Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktos pomoże

2 PYTANIA DO ZORIENTOWANYCH W ODCHUDZANIU

Polecane posty

Gość czy ktos pomoże

PYT 1) WAZĘ 57 PRZY 171CM, WCALE CHUDA NIE JESTEM, MOJE PYTANIE CZY DO MAJÓWKI, KIEDY ROBI SIE CIEPŁO CZYLI PRZEZ 4 MESIACE UDA MI SIE SCHUDNĄĆ 7KG? I JAK TO ZROBIĆ, BO W SUMIE MOGE TO ROBIC POWOLI I RACJONALNIE, ABY SCHUDNĄĆ I UTRZYMAC WAGE, ALE NIE MĘCZYC SIE ZADNYMI DRAKONSKIMI DIETAMI CZY TAM GŁODÓWAMI? PYT 2) MOIM PROBLEMEM SA UDA, NAJPIERW CHUDNE W CYCKACH NA BUZI, NA BRZUSZKU, PUPA A TE CHOLERNE UDA ZOSTAJĄ. CO MAM Z TYM ZROBIĆ, MOŻE OWIJAC JAKAS FOLIA? I TO NIE CAŁE UDA TYLKO MNIEJ WIECEJ 10 CM OD GORY TAK JAKBY MI WYBUCHŁY A REZTA UDA I W OGOLE NOGI SZCZUPŁA. PROSZE O ODPOWIEDZ NORMALNA A NIE ZE MAM SIE POWIESIC CZY COS TAKIEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze schudniesz 7 kilo
do maja. I najlepiej zacznij od dzis bo ja przy Twojej wadze bym na ulice nie wyszla. Wez sie za siebie bo wstyd sie tak zapuscic!! Boze jak mozna tyle wazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze schudniesz 7 kilo
do maja. I najlepiej zacznij od dzis bo ja przy Twojej wadze bym na ulice nie wyszla. Wez sie za siebie bo wstyd sie tak zapuscic!! Boze jak mozna tyle wazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze schudniesz 7 kilo
do maja. I najlepiej zacznij od dzis bo ja przy Twojej wadze bym na ulice nie wyszla. Wez sie za siebie bo wstyd sie tak zapuscic!! Boze jak mozna tyle wazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie ze schudniesz 7 kilo
do maja. I najlepiej zacznij od dzis bo ja przy Twojej wadze bym na ulice nie wyszla. Wez sie za siebie bo wstyd sie tak zapuscic!! Boze jak mozna tyle wazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no własnie
tak myslałam ze musi sie znalezc jakies zlośliwe scierwo zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluttka
nie przejmuj sie takimi pustymi wypowiedziamy niektorzy ludzie lubią sie bawic w matki Teresy i do tego mają takie małe mózgi ze nie rozumieją za waga i wzrost to jeszcze nie podstawa do tego zeby oceiac jak ktos wyglada bo wszystko zalezy od budowy ciała czy ktos jest np drobny czy nie....poprostu szkoda słow........poza tym kazdy ma prawo wazyc ile chce i nie rozumiem po co wiekszosc ludzi ktora sie tu wypowiada posze nie na temat ja uwazam ze spokojnie schudniesz 7 kg ale własciwie nie jest ci to potrzebne jesli twoim problemem są uda sporobuj na poczatek porobic jakies cwiczenia na uda mysle ze powinno pomoc ja miałam podobny problem i mi sie udało poza tym namow kogos zeby robił ci masaze :) i tyle zobaczysz co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluttk
nie przejmuj sie takimi pustymi wypowiedziamy niektorzy ludzie lubią sie bawic w matki Teresy i do tego mają takie małe mózgi ze nie rozumieją za waga i wzrost to jeszcze nie podstawa do tego zeby oceiac jak ktos wyglada bo wszystko zalezy od budowy ciała czy ktos jest np drobny czy nie....poprostu szkoda słow........poza tym kazdy ma prawo wazyc ile chce i nie rozumiem po co wiekszosc ludzi ktora sie tu wypowiada posze nie na temat ja uwazam ze spokojnie schudniesz 7 kg ale własciwie nie jest ci to potrzebne jesli twoim problemem są uda sporobuj na poczatek porobic jakies cwiczenia na uda mysle ze powinno pomoc ja miałam podobny problem i mi sie udało poza tym namow kogos zeby robił ci masaze :) i tyle zobaczysz co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest
mi przykro ze musze to napisac ,ale chyba powinnas pojsc do psychiarty ,bo jesli ktos ma 171 cm i wazy 57 kilo i uwaza ze musi sie odchudzic to niestety ma problem, ale nie z waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluttka
kolejne matki terasy ludzie zajmijcie sie czyms pozytecznym zamiast komentowac bez sensu wypowiedzi innych kazdy niech sobie wazy ile chce nie macie wiekszych problemów i tak nikomu nie przetłumaczycie dla mnie takie cos tez jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluttka
kolejne matki terasy ludzie zajmijcie sie czyms pozytecznym zamiast komentowac bez sensu wypowiedzi innych kazdy niech sobie wazy ile chce nie macie wiekszych problemów i tak nikomu nie przetłumaczycie dla mnie takie cos tez jest chore zero tolerancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka yyy
