Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

❤️ Gosiu przyjmnij od nas spóżnione ale płynace z serc naszych szczere życzenia urodzinowe,niech sie spełnia twoje najskrytsze marzenia ❤️ Dominika,Jacek i Krzysiaczek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej jakie pustki,zapraszam na mrozona herbatke w ten ciepły wieczorny niedzielny dzionek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej !trzeba pokąpać dzieciaczki a potem nareszcie chwila dla siebie ,ile to trzeba się nbagadać przez cały dzień do tej mojej JUlki:( a ona i tak swoje, jak ja mam nieraz dosyć..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Obroniłam się, choć był to najgorszy egzamin w moim życiu...:O Nie odpowiedziałam sensownie na żadne pytanie (pierwszy raz w zyciu tak mnie zjadł stres):( czym się pogrążyłam maxymalnie, komisja zas nagrodziła mój występ piątką, pogrążając sie jeszcze bardziej:O Napiszecie mi, żebym nie przesadzała itp. Ok, cieszę się, ze to już za mna, ale czuję niesmak i ta obrona przeważyła szalę przeciw staraniu się o doktoranckie. Obrona olana przez komisję na maxa, recenzenta nikt nie powiadomił, ze ma dzis taki egzamin, więc zastąpił go ktoś inny, broniliśmy się w gabinecie dyrektora instytutu, bez żadnych tam ceregieli typu zielone płótno na stół (jakkolwiek się to nazywa, zapomniałam). Żena.... Wiem, ze ja tylko marudze i narzekam, sorki wielkie. Jestem trochę zmęczona i jak zwykle niezadowolona z siebie. Pozdrawiam PMP:P PS dziękuję za kciuki, buziaczki dla Was, zwłaszcza dla Misia i Julii❤️. Isia, super, że skonczył wam się koszmar ortopedyczny, ale coś wyczytuję, że nikt ci nie pozwala decyzji podejmować??? Nie daj się, jak mozesz, a jak nie, to my Cię wesprzemy:D Sissi, własniie znikłas nam i ja czuję się winna poczęści, bo mam wrażenie, ze poczułas sie olewana, a ja nie raz złapałam się na tym, ze mimo iż przeczytałam Twoje posty, to nie odpisalam ani słowem. Przyjmij moje przeprosiny i skrobnij czasem🌻 TPM, jak nie mozesz juz być Tez Przyszłą Mamą, to ofkors bądź ....TPM:D I się zaczarnij babo:P Gosiu, buziaki z okazji kolejnych urodzinek🌻 Zmykam, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSCOLA 😘 ❤️ 🌻 GRATULUJE !!!! hmmm ja tez trzymalam ale widocznie ni epoczulas .... buacha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła! choćbyś była, nie wiem jak, niezadowolona z Siebie i tak Ci gratuluję :) 🌻 a skoro nie doktorat... to może się na jakieś podyplomowe wspólnie wybierzemy... ;) ja w podobny sposób zostałam piątką obdarzona... w jakiejś kanciapie ciemnej :p (i myślę, że oprócz pani promotor... reszta komisji znała tylko tytuł mojej \"pracy\" :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Jestem na chwilę.Obiecuję poczytać i coś sensownie napisać.Tymczasem zapraszam do pbejrzenia foto-lowestory mojej Nati na bobasach z dnia,gdy ukończyła 11 miesięcy.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, nie czuj się urażona👄 buzka dla Ciebie, wiedzialam ze jestes ze mną, jak zreszta i inne deklarujące się do trzymania kciuków:) Misiu, podyplomowe-ale co??Zaproponuj cos fajnego świeżo upieczonej pedagożce:D a moze sie skusi, kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika właśnie oglądałam twojego Krzysia na bobasach i super fotki ,a na jednym zdjęciu w łóżeczku ma dwie różne skarpety ,czy to przeoczenie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:) Wpadłam sie tylko przywitać🖐️ i kawusię z chęcia wypiję:) T.P.M Natalka niezle już zarywa facetów;) Dominisiu fajne zdjęcia Krzys duży chłopak:) Gumijagodo masz co robić ze swoimi skarbami fajne brzdące:) Pszczółko gratulacje to było do przewidzenia że przyniesiesz piątkę:p tyle zarwanych nocek:p Uciekam powiesic pranko a pozniej jak Adi się obudzi