Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam 🌼 Tylko zasiadła, aby coś napisać, pojawiła się reklamka, a dzisiaj to szczególnie podziałalo na mnie jak płachta na byka. Właśnie wróciłam z punktu obsługi klienta, bo od miesiąca nie mogą dojść, że źle mi wystawili fakturkę i proponują abym im zapłaciła tak z zapasem za dwa miesiące z góry. Nidoczekanie!!!!! Ale nic to. Gofra --- Idol dostarcza mi niezapomnianych wrażeń :):) Wczoraj to mi się podobał właśnie ten z cienkim glosem i co operowo śpiewał ( tak mu się przynajmniej wydawało). Cudo. Że też ludzie mogą być tacy bezkrytyczni w stosunku do siebie. Czy faktycznie przebrnęłaś na przez \"Porwanie w Tuturlistanie\". Ja dostawałam wysypki. Moje dziecko zostalo pozbawione mozliwości poznania tej pozycji :) Benia--- a pierwszy raz masz taki kolorek tzn. czy to eksperyment? Socha --- historyjka bardzo zgrabna, baaardzo mi się podobała, wcale się nie dziwię ;) to są tzw, niezapomniane chwile ;) Sarkana --- dzięki Bogu, żyjesz :) Wodniczka w pełnej krasie, wodniczka 4lutowa -- u mnie ---brak informacji na temat związku z rakiem my-self--- karmelek? a jakiś szczególik... Gosia* --- z podwyższeniem adrenaliny to już musisz radzić sobie sama, nic nie wyczytałam, jaki sposób na to mają naukowcy ;) A wiesz, że książek polecanych przez Ciebie nie czytałam, więc chętnie po nie sięgnę. Przy okazji i ja skorzystałam :) I z ćwiczonek też. idioto ---- czy to charakterystyka ptaka spowodowała skojarzenie nas z jajcarami ? :) Ale 🌼 za pewną oryginalność. Kiganko --- a w jakim wieku są Te \"Twoje\" dzieci, które ujarzmiasz? i jak rozumiem, próbujesz wyprowadzić ich na ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja ---> podstawówka i to przekrój przez wszystkie klasy, bez zerówki. Nie znam nikogo, kto jako Wodnik żyje z Rakiem. Moja koleżanka jest w takim związku, ale ona jest Rybką, a to juz inne wibracje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie znam
wszyscy wcześniej czy później, ale jednak umierają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko, moja Mama jest nauczycielem klas 1-3, więc mogę sobie wyobrazić Twoje \"wypompowanie\". A więcej masz - obecnie ucząc - satysfakcji z wykonywanego zawodu czy frustracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogt torreadorze! Nie wiedziałam, że mam w Tobie tak wiernego i spostrzegawczego czytelnika? Ale jest mały problem... skoro jesteś tak upierdliwy i się czepiasz, to wiedz, że P O N A Ż E K A Ć pisze się owszem pezez \"ż\", ale do tego oddzielnie, czyli \"po nażekać\"... Dziękuję za uwagę, bo jak wiadomo ...\"człowiek uczy się przez całe życie\"... Witam miłe Wodniki! ... i te \"stare\" i te \"nowe\"! Gosia - mame masz w dechę! Powinnaś ją pożyczyć jakajej do chodzenia po urzędach...:D Gofra - kawał extra, bardzo spodobał się mojemu mężowi! Idioto - widzę wyraźne nawrócenie... 👄 na dzisiaj kończę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌻 widzę, że jednak nie zmieniłyście stawu :D, a dziś nie miałam dużu zaległego czytanka :) 🌻 nasz topikowy idiota musi mieć coś wspólnego z biologią, skoro chciało mu się o tym wszystkim pisać :( 🌻 co do książek to polecone przeze mnie to literatura obyczajowa :) przy polskich autorkach, z wyjątkiem Kosmowskiej można się pośmiać. Irenę Matuszkiewicz i Alice Sebold (bardzo wzruszająca książka), w którymś programie polecał nawet Tomasz Raczek, a to mówi samo za siebie. :classic_cool: 🌻 a oto co znalazłam o związku wodniczki z raczkiem ❤️ Bywa różnie. Liberalna i tolerancyjna Wodniczka nie ma większych problemów z zaakceptowaniem w swoim kręgu Raka. Ale do małżeństwa z tym