Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Dzięki , kobietki :) Też się bardzo cieszę ;) jeszcze tylko 4 zaliczenia _____i_______ po semestrze ( a ja tak o tym marzę - żeby wreszcie odpocząć i podarować sobie tydzień wolnego ____ i iść z koleżanką na to nasze długie wyczekiwane piwsko _______ ojejejej ...........) Jutro , niestety nie będę długo z Wami , bo jadę po 2 zale - obym je zdobyła ....... i uczę się na czwartek ........kolejne 2 ............eh ....... Tak to bym jeszcze pochorowała w łósiu , a tu niestety ...obowiązki studenta ........ufffffff.......za dużo gadam / piszę - a to dlatego , że musze ograniczać mówienie , aby szybciej wyzdrowieć .......ale i to się da zrobic ......;););):P.............. Miłego dzionka jutro Wam życzę :) Trzmajcie się ciepluchno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki ! Ciesze sie, ze niektorym udaja sie rozne rzeczy: egzaminy , podwyzki. Mimo deszczu sloneczko wychodzi zza chmur. Gratuluje wszystkim szczesciarom, a mysle, ze na nas tez przyjdzie czas. Caluski dla wszystkich milych tu piszacych ! Naprawde lubie ten topic, chociaz chyba nie wszystko przeczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Magdusiu Czesc Dziefczatka pszemilootkie Behemocico....no no....nie powim...doceniaja mojego czlowieka w Warszwie..no...w koncu....GRATULACJE z podwyzki...wiem jak to cieszy...❤️...👄...dla ciebie... Marisa....czestuje jabushkiem.....mniam...uuuuwielbiam jabushka goldeny zwlaszcza....mlask Leticio...zabiegana chorunia...uwazaj na siebie..mnie tez cos zaczyna lapac...a to katastrofa...bo tyle mam na glowie i jeszcze studia...i latanie za mieszkaniem...i slub...iii...w ogole....hih....jak to sie wszystko skonczy to bede spala tydzien...hehehe...marzenia nikt mi nie da tak dlugo spac.... Madusia🌻 Kitty 🌻 Elffiku🌻 Malutka🌻 Kalia🌻 Robal🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry słoneczka ! Karaani> kiedy ty w końcu do wawki przyjedziesz? :O Buziaczki dla wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrr! wstrętna grypa, tfu tfu... chyba wsałam po to, aby iść spać... behemotku >>>> 🌻 na dzieńdobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrrrrrrrrrrr! wstrętna grypa, tfu tfu... chyba wsałam po to, aby iść spać... behemotku >>>> 🌻 na dzieńdobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieńdobry wszystkim  Miałam dziś dosyć ciężką noc po dość ciężkim dniu , ale przeżyłam , wstałam i powoli się zbieram do wyjścia z domku ……:0…….. Chociaż pogoda jest paskudna – jeszcze wczoraj było ładnie – śnieg i te sprawy – a dziś jest paskudnie : plucha , szaro , brzydko , mokro i zero śniegu ………paskudnie , paskudnie …… Wczoraj sobie pomarzyłam , zaraz opowiem Wam o czym …………❤️…………. \" tak chciałabym , żeby już było lato .jakaś niedziela .bieszczady .san. my. na kocu , przytuleni .nie myślimy o niczym złym , żadna myśl nie wybiega poza ten horyzont , poza rzeke i las .wiem , że tak będzie .trzeba będzie zaczekać - ale to nic .nawet się nie obejrzymy , jak ten czas zleci .... zapomnimy wtedy o wszystkim , nie będziemy myśleć o niczym .będziemy za to gapić się w niebo i marzyć sobie .........🌻 ....... ZAPOMMNIAŁAM JUZ JAK SMAKUJE LATO ........ale chcę to sobie przypomnieć ........🌻🌻🌻🌻🌻 \" Jjeku , ja już myślę o lecie , a tu dopiero luty.........buuuuuuuuuuuuuuuu.......z całego serducha bu........:0............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To , że nam się dobrze układa ( nam dołkowiczkom ) to chyba znak , że zbliża się wiosna .....ci prawda duzymi krokami , no ale w końcu przyjdzie ;););););););) Magdusia >>> no i wszystko idzie ku dobremu - bo w końcu kiedyś musi :):):):) dziękujemu za całusy - a co u Ciebie ????? Karaani >>> będe się dzielnie trzymać - masz na to moje \" leticiowe\" słowo honoru !!! :):) humoru też :) a kiedy kochana powiesz \" tak\" ?? zdradź nam choć troszkę ;););) behemotku >>>> dzień dobty - super masz z tą podwyżką :):):):):):):):):) widzisz nam się też coś od zycia nalezy :):):):P..................... kitty >>> zdowiej szybko !!!! wygrzej się porządnie :) a ja jadę - trzymajcie kciuki za mnie :) ufff....( niech już będzie po wszystkim ) pogodnych nastrojów życzę :):):):):):):):):):):):P...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an ka
