Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a26

Marvelon????

Polecane posty

Gość a26

czy któraś z Was stosuje te piguły ??? prosze o opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-ki
ja je łykam od września, zjadam bo muszę, ale najchętniej to bym w ogóle nie brała tabletek, bez względu na nazwę powodują u mnie jakieś skutki uboczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia30
brałam kiedyś - w trzy miesiące przytyłam 6 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę od dwóch miesięcy; nie tyję, czuję się normalnie, na razie żadnych skutków ubocznych. Zmieniłam po mercilonie, po którym miałam ciągłe plamienia. Na razie nie narzekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza24
biorę juz ponad rok. Wcześniej jak nadja2 - Mercilon,ale po pewnym czasie pojawiły sie plamienia. Na samym początku bralam Cilest-mój obecny ginekolog stwierdził,że to porażka-baaardzo dużo hormonów. Czuje się dobrze,nie przytyłam tylko....... nie mam w ogóle ochoty na seks :( Czy to może być wina tabletek?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maariola
Czesc! Tabletki biore juz prawie od roku.W srode zapomnialam wziac tabletki (byla to 15 tabletka z opakowania). Zauzwazylam to dopiero w czwartek przy braniu czwartkowej no i wzielam wtedy dwie. Czy jesli wezme te opakowanie do konca i zrobie przerwe 7 dniowa to czy on poczatku nowego opakwoania bede zabezpieczona?? Planowalam tym razem (pierwszy raz) nie robic przerwy miedzy opakowaniami (sesja). Jesli bym nie zrobila to od ktorej tabletki po tej nieszczesnej srodzie bede zabezpieczona?? Prosze pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze aby ją przyjąć najpóźniej do najpóźniej 24 godzin od pominiecia... przyjąc tą zapomniana a następną o stałej porze. Oznacza to że w ciągu jednej doby mozna przyjąć dwie tabletki. Najlepiej przez kolejne 7 dni zabezpieczać się dodatkowo, np. prezerwatywą, nawet jesli jest to w czasie 7 dniowej przerwy... Potem od nowego opakowania juz bedzie dobrze! Jeśli natomiast zapomniało sie tabletki zanim upłynie 12 godzin nalezy przyjąć jak najszybciej ale nie ma potrzeby stosowania dodatkowej metody antykoncepcji wejdz na strone, tam znajdziesz wiele innych jeszcze informacji www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaariola
Dziekuje za odpowiedz. Niestety wytrzucilam wszystkie ulotki od tabletek ale cos mi w glowie switalo, ze przez 14 dni trzeba uwazac no ale jesli tylko przez 7 to OK. Choc i tak bede paktycznie przez 14 uwazala, bo dzis wezme ostatnia tabletke z opakowania, a potem okres, wiec od nowego opakwoania dopiero bedziemy...:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra20
posiadam do sprzedania kilka listków marvelonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×