Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Pszczola, zmrozilo to malo powiedziane!!!!!!!!!! Moja najukochansza przyjaciolka starcila dziecko, pisalam Wam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dalka, potrafie wyobrazic sobie co czujesz. POdobnie mialam z moim eksiem, uczucie niepewnosci, wrecz strach... Na szczescie dawno mam to za soba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twoj nie jest w porzadku........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, koncze ten monolog.Hahahah!!!!!!!!!! Spijcie dobrze!!!!!!! A moze juz spicie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuninko .. jak alez skad ;) scsiakm mocno slodkich dla Was :) wlasnie robie kolacje dla meza hihihihihi on podbnie do Dustinka ..je nocami ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carla, to Ty dobra jestes, ja jak usiade do kompa to kolacji nawet sobie nie robie. Hhahah!!!!!! Apropos, moj M zalil sie dzisiaj, ze rano mu sniadan nie robie... Zla, zla zona!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrące się, nie robię mężusiwi śniadania do pracy, nigdy tego ode mnie nie wymagał a teraz zgłodniałam od siedzenia przed kompem ,twarda będe nie BęDę podjadać nocami:classic_cool: życzę dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumi to z glodu ... :) Nuninko ;) pozdro od Patryka :) Szukam tej kasiazki Dobre dziewczynki ida do nieba ... moze ktoras ma ??? jako ebooka oczywiscie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M tez nie wymaga, tak tylko rzucil dzisiaj. Jak nie zrobie obiadu to tez jest ok, mozemy zjesc kanapki albo cos zamowic. Ja przed chwila wciagnelam drazetki smietankowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie DZIEKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! I wzejemnie!!!!!!!! Od K tez!!! A co to za ksiazka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja mama upiekla wieczniki hihih :) ktos ma ochote :D :D :D :D: D nie zjem wszystkich :D :D :D .... a u nas Patryk robil dzisija obiad ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz Wam milych snow zyczylam... Codziennie obiecuje sobie, ze pojde wczesniej spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niuninka nie kuś:-P mam pyszne draże i walczę ze sobą mój chłop też nie ma problemu jak się zdarzy dzień bez obiadu ,pozatym mam zamrożony bigos w razie W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co upichcil??? no co??????? Mi juz jest slodko, po tych drazach. Juz mysle o zjedzeniu kanakpi z wedlina ale pewnie lenistwo wezmie gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gumijagodo, nadeszla godz. W !!!!!!!!!!!!! Carlaa, silna kobieta powiadasz, warto przeczytac i stac sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie obiecuję ze będe chodzić wcześniej spać ale co poradzić kiedy dopiero wieczorem jest na tyle spokojnie że można coś napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i musze zrobic sobie kanapke, zeby o bigosie zapomniec........ Na szczescie mam szybka przuemiane wiec w boczki nie idzie, jedynie oponka na brzuchu mnie nie zadowala ale dopoki nie jest wieksza od biustu (hahhhahahha!!!!) nie jest zle. Przydaloby sie troche pocwiczyc na ten brzuszek ale ja leniuch jestem i wogole antysport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no tak jak ja sie tu pojawiam to zaraz wszystkie uciekaja spac i nie ma z kim pogadac wczoraj na działeczce tak sobie pracowałam a słoneczko tak świeciło ze wygladam dzisiaj jak ten raczek nieboraczek,nie wiem jak jak sie połoze spac całe ciało mnie piecze,ach ja głupia ja głupia no juz od jutra rozpoczynamy prawdziwe przygotowania do roczku,mam nadzieje ze niczego nie omine i wszystko kupie i bedzie wszystko oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sniadan to moj m ich wcale nie je,a kanapki woli sobie zrobic sam mowi ze własnej roboty sa najsmaczniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wstawac śpiochy............kawka czeka;) My juz nie śpimy od 6.40 glowa mi pęka bo ja się położyłam ok1:( Dzis mam wolne jadę na zakupki bo spodobała mi sie fajna spódnica i jestem już na nią chora:) Dominisiu jakie menu robisz na roczek??????ja dzis wysyłam zaproszenia:)Kurczę juz teraz nie wiem czy kupić ten rowerek;) T.P.M jak się sprawdza???? buziaki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredne wredne baby ;p, zawsze się zlatują w nocy, a w dzień żadnej. Wstawaaaaaać :D i kawe dawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo melduje sie na kawe ;) przepraszam ze wczoraj tak zwialam ale mlody sie obudzil no i ..... do milego .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Dominisiu ... przygotowania pelna para ??? to juz za 2 dni wiesz za 2 dni mija ROK !!!!! az ... 😘 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocne rozmowy bez misia??? i tak się zdarza :) (byle nie za często!!!) dzień dobry! kawa dobra... są też racuszki z jagodami, babcia usmażyła, ale nie wiem czy dobre, bo ja takich rzeczy nie jadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×