panem nie bardzo się kwapi. On też nie jest pewien sowich uczuć co do niej. Jest co prawda ciekawa i intrygująca, ale ma problemy ze zrozumieniem jego raczej wrażliwej natury. Uczuciowy Rak poszukuje ciepłej i kochającej partnerki. W tej kwestii nie bardzo może liczyć na Panią Wodnik. Ona nie jest stworzona do zbytniej ckliwości. Z resztą do spraw miłości podchodzi z rezerwą. Rak nie wymaga od partnerki zbyt wiele, w zamian za to oferuje sporo. Zależy mu głównie na prawdziwej miłości i zrozumieniu. Gdy Wodniczka okaże mu trochę serca i zainteresowania, może z jego strony liczyć na wsparcie. Jego ramiona zawsze są gotowe by ją przytulić i pocieszyć. Gdy Rak zechce wyjść ze swej skorupy, przy jej boku ujrzy uroki tego świata. Czasem odkryje u siebie włóczęgowską naturę i okaże się, że lubi być tu i ówdzie. Intelektualny typ Raka, ma szansę nawet przebić się do serca Wodniczki, bowiem droga do jej serca prowadzi przez rozum. Romantyczny i subtelny, potrafi rozbudzić, tlącą się w każdej kobiecie namiętność. W sprawach seksu powinni dogadać się bez większych przeszkód. Posiadacie odmienne natury i oczekiwania, jednak, gdy wyjdziecie sobie naprzeciw odnajdziecie drogę do siebie. Ty Wodniczko pamiętaj, że Twój wybranek należy do wrażliwych i kochających mężczyzn. Ty Raku daj jej tyle swobody, ile oczekuje. 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam towarzystwo. wczoraj padl mi na kilka godzin net , apotem to nie mialam nastroju na pogaduchy.dzien byl raczej do bani. :( Szuwarku--->pisalam przeciez ze nie wiem jak poprawnie napisac to nieszczesne nazwisko wiec dziekuje za poprawna pisownie :) ja mam raczej problemy jesli chodzi o pisownie zagranicznych nazwisk i nazw. Beniu--->kolorek jest bardzo twarzowy ... i sexi .tez taki mialam to wiem o czym mowie,hehe.a co do kolorku na topiku to czarny jest wygodniejszy bo wiesz ze nikt nie napisze nic w twoim imieniu. Gosiu---->witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nietoperku, chyba nie tylko ty miałaś taki wczorajszy dzień :O 🌻 Układ Wodniczka - Wodnik :P 👄 Nieszablonowa para. Standard, tradycja, konwenanse to słowa, których nie znajdziesz w słowniku tej pary. Ich pociąga wszystko co nowoczesne, nietypowe, a nawet kontrowersyjne. Trzymają zawsze z pionierami i prekursorami każdego nowego. W każdej konfiguracji dwóch Wodników nie sposób spotkać identycznej pary. Związki dwóch superindywidualności dają zawsze oryginalne rozwiązania. Jedno jest pewne - ich dom, podział ról, układ partnerski zawsze będzie odmienny od powszechnie spotykanych. Tzw. wolne małżeństwa to z pewnością "wynalazek" dwóch Wodników. Oni nie maja potrzeby posiadania, nie istotne są dla nich silne monotonne związki. Nade wszystko kochają swobodę i niezależność. Będą jednocześnie żyć razem i osobno. Owszem będą posiadać wspólne cele i idee, do których będą dążyć wspólnie, lecz również będą wieść życie na własną rękę. Wodniki rzadko są o siebie zazdrosne, są ponad tym, skupiają się na sprawach wyższej wagi. Każdy z nich ma swoje grono znajomych bliższych i dalszych. Czasem z którymś z nich wyjadą w podróż lub na wycieczkę. Nie rzadko zdarza się, że mają swoich kochanków, z tym, że żadne z nich nie potraktuje tego jak zdradę. Stanowicie bardzo oryginalną, dla wielu wręcz ekscentryczna parę. Dobrze się czujecie w tym związku, posiadacie bowiem to co najważniejsze: wolność i niezależność. Rozstania w Waszym związku się nie zdarzają, nie są po prostu konieczne. