Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna 84

zsunieta prezerwatywa pomozcie prosze

Polecane posty

Gość smutna 84

tylko prosze nie krzyczcie. wiem ze macie dosc dziewczyn pytajacych czy moge byc w ciazy. ale ja nie wiem co mam myslec:( moj cykl trwa 26 dni. 14 dnia cyklu kochalismy. z prezerwatywa, ktora przy wyjmowaniu zsunela sie calkowicie... ;( wydawalo mi sie ze wyjelam ja tak, ze wszytsko zostalo na miejscu, ale tearz gdy okres spoznia mi sie 4 dni juz nie jestem tego taka pewna ;( z jednej strony mam dosc strseujace dni ze wzgledu sesje ( no i sozniajacy sie okres ) a z drugiej jak czytam objawy ciazy to wszytsko mi pasuje ;( powiecie test, ale mozliwosc zrobinia testu mam dopiero za 3 dni ;( co mam myslec? prosze, pomozcie ;( moze ktos mial tez taki przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt.
wykazałaś się " dojrzałością ", nie myśl ze prezerwatywa rozwiąze sprawę, do ginekologa po tabletki szoruj.. pociesze cię, ze w niektórych ekstremalnych sytuacjach jak stres, blablabla miesiączka sie opóznią.. a drugie wyjście jest wiesz jakie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna 84
to nie jest kwestia dojrzalosci ;( ja juz od dwoch lat staram sie o tabletkie ale problemy ze zdrowiem nie pozwlaja mi ich brac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej teraz zostaje zrobić test, to juz cos pokaze i spokojnie najważniejsze ze wogóle pomyślałas o prezerwatywie! to świadczy o dojrzalości :) pozdrawiam www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×