Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tuś-tuś

Środki przeczyszczające a pigułki

Polecane posty

Gość tuś-tuś

Mam skłonności do częstych zaparć, a jednocześnie biorę pigułki. Boję się stosować środki przeczyszczające, ziółka, bo obawiam się że mogę wypłukać pigułkę (albo dojdzie do jakiejś interakcji). Mam pytanko - jak Wy sobie z tym radzicie, pigułkowe koleżanki ?? A jeszcze: -- czy ziółka przeczyszczające mogą wchodzić w interakcje z pigułką (bo niektóre zioła mogą)? -- jaka wersja jest bezpieczna: 1. wzięcie pigułki wieczorem i ziółek też wieczorem (w sąsiedztwie) 2. wzięcie ziółek wieczorem a pigułki rano (a rano następuje efekt po ziółkach) ????? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam ten problem, ale na mnie przewaznie ziolka nie dzialaly. A jak zadziałały to nie byłam w stanie przewidziec po ilu godzinach. Została mi do wyboru lewatywa albo czopki glicerynowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuś-tuś
:) A czy te czopki są skuteczne i bezpieczne dla pigułek ? (brzmi okropnie glicerynowe brrr...) jeeejku, dzisiaj chodzę z brzuchem jak balon, boli mnie wszystko w środku, zaraz rozerwie... boję się zaparzyć ziółka, był tylko soczek kwaszony... ratunku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czopki glicerynowe nie zaburzaja trawienia tak jak inne srodki przeczyszczajace. Niestety nie sa zbyt porzyjemne w uzywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×