nie przejmuj sie takimi pustymi wypowiedziamy niektorzy ludzie lubią sie bawic w matki Teresy i do tego mają takie małe mózgi....a ciekawe co TY MATKO TERESO zrobilas przed chwila :/ i nie pszesadzaj grube czy chude kosci nie czynia roznicy 7 kilogramow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodaz e ty nie pomyslisz
ze krytykujesz kogos a sama z nimi robisz to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluttka - zastanow sie o czym Ty mowisz. Autorka topicu prosila o opinie osoby, ktore maja pojecie o odchudzaniu i wcale nie dziwie sie ich reakcjom...we wszystkim trzeba zachowac umiar i zdrowy rozsadek...czasami kubel zimnej wody dziala bardzo orzezwiajaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaaa
zrobiłam to bo mam dosyc czytania takiego gowna po co odpisujecie na takie tematy jak uwazacie ze ta dziewczyna jest chora nie wiecie ze tym jeszcze ja zmotywujecie do odchudzania to moze poczytajcie troche na ten temat zamiast sie tak wymądrzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maluttka - zastanow sie o czym Ty mowisz. Autorka topicu prosila o opinie osoby, ktore maja pojecie o odchudzaniu i wcale nie dziwie sie ich reakcjom...we wszystkim trzeba zachowac umiar i zdrowy rozsadek...czasami kubel zimnej wody dziala bardzo orzezwiajaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty juz chyba wszystkie takie
madrosci pojelas, zazdroszcze, naprawde, tylko ze ja studiuje psychologie(4 rok) i jakos nizbyt ci to wyszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu nie dostrzeglam krytyki, tylko bardzo celne uwagi...moze docenilabys troske innych osob...a zreszta...nie Ty zadalas pytanie i nie Tobie odpowiadano, wiec pozwol osobie, ktora prosi o rade, uzyskac ja od tych osob, ktorym zalezy na autorce topicu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluttka
wiecie co zamiast pomoc tej dziewczynie przetłumaczyc jej jakos moze zeby zaczeła cwiczyc itp to wolicie sie kłocic ze mna zajebisicie sorry do tego wyzej ale jako studentka psychologii pomogłabys sie zachowac troche inteligentniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluttka
ta osoba juz sie wypowiedziała zobacz jej wypowiedz "tak myslałam ze musi sie znalezc jakies zlośliwe scierwo zawsze" moze przeczytaj uwazniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abel
a ja sie zgadzam z malutką celne uwagi faktycznie radzenie komus zeby sie zbadał na głowe albo ze jest pusty superr hehe to mnie rozbawiłyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako studentka psychologii powinnas zatem wiedziec, ze kazdy przypadek rozpatruje sie indywidualnie i jesli przyszli psychologowie daja sobie prawo do wystawiania diagnozy na podstawie jednej wypowiedzi osoby, ktorej na oczy nie widzieli, to ja gratuluje takiej psychologii. Cale szczescie, ze Ty jestes przekonana o swojej nieomyslnosci....gratuluje dobrego samopoczucia....Zastanow sie tylko pozniej przez chwile, czy dzieki Tobie wlasnie osoba, ktora szuka pomocy nie zostanie pozostawiona w prozni. Bo wlasnie do tego sprowadza sie stwierdzenie dajcie jej zrobic ze soba to, na co ma ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluttka
orry ale je nie jestem studentka psychologii moze naucz sie czytac a poza tym nie lubie ludzi ktorzy sie wpierdalają w zycie innych na siłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda strzepic jezyk....nie dostrzegacie roznicy pomiedzy nieuzasadniona krytyka a kasliwymi uwagami, ktore maja w sobie wiecej checi pomocy niz wam sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda strzepic jezyk....nie dostrzegacie roznicy pomiedzy nieuzasadniona krytyka a kasliwymi uwagami, ktore maja w sobie wiecej checi pomocy niz wam sie wydaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abel
Ami daruj sobie jestes smieszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zaraz sie okaze ze abel
i malutka to ta sama osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluttka
Ami ja nie mam zamiaru sie z toba kłocic moje zdanie jest takie ze nie powinnismy sie wtracac na siłe w zycie innych ale probowac im dobrze doradzic i tyle a jak ktos sie o cos pyta to odpowiadac na dane pytanie a nie krytykowac tą osobe bo to jej wcale nie pomaga ale jeszcze mtywuje i tyle przepraszam ze moze byłam nei miła ale mnie to porpstu denerwuje bo jak kogos bija na ulicy to jest znieczulica a jak ktos sie odchudza t otyle ludzi nagle do pomocy ze szok i tyle ps nie mam nic wspolnego z ablem czy jak to sie tam odmniea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×