idziemy na zakupy mam ochote sobie kupić jakąś fajna spódnicę;) pozdrawiam miłego dnia życzę buzka👄 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gut myrning NIe wiem co u Julki, nie mogę nic- zupełnie anonimowo ofkors- donieść.. Nesiu- bucha! Pani Magister Pszczoło- gratuluję!! No i czekam na zaproszenie na oficjalną popijawę z tejże okazji... A o teściowych nie wspominajmy, OK? Gruby Misiu- nie wierzę, że tylko ja i Twoje misie twierdzimy, że dobrze że jesteś! A teraz moja prośba: HELP! Mamuśki- robicie (lub robiłyście) zaproszenia na pierwsze urodzinki waszych pociech? I jakie menu (wiem, Dominisia pisała już co nieco o tym)? Tort mam obiecany u chrzestnej Wikusi, ale głowię się nad sałatką. I nie wiem czy planować ciepłe danie... Grill odpada, uprzedzam. Poratujcie matkę! Chcę mieć jakiś oręż w ręku na teściową... Irenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie byl inkasent i dostałam rachunek za prąd czy to możliwe że stacjonarny komputer tyle żre energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooooooo, Gumijagodo, mogłabym tu wkleić swojego teścia.... Powiedziałby Ci, ILE żre prądu tak niepotrzebne w domu urządzenie jak komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szperam po necie... Zobaczta! Słownik dla kur domowych: Mężczyzna mówi: Idę na ryby. Znaczenie: Zamierzam zalać się w pestkę i kiwać się nad strumieniem z patykiem w dłoni. Mężczyzna mówi: To męska sprawa. Znaczenie: Nie ma żadnego racjonalnego wyjaśnienia tej sprawy i nawet nie próbuj tego zrozumieć. Mężczyzna mówi: Czy mogę ci pomóc przy obiedzie? Znaczenie: Dlaczego jeszcze nie ma obiadu na stole? Mężczyzna mówi: Mhm, Tak, kochanie lub Oczywiście, kotku. Znaczy: Absolutnie nic nie znaczy. Mężczyzna mówi: Zbyt długo musiałbym to wyjaśniać. Znaczy: Nie mam pojęcia, jak to działa. Mężczyzna mówi: Spóźnimy się! Znaczy: Teraz mam wymówkę, by prowadzić jak kierowca rajdowy. Mężczyzna mówi: Odpocznij kochanie, pracujesz zbyt ciężko. Znaczy: Odkurzacz zagłusza mi telewizor. Mężczyzna mówi: To ciekawe, kochanie. Znaczy: Kiedy przestaniesz gadać? Mężczyzna mówi: To bardzo dobry film. Znaczy: Jest w nim broń palna, noże, szybkie samochody i piękne kobiety. Mężczyzna mówi: To typowo kobiece zajęcie. Znaczy: To brudna, trudna i niewdzięczna praca. Mężczyzna mówi: Wiesz, że mam kłopoty z pamięcią. Znaczy: Pamiętam imiona wszystkich bohaterów Gwiezdnych wojen, znam adresy wszystkich dziewcząt z którymi się kiedykolwiek całowałem, pamiętam numery rejestracyjne wszystkich samochodów jakie kiedykolwiek miałem, ale nie pamiętałem, że dziś masz urodziny. Mężczyzna mówi: Myślałem cały dzień o tobie i postanowiłem kupić ci kwiaty. Znaczy: Dziewczyna, która sprzedawała je za rogiem to niezła laska. Mężczyzna mówi: Wyglądasz wspaniale. Znaczy: Boże, nie próbuj już kolejnej sukienki. Umieram z głodu! Mężczyzna mówi: Nie zgubiliśmy się. Doskonale wiem, gdzie jesteśmy. Znaczy: Już nikt nas żywych nie zobaczy. Mężczyzna mówi: Dzielimy się domowymi obowiązkami. Znaczy: Ja bałaganię, ona sprząta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kura domowa W tym tygodniu jestem w domu sam... moja mama wyjechała służbowo i zostawiła mi listę rzeczy do zrobienia... Łatwizna... Toż to bułka z masłem... Popatrzmy... 1) POŚCIELIĆ ŁÓŻKA Po co marnować niepotrzebnie czas i siły... Przecież wieczorem i tak trzeba będzie to rozkładać... Bez sensu... Punkt pierwszy mogę odhaczyć... 2) POSPRZĄTAĆ PSIE KUPY W OGRODZIE Ostatniej nocy tak sypnęło śniegiem, że ja tam nie widzę żadnych psich odchodów... Punkt drugi odhaczony... 