy powiedzial ze szmery slychac znacznie mniej... ale przy badaniu rzucil strasznie dziwne zdanie- \"oooo ale watroba sie przemiescila\" zbaranialam! co to znaczy przemieszczona watroba????????????? \"no ze jest nie w tym miejscu co powinnba byc\".... jeszcze bardziej zbaranialam- jak to jest mozliwe?????? ponoc u takiego malutkiego dziecka, nawet glupie pokaslywanie moze przesunac narzady... SLYSZALYSCIE KIEDYS O CZYMS PODOBNYM??????????? bo ja nie.... ale powodow moze byc kilka, wiec trzeba sprawdzic... i teraz znowu mecze dziecinke wszystkimi badaniami..... eeeh... jak nie urok to sraczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziouszki... cos mi sie stalo z kregoslupem ten krag w ktory mialam znieczulenie- takie mrowki mi po nim chodza... a jak sie schylam to lzy az nachodza do oczu- w tym miejscu jest bol niesamowity nie wiem co robic... nie powinnam podnosic malej, ale jak ona tak placze, to nie moge jej nie wziac! boli...cholernie boli a jeszcze dzis zrobilam cos glupiego.... poszlam na rajd po sklepach... chcialam prezenty kupic, takze i dla Patryka- a nie mam przeciez jak wyjsc jak nie z mala! Tlumaczylam sie przed soba ze przeciez musze kupic te prezenty.... a teraz mnie strasznie meczy kac moralny... ze ją tak caly dzien po tych galeriach ciagam.... ona wiele nie protestowala- caly czas prawie spala- z przerwami na karmienie... ale tak sie zle z tym czuje... wieczorem chcialam jej to wynagrodzic i absolutnie poswiecilam jej caly czas... bardzo glupio sie czuje...w dodatku ogarnela mnie jakas paranoja, ze teraz napewno przeze mnie dziecko zachoruje, albo cos... kurde, mam taki skan, ze jak cholera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TRA TA TA TA TA :) WłAśNIE ZACZYNAMY 4 MIESIAC ZYCIA :) pozdrawiamy wszystkich :D i życzymy miłej i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witam wszystkich! jeszcze spicie spiochy?wstawac..:) ja własnie wpadłam się przywitac🖐️i idę szykowac się do pracki...dzis tatus zostaje z synkiem:) buzka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witam mamy z dzidkami! Na poczatek kilka słów do Mamy Natalki- kochana mamulko, na pewno nie musisz mieć wyrzutów sumienia z powodu maratonu po galeriach - przecież wtedy też cały czas zajmowałaś się malą, musiałaś ją na tę wyprawę wyszykować, a w jej tracie karmić i doglądać, poza tym Natalka spała, a więc było jej dobrze i wypoczęła. Co do szmerów, też to przerabiałam,straszono nawet wadą serca, ale okazało się, że to częsta przypadłość niemowląt i otwór powinien w ciąbu roku się zarosnąć, u Ciebie też pewnie o coś takieg chodii iast zdziwiona tym tekstem o wątrobie, madzieję,że ten lekarz po prosu coś palnął i to nic takiego. Pu,z, nieźle z tymi antyperspirantami, ja, niestety, jestem uzależniona od kulki Herbina. Dalka, malowniczy obrazek z tymi śmijącymi się szkrabami, kiedyś, gdy nie miałam dziecka, właśnie takie widokywoływały we mnie zazdrość. przepraszam za usterki graiczne, pisze z Natalką na kolanach, później dokończę, bo się niepokoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Ale wysmoliłam posta, ciekawe, czy odczytałyście, no ale coż, trudno pisać z małą na kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy jak te badania porobimy... TPM- dzieki, ale nic nie poradze...meczy mnie to... to niestety nie byl rajd 3-4 godzinny, tylko calodniowy... :( jeszcze moja kochana mama mi nawciskala, ze narazam mala, ze jestem nieodpowiedzialna, ze wirus panuje, pogoda taka na chorobe akurat itd... eehhhh .... niewazne... po prostu mi glupio..... ale dzieki za slowa wsparcia :) dalka- skad u Dawida takie rzesy?????????????? a oboje maja taaaakie wielkie oczyska... niesamowite! rajstopki, kozaczki, sukienka... nono... szykowna panienka... oj stroisz ti matka stroisz ta swoja malutka :) mloda dama rosnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT DLA ULEŃKI :) 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 z okazji 4 miesiączków :) Gosiaczek i wrzeszczaca Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Hallloo Ulcia... 😘 w policzek o d Dustiego ... wszystkiego naj naj ... zdjatka sliczne...taka parka to tez nasze marzenie :D :D :D :D Iwka milego dnia wpracy ja stawiam kawusie i pierniczki ... nadal :D :D :D wczoraj jeszcze pieklismy hihihihihi liste podpislam ide do prac domowych jak sie uda :D :D :D bucha dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×