Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Sto lat sto lat dla Tobiaszka!!!!!!!!!!!!!!! Wlasnie wrociöismy do domku po popoludniowym nygusowaniu w parku, Nine usypia tatus, ostatnio on lepiej sobie z tym radzi niz ja...Fajnie, ja w tym czasie moge cos zrobic dla siebie np. zajrzec do Was kochane!!!!!!!! OOOooo, placze, troche pospala w parku, moze byc problem teraz. Milego wieczoru!!!!!!!!! Ach, kupilam Ninie konia na biegunach, mam nadzieje, ze bedzie taki jak widzialam na zdjeciu. Juz sie nie moge doczekac jak go przysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Adi juz śpi więc ja mogę trochę posiedzieć przy kompie :)no i mężuś w pracy :) Już roczek zbliża się wielkimi krokami :D:D:D jeszcze równy tydzień:)kupiliśmy adriankowi ten rowerek sterowany:)przyjdzie w tym tygodniu:) Cos ostatnio każda mało pisze:( szybciutko zapraszam do kompa na nocne pogaduchy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuciłam pare zdjęć na bobasy więc zapraszam www.iwka26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Gruby misiu. jakoś zleciało,jutro mój mąż zaczyna urlop. dużo czasu spędzamy na ogródku i aż sie nie chce wracać do domu ,tyle że w chałupie jest chłodniej... a u ciebie co się działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w weekendowym porządku ;) a Wojtuś odkrył, że ma część ciała \"niezaznajomioną\" bo wiecznie w pampersie :) i przy każdej zmianie pieluch bada się wnikliwie :) Tonia, na wszystko \"nie lubi\" \"oknopne\" Zofia... cały czas gada... czasem od rzeczy :) mąż- jak zawsze wspaniały :p odliczamy dni do wyjazdu, ale jeszcze dwa tygodnie pewnie minie nim wyruszymy... i mamy dylemat samochodowy; wcisnąć się w mniejszy, ale nowy, czy wygodnie starym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mój Bartuś też od dwóch dni bawi się swoim..... a co do dylematu samochodowego to chyba lepiej wygodniejszym gdzie jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na opolszczyznę, czyli w moje rodzinne strony :) dokładniej w górki opawskie, a całkiem szczegółowo to Pokrzywna, między Głuchołazami a Prudnikiem... ja jednak skłaniam się ku nowemu... kangoo ma jużchyba 9 lat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w tym roku to tylko do mojej mamy na pare dni i z dziećmi do wrocławskiego zoo, dwa lata temu byliśmy w Zakopcu i było super[próbowaliśmy stworzyć dzidziusia,ale się wtedy nie udało],może w przyszłym roku znowu odwiedzimy Tatry,które uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tatry, to pewnie się wybierzemy... dopiero, jak dziewczynki dorosną... by na kolonie pojechać :D a teraz dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamulki wiecie co .. hihihih tak was cyztam i cyztam Patrzkowi nasy malz tey sobie odkrzl cuda w pampersie ... sciskam mocno slodki chnow dla Was kiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carlaa! no przebiłaś brak prądu w klawiaturze Julki :D szkoda, że pszczól tego nie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi sie klwa pryestawila i nie pisac poprawnie hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dla Julii z okazji kolejnego miesiączka🌻🌻🌻🌻🌻 Zapraszam na kawusię ja już piję.............. no widzę że jak sobie poszłam to siadły do kompa:):):) dziś do pracki ale mam lenia normalnie mi sie nie chce:( Adi właśnie bawi się klamerkami :):):)wysypuje z pojemnika i wkłada spowrotem :)ciekawe na jak długo go to zainteresuje:) od paru dni także bardzo ładnie bawi się samochodami jezdzi po całym mieszkaniu mówiąc brum brum .......:):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DominisiaKrzysiu.........13.07...18.01.....76cm.........8300 NesiaMateuszek..........20.07...07.06....78cm.........12180 Aniia69x2Adrianek.......26.07...21.02.....67cm.........7000 Iwka26Adrianek.........30.07...13.06.....75cm.........9700 Mama Natalki Natalka...06.10...30.11........71..........9000 PuzaMarlenka.............07.08................72............9100 CarlaaDustin Alex........08.08...08.03......69 cm........8060 ArkadiaNadia ............11.08...11.01......................9000 SkyePaulinka.............12.08...02.12.......72cm.........8300 IsiaWeronika.............12.08...04.05......................8700 TPMamaNatalia..........12.08 ...29.12...... 