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bladym świtem... :D :D :D Dzisiaj też wpadam tylko na chwilkę, bo mamy małe zamieszanko w domu, ...ale o Was nie zapominam, choćbym miała jedną ręką pisać, a drugą suszyć włosy... ha ha ha. Może uda mi się jeszcze \"zaglądnąć\" wieczorem, choć nie wiem jak to będzie, bo po imprezce różnie to bywa... Bądźcie wyrozumiałe...🌻 Gosiu8 - ja też chcę wiedzieć co mnie czeka z moim Bykiem? ...jak możesz, to chociaż podziel się, gdzie te rewelacje wyszykujesz?... Beniu - widzę, że kolorek wiśniowy króluje... ja też swojego czasu eksperymentowałam w rudych, wiśniach, bakłażanach... O blądach raczej nigdy nie było mowy, bo należę do grupy \"ciemnych\" Wodników!:D A jak tam strzyżenie ? Udało się? Czy lepiej nie mówić? Kiganko - współczuję Ci pracy :D, to chyba gorsze od robót w kamieniołomach?... Ale z drugiej strony pewnie masz do tego powołanie, bo dla pieniędzy, to nikt tam juz dzisiaj nie pracuje... niestety! Dobra, bo czas ucieka, a ja w lesie!... C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha --> specjalnie dla ciebie :) 🌻 Pani Wodniczka i Pan Byk ❤️ 👄 Z gatunku niemożliwych. W tym związku zachodzi klasyczna niezgodność charakterów. Odmienne temperamenty, światopoglądy, inny system wartości. Jej idealizm zderza się z jego realizmem. Intelekt i duch ściera się z zimną materią. Umiłowanie wolności Wodnika z \"byczą\" zaborczością i chęcią podporządkowania. Jej życiowa dewiza to \"być\", doskonalić się, jego \"mieć\" i to jak najwięcej. On zgodnie ze swoją nieskomplikowaną filozofią, zamknął by ją w domu, gdzie jego zdaniem jest najwłaściwsze miejsce dla kobiety. Ona nigdy się na to nie zgodzi. Jej pełna życiowej pasji dusza, wyrywa się do świata. Jej prospołeczne działania Byk traktuje jako stratę czasu i pieniędzy. Ludzie w większej mierze są sobie winni i nie jemu ani jego partnerce świat naprawiać. Z resztą to nierealne. Jak najbardziej rzeczywisty jest on, ich dzieci i dom. Na tym powinna się skupić. W wielu przypadkach sami wpadną na to, że ich wspólne życie nie ma najmniejszego sensu. Zwłaszcza, że także odmienne mają oczekiwania co do sfery intymnej. Jeśli jesteście w rozterce i nie wiecie co ze sobą zrobić, posłuchajcie siebie, swojego głosu wewnętrznego. Przeanalizujcie także wasze wzajemne oczekiwania, postawcie wspólne cele. Otrzymacie gotową odpowiedź. Nie czyńcie niczego na siłę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8 - zajżałam właśnie na tą stronkę, która podałaś.... łał! Jest co poczytać! Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam duszyczki O kurde Gosia8,aleś mi podpasowała z tą stronką o asrologii!Teraz nie wiem kiedy zajrzę,bo tam dużo do czytania :D zresztą horoskop też tym bardziej że mnie dotyczy bardzo!:D Wiecie....?lubię ten nasz topik! naprawdę.Jest ciepły:) Ciekawi mnie też kiedy odezwie się Alanissss,Hanaberka,Alan_Pol i inne zapomnające?o nas duszyczki:) Ma ktoś dziś z naszych imieninki,jakąś rocznice czy inna uroczystość?bom dawno życzeń nie pisała!hahahahahaah Pozdrawiam,cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam duszyczki O kurde Gosia8,aleś mi podpasowała z tą stronką o asrologii!Teraz nie wiem kiedy zajrzę,bo tam dużo do czytania :D zresztą horoskop też tym bardziej że mnie dotyczy bardzo!:D Wiecie....?lubię ten nasz topik! naprawdę.Jest ciepły:) Ciekawi mnie też kiedy odezwie się Alanissss,Hanaberka,Alan_Pol i inne zapomnające?o nas duszyczki:) Ma ktoś dziś z naszych imieninki,jakąś rocznice czy inna uroczystość?bom dawno życzeń nie pisała!hahahahahaah Pozdrawiam,cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam duszyczki O kurde Gosia8,aleś mi podpasowała z tą stronką o asrologii!Teraz nie wiem kiedy zajrzę,bo tam dużo do czytania :D zresztą horoskop też -tym bardziej że mnie dotyczy bardzo!:D Wiecie....?lubię ten nasz topik! naprawdę.Jest ciepły:) Ciekawi mnie też kiedy odezwie się Alanissss,Hanaberka,Alan_Pol i inne zapominające?o nas duszyczki:) Ma ktoś dziś z naszych imieninki,jakąś rocznice czy inna uroczystość?bom dawno życzeń nie pisała!hahahahahaah Pozdrawiam,cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam duszyczki O kurde Gosia8,aleś mi podpasowała z tą stronką o asrologii!Teraz nie wiem kiedy zajrzę,bo tam dużo do czytania :D zresztą horoskop też -tym bardziej że mnie dotyczy bardzo!:D Wiecie....?lubię ten nasz topik! naprawdę.Jest ciepły:) Ciekawi mnie też kiedy odezwie się Alanissss,Hanaberka,Alan_Pol i inne zapominające?o nas duszyczki:) Ma ktoś dziś z naszych imieninki,jakąś rocznice czy inna uroczystość?bom dawno życzeń nie pisała!hahahahahaah Pozdrawiam,cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! znowu się sklonowałam ,sorry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko! znowu się sklonowałam ,sorry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronkę tę znalazłam przypadkowo. Przeglądałam topiki i weszłam na jeden mówiący o papieżu i przepowiedni, ktoś tam napisał, że wg jakiejś przepowiedni papież umrze w sierpniu 😭. Wstukałam w wyszukiwarce przepowiednie i znalazłam m.in. tę stronkę. :P Wiedziałam, że was zainteresuje. :D Ale nie zapomnijcie o naszej cafe. ;) Ja otwieram zawsze drugie okno i mam podgląd, czy jakiś wodnik coś tu naskrobał hahahaha. :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witom suwarecki !!!!!!! Wsytkie ściskom mocno!!! 🌻❤️👄 Gosiu8 i Nietoperko----> jo tyz miolom wcorej male spińcie z mym chopem, winc tyz dziń taki se byl, chybo my wsytkie wodnicki tak wcorej mioly jok na zawolanie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Gosiu8----> jesteś tu nasom astrolożką, więc czy moglabyś też coś naskrobać a propos związku wodnik pani-wodnik pan, bo oprócz tego że my się dogadujemy, to nie wim nic Hej!!!!! ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Układ Wodniczka - Wodnik ❤️ na samej górze tej stronki :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie 🖐️ Gosiu---->a moglabys napisac o polaczeniu Wodiczka-Skorpion. chcialabym sie upewnic ze do siebie nie pasujemy,hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też jestem Wodniczką może Gosiu powiesz mi coś o związkach Wodnik - Bliźnięta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie spadam do garow ale pozniej zajrze,papa 🖐️ SARKANO---->nie wiem jak inni ale ja juz usycham z ciekawosci wiec moze chociaz probke swojej pracy...?litosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) To wszystko przez tą pełnię Księżyca i wiszące w powietrzu opady tak się narobiło :0 Kłótnie, nieporozumienia, fochy;), lunatykowanie;) ( to córka mojej koleżanki z pracy) to są efekty takich zmian w pogodzie. Co do mojej pracy - ogólnie to ją lubię, tylko ostatnio czuję się bardzo zmęczona wszystkim i nic mi się nie chce. A to co MENiS :P wymyśla, to ręce opadają. Wczoraj widziałam w tv przedstawicielkę tego organu:P to mnie odrzuciło, taka stara ohydna i obleśna jędza. I siedzi i się wymądrza. A jutro jadę na studia, do ukochanej;) Łodzi, co dodatkowo mnie męczy - samo myslenie o drodze, jaką musze pokonać. Zresztą nasza Evergreen wie o czym mówię, bo ona chyba tak podobnie jeździ. Byle do czerwca. To narazie , trzymajcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko----> pozdrawiam cie i milej nauki, w Łodzi mgla i paskudno jest brrrrrr , ale mam nadzieję że ni zaśniesz na zajęciach ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×