Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

galanea

Novynett a plamienie

Polecane posty

Od czterech miesięcy biorę tabletki Novynett. W pierwszym miesiącu prawie caly czas mialam krwawienie. Teraz juz ono ustalo, ale krawienie przewaznie zaczyna sie przed skonczeniem opakowania, (raz mialam 5 dni przed). Teraz zostalo mi 10 tabletek do skonczenia opakowania i pojawilo sie drobne,brazowe krwawienie. Dodam, ze dzien po wzieciu pierwszej tabletki z tego opakowania kochalam sie z chlopakiem (tyle,ze krotko i byl to stosunek przerywany). Czy istnieje ryzyko ciazy? Poza tym dzisiejszym plamieniem nie mam zadnych innych objawow. Prosze o odpowiedz. Czy takie plamienie jest normalne 10 dni przed skonczeniem opakowania? podkreslam,ze Novynett biore 4 miesiac (sa to moje pierwsze tabletki antykoncepcyjne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienie w 4 cyklu brania tabletek nie jest normalne i świadczy o złym dobraniu pigułek lub innych problemach zdrowotnych. Do zapłodnienia na 99% nie doszło (zgodnie ze skutecznością pigułek) jeżeli tylko brałaś je zgodnie z instrukcją. Radzę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem ginekologiem :) zapraszam na forum http://www.forum.antykoncepcja.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, ze juz 1 tabletka po 7-dniowej przerwie dziala?...Podkreslam, ze nigdy nie bylo bledow w czasie brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli, ze juz 1 tabletka po 7-dniowej przerwie dziala?...Podkreslam, ze nigdy nie bylo bledow w czasie brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro bierzesz już 4 miesiąc te tabletki to jestes zabezpieczona także w 7-dniowej przerwie, a także po 1wszej tabletce z nowego opakowania (już po 1 opakowaniu przerwa \"jest bezpieczna\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×