70cm.........9400 DalkaUrszulka...........15.08...19.01........57cm.........6700 AsiawrocOla.............15.08...18.07......72cm.........9270 GumijagodaBartuś......15.09...5.06.........69cm.........7100 Ewcia22Majeczka.......18.08.................70.............8120 NiuninkaNina ............20.08...6.03........67 cm.........6870 PszczolaTobiasz........22.08...14.02........71cm.........8115 sisi1111Julka............24.08...22.05........75cm........10,8kg Ela79Michalek...........25.08...18.01.......70cm..........8440 Julianka80Jaśminka....26.08...31.05......76cm........10,370 Fiona79Tymoteusz.....28.08...03.03............cm........8400 Gruby misWojtek.......29.08...22.02........69cm.........7000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dustin.bobasy.pl www.20ewcia.bobasy.pl www.isia23.bobasy.pl www.iwka26.bobasy.pl www.jasminek.bobasy.pl www.krzysiaczek.bobasy.pl www.matinesi.bobasy.pl www.michalko.bobasy.pl www.nasze-malenstwo.prv.pl www.nataliajaworska.bobasy.pl www.niuninka.bobasy.pl www.olenka2005.bobasy.pl www.puza.bobasy.pl www.ulcia.bobasy.pl www.skye1981.bobasy.pl www.tymek.bobasy.pl www.yarucha.bobasy.pl www.sisi.bobasy.pl www.gumijagoda.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TPM
Hej! Pozdrawiam,rozpoczynając kolejny tydzień... Natalka znów nie odrywa mi sie od cyca-dziś wisiała na nim od 5 rano do 10 co godzinę.Czy ktoś mi powie,co to może znaczyć? Może tracę pokarm,ale chyba nie...Może zna za mało innych smaków? Może chce sie jej pić? Może już ,,za duża,, na karmienie piersią? Nic innego nie przychodzi mi do głowy.Chciałabym ją jeszcze karmić przez zimę.We wrześniu wracam do pracy,nie chcę dla nas podwójnego stresu,tzn,mojego powrotu do pracy i zakończenia karmienia,ale już sama nie wiem... Jak to będzie rano? Bo co,opiekunka ma z nia leżeć i z butlą? Mnożą mi się te znaki zapytania i już się gubię w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ;) Dla Julci na te 11 🌻 kow laczka :( TPM u nas podobnie mlody pije raz z jednej raz 2 co 45 minut w nocy ..wydaje mi sie ze to przez te upaly ... bo innego wytlumaczenie nie mam .. patrzylam dziial j w sklepie na modyfikowane podaje mu juz kaszki z tym mlekiem ale nie mam mocnych budzi sie z niesamowita czestotliwoscia... dla mnie jest on od tych paru dni cycoholikiem ;) sciskam mocno milego dnia kawusia ??? ja z mila chcecia ... duszno i upalnmie 😘 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto tu dzisiaj ;) tonia się kąpie... tzn. wyłazi z wanny i włazi znów do wody :o zachlapała już wszystko... ale wciąż: \"w poszątku\" :) i \"to nie ptoblem?\" nie ptoblem... taka bezptoblemowa dziś jestem ;) Wojtuś śpi... opracował nową technikę porusznaia się :D oparty na dłoniach i stopach, nóżki i rączki wyprostowane kołysze się na wszystkie strony ażze śmiechem ląduje na pupie :) Tonia wylazła z łazienki... w mokrym stroju kąpielowym usadowiła się na kanapie :o czekam na męża... coś mu się nie spieszy, a ja głodna jestem! i może nie tyle czekam na niego, :p co na to, co miał upolować na obiadek :D TPM, Carlaa, koniec karmienia na tym etapie, jest trudniejszy dla mam, niż dzieci :) (na ogół) kiedy będziecie gotowe, przestaniecie i już! a dzieci MUSZĄ zaakceptować Wasze decyzje :) im dzieci są starsze i... bardziej cwane, tym gwałtowniej potrafią okazywać niezadowolenie... chyba najtrudniej jest przestać karmić gniewnego dwu, lub trzylatka :p z dziećmi do roku jest łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam widze ze rozmowa wrrrrr....e,fajne te błedy ;) czorj bylismy w toruniu na zakupach i w Ciechocinku na tezniach-fajnie było w piatek jedziemy nad morze na trzy dni juz nie moge sie doczekac,w myslach juz jestem spakowana :) Krzysiaczek zaczał mowic mama tata ma nie be ze zrozumieniem,teraz tylko patrzec jak zagada mamusie i tatusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Misiu ... swieta racja :D :D :D :D ❤️ Dominisiu ostatnio jak bylismy z Patrykiem w Ciechocinku to szukalismy wlasnie tego duzego drewnianego z jodem i bromem w tym parku jak dokladnie okreslil to moj maz ;) hahahahahahaha Do Torunia kupic konia bo w Toruniu konie tanie za 5 zyla sie dostanie :D Ja chce do Torunia ja chce do Poznianai ja chce do Warszawy buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :( my wlasnie testujemy nawigacje a ze autko sie lekko spsulo to idziemy pieszo moze nas nakieruje :D do wieczorka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Padam na pysk w tym upale.....Mati po raz pierwszy marudzi zębowo - idą mu trójki na dole i chyba boli bardzo.....mało nie połknie łapek, mój biedaczek!!!!My od dwóch tygodni szykujemy się do przeprowadzki i nic nam z tego nie wychodzi :(:(:( nie mamy czasu, żeby się przeprowadzić na większe...dacie wiarę? Przegięcie totalne.....i cały czas szukamy innego mieszkania do kupienia, takiego naprawdę dużego i nie poszliśmy nawet do banku się dowiedzieć, sytuacja idiotyczna i patowa - drugie mieszkanie stoi puste, my się kisimy w tym i jeszcze kolejnego szukamy....tak kombinujemy, bo może lepiej się raz przeprowadzić? Sama nie wiem już, teraz przez te zęby w weekend się nie przenieśliśmy. A i jeszcze Mati właśnie teraz postanowił się przestawić na jedną drzemkę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×