Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzzziewczyna

pigułki a kawa?

Polecane posty

Gość dzzziewczyna

Dziewczyny moze to zwykl przejaw paniki ale chcialbym wiedziec czy picie kawy rozpuszczanej w tym samym czasie co branie pigulek moze ograniczyc ich dzialnie? Akurat wieczorem ok 21:00 lykam pigulke i zaczynam sie uczyc, aby nie zasnac pije kawe. Po kawie jestem bardziej ozywiona i zauwazylam ze dziala ona na mnie moczopednie i mam rowniez ochote na zrobienie "kupki", niezbyt gestej. Przepraszam ze pisze tak wprost i niekoniecznie apetycznie. Skoro papierosy "gryza" sie z pigulami to jak to jest z kawa? Pomozcie mi, z gory bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzzziewczyna
prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasne
moze oslabic. tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzzziewczyna
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze słysze ze kawa obniza skuteczność!!!! Ja pije hektolitry kawy i tabletek uzywam od pół roku i nie wpadłam.. bez przesady.... Jesli miałabys biegunkę utrzymującą sie 2 dni bąć wymioty zaraz po przyjeciu wtedy mozna zacząć sie martwić ale nie kawą... www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa ma osłabiać działanie tabletek??? a niby w jaki sposób? Przeciez jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Dziewczyny, nie popadajcie w paranoję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, i jeszcze jedno - odnośnie papierosów. Papierosy również \"nie gryzą\" się z działaniem pigułek. To znaczy - nie osłabiają ich skuteczności. Jedynem powodem dla którego nie powinno się palić podczas przyjmowania pigułek jest ryzyko powstania zakrzepów żylnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×