Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Ela, jeszcze jedno, Nina tez wczesniej budzila sie ok.5-6. Odkad zaciemnilam pokoj jest duzo lepiej, nawet jak sie obudzi tak wczesnie, daje jej mleko i zasypia. Niestety przez ten ciemny pokoj mi wstaje sie gorzej...Czas wyeksmitowac Mala do jej pokoju. Ja bym to zrobila ale Karol nie chce o tym slyszec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto rowerek który my planujermy kupić http://www.allegro.pl/item113311878_rewelacja_sterowane_rowerki_arti_z_kolyska_.html\\ Niuninko ja zacieniam niby zasłonami te okna i nic... to juz mój pożegnalny wpisiki będą relacje z dnia bieżącego na blogu u mojego synka-maz tam bedzie pisal co u nas a więc podaję stronkę ❤️ www.michalko.synek.pl ❤️ do usłyszenia bubububu.....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! gumijgodo fajnie ze jedziecie do zoo my bylismy z miesiac temu i ola miala radoche szczegolnie w zagrodzie gdzie zwierzeta chodza luzem nawet koza chciala jej wejsc do wozka:) fotelik tez juz mam od 9-18kg Romer Lord kupiony za 130zł polecam bofajny rozkladany szerokie wygodna szelki co do por wychodzeniana spacer to wychodzimy ok 13 bo wczesniej ola spi i wrcamy kolo 15 a wieczorkiem jeszcze wypad od18do ok 20 dzis bylysmy uprababci i u koeanki ktora ma 2 miesieczna corke:) ola traktuje ja jak zabawke ale mamyfajne bsprzedajemy jej nasze ciuszki !! Jesli chodzi o urlopikto jedziemy do tescia po 20.07 do gluszycy te mam nadziej ze odpoczne !!! a wczoraj mialam przerabana noc cos zaszkodzil oli i o 23 zachaftowala cala posciel wiec musialam jaobudzic i jeszcze raz wykapaci przebrac posciel chcialam ja nakarmicale nie chciala i takprzespala do rana apropomy nadal niejetesmy 2 zebne a jak tam u was z zabkami i jak z chodzenie ktore dziciaczki juz chodza aktore pelzaja takjakola:) pozdrowienia i calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej chociaż raz mi sie udało że jestem pierwsza dla Dustina na ukończenie kolejnego miesiąca buziaczki i 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Hej! Całusy dla Dustinka. Odezwę się w wolnej chwili-teraz czas na usypianie małej.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Carlii i jej syneczka: ❤️ 🌻 i uśmiechy :D od trójzębnego i mamy jego! jeśli któraś spotka deszczową chmurę... proszę ją podesłać do mnie... do tutaj... czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) dziewczyny ran jak tu pusto.................................... Gruby misiu juz ci podsyłam deszczową chmurkę:D:D:D u nas była niezła burza i popadało troche odrazu lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwko! kochana dzięki!!! padam! upał dokuczliwy... dzieci dokuczliwe! na szczęście, już wszystko zdrowe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmury jak nie było, tak nie ma :( za to jest kawa :) a dla maluchów puding bananowy i chrupaczki-misiaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miałam dzisiaj wielkie aspiracje aby zrobić gołąbki no i na chęciach i zakupionych produktach się skończyło , zrobię rosołek a potam do VENECJI na pizze a co;) tez mi sie należy odpoczynek od kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Cześć Laseczki i Dzideczki! U nas wczoraj trochę popadało i wieczorem zrobił się taki przyjemny chłodek,aż miło było pospacerować. Gruby Misiu-a co,Ty będziesz w Głuchołkach w sierpniu? My raczej planujemy wyjazd jeszcze w lipcu,w sierpniu Natalka musi przyzwyczajać się na nowo do niani,bo ta wtedy wróci,a ja od września do pracy. Natalka przeżywa ostatnio czas totalnego przywiązania do rodziców,prócz nas lubi jeszcze dzieci i zwierzaczki,za to wszyscy inni dorośkli najlepiej ,żebyjej ne brali na ręce ani za ręce-śmieje się do nich,ale wziąć się nie pozwoli.Oby jej to minęło,bo czarno widzę mój powrót do harówki. Umieściłam na bobasach nowe zdjęcia,są też te z rowerem,toteż zapraszam zainteresowanych do oglądania. Ja też śledzę i podziwiam Wasze pociechy,ostatnio oglądałam fotki uroczego i ładnie dreptającego Krzysia. Pozdrawiam,życząc udanej niedzieli.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładniej... to będziemy w Pokrzywnej :) ale Głuchołazy odwiedzimy, bo mam tam troszkę rodziny i kocham to miasteczko od zawsze! wakacje, weekendy często tam spędzałam, gdyż z rodzinnego domu było niedaleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo mamulki ;) dziekujemy serdecznie ... Ten rowerek jest superancki ;) .. .zastanawiam sie jak go nabomnac ale cos wymysle hihi ;) Chmury chmurki i chmureczki leca dla Grubego Misia ..kawka w zamian za pudging mniam mniam ;) maly wlasnie padl ... ;) ja szykuje obiad hihi a tak na serio to pije kawe i odpoczywam ... i teraz sie pochwale ...z baby , mamby ..stalam sie mama ;) normalnie mnie syn zaskoczyl ..mama i mama :D :D :D :D :D :D :D :D sciskam Was mocno dzisija odwiedziny calej rodziny ... ;) sciskam mocno do pozniej !!!!!!!!!! 