3) WRZUCIĆ ZAMOCZONE KOSZULE DO PRALKI I WŁĄCZYĆ (WSZYSTKO USTAWIONE) Eeeee przecież mam wakacje... nie potrzebuję ich... Niech się lepiej porządnie wymoczą... Odhaczamy trzeci... Tyle zamieszania z takimi prostymi rzeczami... Pójdę chwilkę pogadać sobie na Gadu-Gadu... 4) NAPRAWIĆ DRZWICZKI I POSPRZĄTAĆ W SZAFCE W PIWNICY Oooo w końcu coś poważniejszego... Taaa... Jakby tak dobrze dopchnąć... Do tego Power-Tape na drzwiczki... Taaaak to w zupełności załatwia sprawę... Czwarty odhaczony... 5) UMYĆ PODŁOGĘ W KUCHNI Ten cukier co się rozsypał podczas śniadania zlizał ze smakiem pies... Już bardziej czysta ta podłoga chyba nie może być... Odhaczamy piąty... A dobry piesek pójdzie na spacerek... 6) ZNALEŹĆ JAKIEŚ FAJNE ZAJĘCIE DLA DZIECI Tamta folia aluminiowa z mikrofali jest doskonała do zabawy... Szósty odhaczony... I tak oto coraz więcej czasu przede mną na pogaduszki przez internet.... 7) ODKURZYĆ DYWANY Hmmm... Coś cięższego... - Hej dzieci chcecie jeszcze coś fajnego do zrobienia?? I po siódmym... 8) DAĆ DZIECIOM ŚNIADANIE -Hej dzieci, a może chcecie odwiedzić swoich kolegów lub koleżanki z klasy w drodze do szkoły? Jeeeeessssssssss... Ósmy odhaczony!!! 9) POSPRZĄTAĆ ŁAZIENKĘ Hmmm... Znowu ciężkie... A gdyby tak po prostu zamknąć drzwi? Co z widoku to z umysłu! A to można wsunąć pod szafkę... Taaak... Dziewiąty załatwiony... 10) SPRAWDZIĆ CZY PRALKA SKOŃCZYŁA To nie problem... Nawet siedząc przy komputerze słyszę że skończyła... Dziesiąty przeszedł o historii... 11) POSKŁADAĆ PRANIE Dobra... Ustawię tylko \"Zaraz wracam\" na GG... Ooooo nigdy nie zdawałem sobie sprawy, że cała rodzina tak uwielbia blado-różowy kolor... Nie wiedziałem, że mamy tyle blado-różowych ciuchów... Muszę zapytać żonę dlaczego kupuje wszystko w jednym kolorze... Ojjj... Ale ten ulubiony kaszmirowy sweterek a\'la Barbie mojej żony troszkę inaczej wygląda... I poradziłem sobie z jedenastym... 12) PODLAĆ CHOINKĘ Ups... Dobrze że ten dywan taki puszysty i wchłania wodę... Dwunasty odhaczony... Łatwizna... Zastanawiam się dlaczego kobiety zawsze skarżą się na prace domowe??? 13) ZROBIĆ ZAKUPY, PAMIĘTAĆ O PAPIERZE TOALETOWYM Możemy przecież wykorzystać te stare gazety... Taak... Nasza rodzina musi zacząć dbać o ekologię... Ciekawe kto jest w tej chwili \"dostępny\" na GG... A co mi tam... Mam duuuużo czasu... Odpalamy... 14) ZROBIĆ OBIAD Łatwizna... - Hallo... - Za ile możecie dostarczyć tą pizzę?? Czternasty zatopiony!!! 15) POSPRZĄTAĆ BUDĘ PSA Po co? Przecież i tak śpi z nami w łóżku... Piętnasty odhaczony!!! Świetnie!!! Cała lista odhaczona!!! Wszystko wzorowo zrobione!!! A czasy wystarczy jeszcze na Gadu-Gadu i krótką drzemkę... Prowadzenie domu to łatwizna... Kobiety chyba tylko po to się skarżą żebyśmy myśleli, że one faktycznie ciężko pracują... FAJNIE BYĆ KURĄ DOMOWĄ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównanie czynności mężczyzn i kobiet podczas przygotowywania herbaty. Ona: Nalać wody do czajnika. Włączyć gaz. Postawić czajnik na gazie. Po zagotowaniu wody zalać herbatę w szklance. On: Odnaleźć kuchnię. Poszukać szafki ze szklankami. Półtorej godziny szukać herbaty. Jest szklanka!!! Po zrujnowaniu kuchni znaleźć łyżeczkę. Zapalić gaz (czym?) Aha. Zapałki lub zapalniczka do gazu. Po trzech kwadransach uruchomić zapalniczkę do gazu i o dziwo zapalić gaz. Czajnik - na szczęście jest na wierzchu. Nalać wody (zimnej !!!) Czekając na zagotowanie wody oglać mecz. Po meczu poczuć swąd z kuchni. Stwierdzić spalenie czajnika. Wyjąć z szafki garnek. Powtórzyć czynności od pkt. 10 do 12. Postanowić stać cały czas przy garnku. Po stwierdzeniu wydobywającej się pary z garnka uznać wodę za zagotowaną. Chwycić za ucho garnka. Sparzyć się (zakląć siarczyście!) Poszukać przez 10 minut (ależ się zrobił bałagan...) rękawiczki do uchwycenia garnka. Po odnalezieniu rękawicy uchwycić garnek. Dotknąć rękawicą płomienia. Ogień - panika. Co robić? Rzucić rękawicę w