Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tabletka

Tanie tabletki anty

Polecane posty

Gość tabletka

dziewczyny chce zacząć barć tabletki, ale nie stać mnie na wydawanie 30 zł miesięcznie, prosze jeśli bierzecie jakieś tanie podajcie ich cene i nazwe, będe mogła spytać ginekologa o nie, bardzo dziękuje, wierze, ze są i takie pigułki, które mnie nie zrujnują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam kiedyś Microgynon (9 zł z groszami), tani też jest Rigevidon (podobno coś ok. 8 zł) i Minisiston. Teraz biorę Diane-35 (12.50) ze względu na torbiel na jajniku, no i przy okazji cera mi się mniej prztłuszcza, ale jako środek antykoncepcyjny, to nie wiem jak działa, muszę się przyznać ;P Chociaż słyszałam, że dziewczyny stosują te tabletki w tym celu, ale ja bym się bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletka
dzięki ci bardzo, ale nie wiem czy takie tanie tabletki sa napewno bezpieczne i skuteczne, pogadam z gin. jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlenka
powiedz lekarzowi ze chciałabys brac tansze pigułki, mnie gin pytał czy stac mnie bedzie na co miesieczne wydawanie 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofa
do tabletka tańsze nie znaczy gorsze.są po prostu refundowane z NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanie tabletki są tak samo skuteczne i bezpieczne jak drogie, ale... ...ale nie każda kobieta może je brać... Różne są organizmy... U mnie w grę wchodzi jedynie trójfazowa Milvane za 33 zł... Mówi się trudno i się płaci... Zresztą, dlaczego tylko Ty masz się rujnować? Conajmniej połowę powinien płacić Twój partner! Przecież inaczej musiałby bulić za prezerwatywy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, moze juz przedawniony problem (ostatni post z 2005!), ale przynajmniej w temacie :) tez zawsze sie zastanawialam gdzie kupic taniej tabsy i kto wlasciwie powinien za to placic (ja czy moj facet) i znalazlam strone www.tania.antykoncepcja.pl. Poszukalam swojego leku (uzywam diane, bo mam ogromny tradzik:(, miasta (jestem z Wawy) i wyskoczyly mi apteki, ktore taniej to sprzedaja. Niby pare zlotych, ale zawsze cos! dla mnie to duzo, bo musze sie sama utrzymac. Pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tralalala, moja apteka tez nie brala udzialu (w Warszawie), ale wydrukowalam kupon z tej strony i niejako namowilam ta apteke, aby sie dolaczyla do programu! trafilam na bardzo fajna mloda farmaceutke, ktora chyba uznala, ze to przyciagnie mlode klientki do apteki, hehe :) powodzenia, nie poddawaj sie tak latwo, musimy sobie pomagac! pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju ja za yasminelle płace 46 zł.. teraz 40 bo znalazłam tańsze.. i w sumie sama sie zastanawiam czy nie zmienic ich na cos tańszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn nie kupon, a zaproszenie :) bo dopiero jak apteka juz sie dolaczy, to sie im zanosi kupon na znizke. sorki za pomylke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam polecam
stronę www.doz.pl tam można zamówić tabletki o wiele taniej i odebrać w aptece w miejscu swojego zamieszkania jeśli znajduje się w nim apteka przyłączona do tego programu. Nie wiem jak z tabletkami, ale ja za plastry płace dzięki temu 43 zł zamist 57 w normalnej aptece, a nawet w tych znajdujących się w tym programie (zniżka jest przy zakupie przez neta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do coupelle no to niezle przeplacasz, z ciekawosci sprawdzilam ile w Warszawie to kosztuje i wyskoczylo mi.....32,99 za 21 tabletek! prawie 8 zeta mniej... mowie Wam, trzeba przypuscic zmasowany atak na apteki, niech przestana na nas tyle zarabiac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj ja swoje yasminelle kupilam za 35,30! 10 zeta piechota nie chodzi:) Moze tez namowie moja apteke:) zalamie sie tylko jak zmienie miejsce pracy bo tutaj niedaleko mam taniutkie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooolllllllaa
ja biorę Rigevidon ponad 2 lata są ok . cena 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowa3
a ja z ciekawosci wydrukowalam takie zaproszenie do apteki i poszlam zrobic wywiad w okolicy :) pani w aptece zainteresowala sie akcja i powiedziala, zeby sie wkrotce dowiedziec o tansze tabsy. No, to trzymajcie kciuki, zeby to nie byly tylko obiecanki cacanki. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaa87
hura, moja apteka bierze udzial w tym programie, wiec nawet nie musialam nic robic tylko pojsc i kupic tam swoje tabsy, i troche taniej wyszlo. nareszcie ktos pomyslal o zwyklych uzytkowniczkach tabletek. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinnnka
Ja płacę trochę ponad 20 zł za tabletki (REGULON).Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgssg
ja tez zdecydowanie polecam www.doz.pl tych aptek jest o wiele wiecej niz w akcji tania antykoncepcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89agniecha
niestety apteki doz maja wyzsze ceny niz te z tej strony tania.antykoncepcja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tanią aptekę na Al. Jerozolimskie 21 warszawa. Kupuję tabletki o wiele tańsze. Zwłaszcza yasmin a moja koleżanka evre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×