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuda! nuda! nudaaaaaaaaaaaa! pisać a te rowerki w realu widziały??? tandetne nieco :o no... wiem... nie każda kupuje dla kilkorga dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej sierpniówki wstawilam wode na kawę dzieci jeszcze w piżamkach ale zaraz się szykujemy do wyjścia a propo tych rowerków -pomysl jest bardzo fajny ale wykonanie ich strasznie kiepskie,kuzynka miala i mąż jej ciągle go poprawiał, ciężko żeby jedno dziecko w pełni z niego skorzystało , mi też one sie podobaja ale nie kupię chyba że mały od kogoś dostanie to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy sześć zębów... Łomatko, jak gorąco! Dziecko śpi, ja idę zjeść tabletkę i się położyc, bo mi chyba globus odpadnie... Nie mam czasu czytać, pozdrawiam wszystkie laski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo mamulki :) tak malo nas malo nas ... do .. ;) sentymentalnie niedlugo zacznie sie robic .. bo Krzysiu za 3 dni bedzie mial roczek !!!! .. Dominisiu wracaj tu na nasz topik ... chyba ze jest cos o czym nie wiem ... ???? To jak w zeszlym roku moze arbuzika hmmm ????? kawke ???? truskaweczki nie bo te co karmia piersia nie zabardzo ;) maly podjada buleczke marudzi zabkowo siedzi w lozeczku .. ;) sciskam mocno ... :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie pokaże się na forum, żnaczy że zabiłam mojego męża. Męda społeczna z niego, inacej nie da się określić tego co on robi. Czy ja jestem nienormalna, że czepiam się go, że poszedł z psem o 21.00 i ze swoją koleżanką i jej psem na spacer ?? Tymbardziej, że umawiał się z nią w tajemnicy przedemną ?? Nie mam ochoty jechaćprzez niego na wesele i na wypad w góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawkę? taaaaaaak :) muminki (te rodzimej produkcji) oglądamy, 6 płyt nabyliśmy na wyprzedaży w Tesco :) teraz sobie z Tonią możemy obejrzeć... bo Zosia się boi Buki i wcześniej nie mogłyśmy, a teraz Zosia u babci i Buka rulez :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobijcie mnie. Duszno spocona, młoda wykąpana i szczęśliwa, ale drapła się w ucho i marudzi. Muszę poobserwować te ucho, bo troszke mu się posiniało w około ranki. W sobote na wesele idziemy. Cholera wie jaka to będzie impreza, bo z małym bejbikiem będziemy. Choć nocleg załatwiony tam gdzie impreza, ale bieganie co 30 min i sprawdzanie czy mała śpi mnie zbyt nie bawi. Za to w niedziele sobie odbije na poprawinach ;). A w poniedziałek o 10.00 kurs Czechy ;). Tak więc jak będę przejeżdżać koło którejś to machać :p. Laski odżywać i pisać. Znając was to zaczniecie wywody przed północą :), jak już chłodek będzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldejszyn;) cóż pisać.....łeb mnie rozpieprza, Truteń wybył, bąku śpi (??), ja powinnam albo uczyć się, albo prasować, ale jak tu coś robić w taki upał:O Wydarłam się dziś na moje dziecko tak, że bałam się, ze naślą na mnie TPD:( Nie mam siły słuchac jego wycia cały dzień, nie mam siły zapierdalać całymi dniami wokół tego samego, nie mam siły nie mieć Trutnia, bo Lech go ma:ONie mam siły użerać się z właścicielką mieszkania, ani w ogóle na NIC NIE MAM SIłY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak nie pojedziemy w najbliższym czasie na jakiś urlop to zwariuję, ocipieję i nie wiem co jeszcze.... No. A co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła zabieram cię ze sobą. zabieraj młodego, Dawid się nim zajmie a my popijemy pifka czeskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dalka, ale ja piwo tylko z sokiem:D Dziś wyczytałam u Dominisi, ze ludziom 16-miesięczne dziecko wypadło z 3 piętra..i już go nie mają. Matko, aż mnie zmroziło:( Czasem potrzeba mi takiego uderzenia, jak się na to swoje szcześcia tak wydrę-w końcu nie wiadomo, jak długo będziemy razem....Tylko czasami tak cięzko zniesć gościa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :D Dalka 😘 Pscola ❤️ pifko hmm czy ja dobrze slyszlam ???? Dziewczyny jak ja Was rozumiem ... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba każda z nas ma takie myśli ja nieraz sobie popłacze że mam chore dziecko,dlaczego ja ,za jakie grzechy a potem przychodzi opamiętanie , przecież powinnam się cieszyć że wogóle ją mam, albo jak spotykam inne chore dzieci dopiero wtedy widzę jakie mam \'\'szczęście\'\' no a przed chwilą sę wydarłam do tego mojego \'\'szczęścia\'\' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, no z kamienia nie jestesmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale przeciez kochamy nasze Skarby najbardziej na swiecie!!!!!!!!!!!! mowie to teraz jak Nina pieknie spi, o 5.30 jak sie obudzi i nie bedzie chciala dalej spac nie bede taka happy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×