kąt. Stwierdzić zapalenie się firanek. Biegiem do auta po gaśnicę. Wrócić do mieszkania z gaśnicą. Stwierdzić przeterminowanie gaśnicy z powodu nie wydobywania się z niej środka gaśniczego. Wpaść na pomysł - użyć wody. Ugasić pożar. Nareszcie zalać herbatę. Niestety zalać sobie wrzątkiem spodnie!!! (i nie tylko) Ale ból... Pędem do łazienki. Wziąć zimny prysznic. Przebrać się. Iść na herbatę do sąsiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŁEGO DNIA... NIE DZWOŃCIE PO LEKARZA, ZE MNĄ NAPRAWDĘ WSZYSTKO W PORZĄDKU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Jak mam się zaczernić? Nie za bardzo się orientuję... Może mi mamuśki pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Poza tym to chyba ktoś kto posługuje się moim loginem powinien go zmienić. Dlaczego ja mam zmieniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isiu ... ❤️ 😘 Gruby Misiu dziewczyny maja racje 😘 🌻!!!!!!!! Pscolko ... ❤️ Dziewczyny pewnie macie takie dni ze brakuje kropli aby ta czare ...ja chyba tak mam ... ja musz cos z tym zrobic .... [krzyczy wrrrryyyyyyyyyyyyy] TPM ... jak znajdziesz sie na glownej stronie to tam jest na czerwono napisane internautko zarezerwoj swoj nik ... wejdz tam i zrob o co Cie prosza !!! Natalka piekne zdjecia Krzysiu ... slicznie wygladales w swoje 1 urodznki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TPM ... na samej gorze internautko zarezerwuj swoj nik ..na czerwono ... a co do poslugiwania sie Twoim loginem ..sama sobie jestes winna kochana tyle razy Cie prosilysmy .. Fiona nawet sie zrobila czarna ale mysle ze wystarczy jak dodasz jaka cyfre lub literke wiecej i bedziesz mogla nadala go miec 😘 Isiu .. my robimy tak kawa tort owocowa salatka ... i niestety nic innego jak grila ale jesli nie wchodzi to u Ciebie w gre i i nteresuja Cie przepisy na slatki to mam kilka jak bedizesz chciala to daj znac .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa- dawaj! Ja już dostaję hopla.. Kręcą mi się po głowie baloniki, lody... Nawet pomysłu na prezent nie mam dla własnej córki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haloo to znowu ja ... Isiu wklejam Ci kilka ston z kafe jak bedziesz miala ochote tam jest kilka fajnych :D http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3144888 a co do roczku ... chcialabym aby sie wszystko udlalo i pogoda byla same wiecie ... przyjedzie do mnie najwazniesza czesc rodziny dawno sie nie widzielismy ... tych kilka dni spedzonych razem to nie bedzie wiele ale beda z nami w tym szczegolnym dniu kiedy nasz synalek bedzie konczyl rok .. rok to tak duzo a czasem tak malo ... co do prezentu ... nie wiem mamy w planach jakis rowerek lub cos dmuchanego na wode ... planujemy wczasy wiec takie cos sie przyda nie pochwalilam sie ... Dustin raczkuje ..tylko ze po trawie i wykladzinie w domu woli po panelach nadal sie czolgac .. :D Sisi ...stowka wszystkie naj z okazji urodzin i wracaj gdzie jestes JULKA >>>>>>>>o co chodzi 😘 jak ja chcialabym sie z Wami zobaczyc ... scisma do pozniej idziemy do ogrodu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia witaj w klubie🖐️ ja też mam dylemat nad menu na roczek Adiego:) co do zaproszen to ja kupiłam takie specjalne na pierwsze urodzinki:) Właśnie wrócilismy z zakupów i nic z tego spódnicy nie mam :(jak mi się jakaś podobała to nie było rozmiaru:(:( a jak był to kolor nie taki:( Adi usnoł padł jak kawka po tak długiej przejażdzce:) a ja mogę wypic sobie kkawkę i zapraszam wszystkie babeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zaczęłam się martwić o ten rachunek a tu przychodzi mężuś z pracy z dobrą nowiną -dostał podwyżke i to znaczną:D no taka wiadomośc w poniedziałek................aż miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×