Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika24

3 miesieczne dziecko ile pije?

Polecane posty

moja corcia bardzo malo pije karmie ja piersia ok 6 razy na dzien i moze 3 razy w nocy,ale jej picie konczy sie po 3/4 minutach wydaje sie byc pojedzona,odbija jej sie po kazdym karmieniu a nawet czesto ulewa czy takie karmienie jest dobre? nie moge jej jeszcze podac innych pokarmow ale martwie sie czy takie picie jej wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakies pól litra
czystej dziennie-mysle,ze wiecej nie HAHAHA.Na głupie pytanie-głupia odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie nie masz dzieci ja sie po prostu martwie i chce sie dowiedziec czy inne dzieci tez tak malutko pija jest strasznie niespokojna i nie iwm czy dodac jej butelki a jesli ci nie pasuje moje pytanie to go poprostu nie odpowiadaj pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Tomusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Tomusia
witaj Moniko! jeżeli karmisz 6 razy w ciagu dnia to co 2 godz.czyli ok, ale mam zasadnicze pytanie czy mała przybiera na wadze? bo jeżeli tak to nie masz sie czym martwić, a czy ten czas mierzyłaś czy tylko wydaje ci sie, że to tak krótko trwa? pozdrawiam Bozena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Tomusia
witaj Moniko! jeżeli karmisz 6 razy w ciagu dnia to co 2 godz.czyli ok, ale mam zasadnicze pytanie czy mała przybiera na wadze? bo jeżeli tak to nie masz sie czym martwić, a czy ten czas mierzyłaś czy tylko wydaje ci sie, że to tak krótko trwa? pozdrawiam Bozena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze nie z zegarkiem w reku ale mala naprawde szybko konczy jesli troszke pociagnie wytwarza sie duzo mleka ze leci samo a jesli juz przestanie nabrzmiewac to juz nie chce pic. moze mam za malo pokarmu? mala przybiera chyba dobrze ma mies i 3 tyg i wazy 6 kg dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniczyna
a moze mala ssie efektywniej i szybciej jesli przybywa na wadze to chyba dobry objaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko! jak przybiera to nie ma się czym martwić! ja spotkałam się z informacją, ze niemowlęta w ciągu pierwszych 5 minut wypijają 90 % pokarmu z piersi, potem tylko się delektują obecnością mamy - to chyba było w gazecie mamo to ja czy podobnej (teraz mi sie to przypomniało, bo ja już prawie rok nie karmię i mam inne zainteresowania). a pokarmu masz napewno tyle ile twojej dzidzi trzeba! pozdrowienia i całuski dla maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×