Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Witam witam w przedostatni dzień tego pamietnego roku, kiedy wszystkie tutaj sie spotkałyśmy. Efciusia, szkoda, ale może kiedyś wreszcie odblokują. No mam nadzieję, że szanownej koleżance Madusi oddadzą komputer bo jak nie to ................ Witaj niemalże laureatko nagrody Nobla, Tobie również udanej i hucznej imprey sylwestrowej życzę, zreszta nie tylko Tobie ale i wszystkich z Dołkowa. 👄 buziaczki olbrzymiaste dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyściutkie :) Efciusia> myślisz że mój kot myśli że misio jest żywy? Że chwilowo jest mało ruchliwy bo zapadł w sen zimowy? Głupie te koty :D Spać!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga! Dziękuję! Mija ten pokręcony rok- ciekawe co w nowym- mam gęsią skórkę! Wszystkiego najlepszego - a przynajmniej lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrix> Misio to mój były miś pluszak. Obecnie jest kochankiem mojego kota. Dość chory związek bo aktywny jest tylko kot :D Karaani> słonko, dawaj więcej milusich wierszyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia trzeba głęboko wierzyć że będzie lepszy i przyniesie wiele dobrego i tego sie trzymać. 👄 👄 dla Ciebie. Już wyremontowali Ci pokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten kot jest zboczony....hmmm..poznaj mnie z nim... karaani nie zyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vava
i piekny jest ten dzień . w nosie mama płytki mama inne heheheh. efciusia .. smak na śledziki ? czyżby ...............? (dopiero sie dołączm i troche niedoinformowana jestem) behemotku : a ja mam króliczka którt uwielbia zabawiać sie z moimi stopami ( mysli ze to odjazdowe samiczki) to możę połaczymy kotka z króliczkiem . chyba ze twoj kocio to samczyk(a moze to niunia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efciusia, może cosik mi się pokręciło, ale wydawalo mi się że kiedyś Madusia pisała że przeniosłaś się do niej bo coś Ci robili z pokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vava> mój kot to samczyk ale z dwojga złego może lepiej by mu było z żywym króliczkiem niż z martwym misiem.. ;) I tak trzymać.. W nosie z płytkami... Masz króliczka, a on twoje stopy.. :D :D Matrix> nie wiem czy mój kot zbok będzie chciał się z tobą umówić bo mimo wszystko raczej jest monogamistą. ;) A Karaani żyje i wiecznie żyć będzie !!!!!!!! Efciusia> ble, nienawidzę śledzi. Mam nadzieję że niedługo znowu się spotkamy ale nie na śledzie :O Kitty> to ogromny szok jak tak długo jesteś. Cieszę się że możesz odpocząć od szkoły. Inguś> Jak ząbki Oliwki? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remonty w toku! Myślałam , że chodzi o mój dom. Behemuś! Obiecuję- bez śledzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matrix> Karaani żyje a tutaj nikt cię nie zapraszał i nikt cię nie trzyma więc żegnam i proszę zamknąć drzwi z tamtej strony! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku ząbki bez zmian jeszcze ich nie widać,pewnie jeszcze trochę to potrwa, a śledziki oj ja bardzo lubię ale piwko też lubiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Oliwka pewnie nie wie czy lubi czy nie bo piwka jej nie dawałaś? Ale kiedyś... kiedyś to ona będzie z nami po barach szalała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wszystkow granicach rozsadku, dzieciom wszystko zazwyczaj smakuje, ale nie mam zamiaru sprawdzać jak to jest u niej. Jutro pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie forumowiczki 👄 inguś - to wpsaniale, ze olivka już zaczyna ząbkować :) a tak sie marwiłaś :) behemotq pracowitko 🌻 madusi zabrali komp ??? nie może być !! najpierw karaani zablokowana, teraz madusi pozbawiona kompa - nie moze być !!! nasze pijaczynki muszą być z nami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUZIAKI DLA OLIVKI
SLE CIOCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUZIAKI DLA OLIVKI
SLE CIOCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie ma mojej wypowiedzi ?? :0 kafeteria COŚ OSTATNBIO PRZEGINA .. SYPIE SIE CZY JAK :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLa Kochanej cioteczki też przesyłamy buziaczki i może jakieś nowe zdjątko rodzinne gdzieś w nowym roku prześłe. Elffiku witaj ja też nie widziałam wypowiedzi. Wykorzystujesz maksymalnie czas ze swoim kochaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuje :( [tłuczenie głową o ścianę].. a jakże.. pracuje.. k.%^%%^#^*!!!! Szlag by to trafił. wrrr.... Ingusia> nie mów Oliwce jak ciocia brzydko powiedziała. Dobrze? Elffiku> 😘 Faktycznie kafeteria nawala z deczka :D Madusia musi być z nami i ... na pewno coś wymyślimy !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×