Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaklopotana

czy Diana 35 jest tabletka antykoncepcyjna?od ktorej nie zajde w ciaze?

Polecane posty

Gość zaklopotana

moj ginekolog twierdzi ze ta tabletka uchroni mnie od ciazy,a gdzie tylko sie zetkne z osobami ktore ja stosuja twierdza ze jest ona tylko i wylacznie na poprawienie cery.Juz sama nie wiem czy mam posluchac ginekologa czy innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest tabletka
antykoncepcyjna na 100 %- używałam jej przez około roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa26
Tak to jest tabletka antykoncepcyjna ale nie polecam gdyz w trakcie jej brania dostalam plam na ciele,a najgorzej latem jak sie opalasz.Po jej odstawieniu strasznie wypadaja mi wlosy,i dostalam trądziku ktorego nigdy przedtem nie mialam.Te tabletki sa starszej generacji wiec lepiej popros lekarza o tabletki nowszej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To NIE jest tablteka antykoncepcyjna, nawet w ulotce Diane to pisze, ona ma dzialanie antykoncepcyjne, stosujac ja jest sie zabezpieczonym, ale stosowac ja moga tylko osoby ktore maja problemy z cera, nadmiernym owlosieniem, itp. poszukaj sobie na forum czy w google, jest masa watkow i innych informacji na temat Diane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziacha
Zaden hormon nie da 100 % pewnosci, bo jest to indywidualnosc kazdego organizmu, a najbardziej Twoja odpowiedzialnosc. W zaleznosci jak bedziesz dbala i kontrolowala swoj organizm. Diane - 35 to teoretycznie nie jest srodek antykoncepcyjny, bo sluzy on przede wszystkim do wyrownania poziomu hormonow i usuniecia skutkow ich nadmiaru w organizmie, ale jedna z zalet tego hormonu jest to wlasnie, ze nie pozwala on na zagniezdzenie sie jajeczka, wiec co za tym idzie na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenenene
stosuje diane juz ok 1,5 roku i nie mam dzidziusia :D czuje sie dobrze po niej i ogolnie jest wszystko okej ,chociaz pamietam ze sie shizowalam opiniami na temat Diany. Calkiem niepotrzebnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×