co za pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooooooooo!!!! 😭 juz nie mogę..... chlip! weżcie tę złą i wstrętna pracę jagę ode mnie!!! buuuu! dorwała mnie w swe szpony i nie chce puścić! chlip! pozdrawiam! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Madus choc ja wezmiemy z zaskoczenia i do pieca wrzucimy......ale bedzie cienko piszczec...hehehe Leticia trzymam kciuki...bedzie gooooood Behemotko....buzka...a slub za miesiac....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już za miesiąc? ale fajno! i co? mały stresik? weselisko bedzie? ilu gości? jakie menu? suknia z bufkami? jak reakcja rodziców? a pierścionek? brylantus-gigantus? :D podróż poślubna będzię? no weź coś kurna napisz!!!!! nie co dzień się za mąż wychodzi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendobly syskim... Jeszcze musze dojsc do siebie...to pogadulamy...bum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pracy huk...ale postaram sie przyblizyc wam co nieco co sie dzieje....wiec: 1. Cichy slub bez gosci...tylko rodzice i swiadkowie i najblizsi przyjaciele 2. Pierscionek z brylantem...malutkim.....ale juz sie do niego przyzwyczailam...juz prawie 5 lat go nosze....a obraczki cieniutkie zlote bez udziwnien...nie lubie przesady...no i mala jestem i bym smiesznie wygladala z oooogromymi pierscieniami na palcach 3. Slub cywilny...bez sukni...bufek i takich tam..moze we wrzesniu bedzie koscielny to sie zobaczy 4. Obiad w restauracji..potem wszyscy do domkow...a my po mieszkanko.... 5. Jestem szczesliwa takim pelnym , cichutkim i spokojnym szczesciem ...nie chce przesady, niechcianych gosci i nerwow...dlatego caly czas sie wacham czy we wrzesniu robic fete czy tez cichutko w kosciolku...no...zobaczy sie ...na razie tylko cywil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! chlip! uroczo! ślicznie! cudnie! ja też to sobie tak wyobrażam :) cmok! jestem z ciebie taka dumna! :) 😘 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> za miesiąc? No wierzyć się nie chce. :) Gratuluje ci skarbie. I ściskam gorąco [ścisku ścisk]. Mi osobiście też najbardziej podobają się zwykłe obrączki bez udziwnień i nie za duże. Jakoś inne mi bardziej pierścionki przypominają a nie obrączkę - dowód miłości itd. Buziaczki 😘 Leticia> normalnie masz marzenia jak ja :) Gdzie to lato ukochane się schowało..? :O Malutka> Co słychać u Tomeczka? Madusia> ❤️ dla ciebie słonko. Kiedy na jakieś piweczko w realu wyskoczymy? :) Ponieważ wczoraj radość moja nie znała granic, poszłam z moim kochaniem na zakupy i postanowiłam dokupić coś na uczczenie mojej podwyżki ukochanej. Kupiłam Martini i ... chyba za bardzo troszkę poszalałam bo dzisiaj kaplica totalna. :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
behemot! ty pijoku! hehehe! trzeba sie będzie na to piweczko umówić :) może kajsik w przyszłym tygodniu :) hę? jakoś i kalię trzeba będzie zwerbować, ale się gdzieś cholera bunkruje :D cóz jak już ślubik to taki jak karaani :) ale póki co najpierw wolałabym baby...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani...ślub to ślub..każda chyba marzy o pieknej białej sukni..cio? A jak z Toba..i z Wami dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja bym...mm..tak marzyła...sobie... Pikna biała suknie..ale raczej prosta..bez udziwnieni...sliczna obraczke..z białego złota..[uwielbiam je]...wesele w jakims pieknym palacu albo zamku...mmm...pelno kwiatów...jej... No..ale marzenia marzeniami...nie wiem czy kiedys zdecyduje sie na ślub:P..no ale milo by bylo powied do Tomusia \'mężu\' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zycze ci duzo miłosci w tym zwiazku ❤️ i zrozumienia.. HUURRRRAA!! KONIEC REMONCKU :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku..a dobse..wlasnie siedzi w czechach ,ma audyt..tylko,ze szef mu powiedzial..ze jak cos spieprzy to nie ebdzie wyrozumialy..:(...wrr... Ale ogolnie ejst świetnie...Zobaczymy sie w weekend!!Tak sie ciesze..bo juzmiesiac sie nie widzielismy... A co u Madusi Tomeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio mały kryzys...ale chyba wszystko wraca do normy...znowu JA sprzątam, prasuję, gotuję, szoruję itd, itp...więc Tom jest happy... cóz, widocznie inaczej sie nie da.... :) ale pewnie tylko chisteryzuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.........i mam okres....wrrrrrrrrrr........ pokopało by sie w coś.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia..to sie ciesze,że juz lepiej:) Może pokop u sciane..albo cus..moze w szefa,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w szefa? a i owszem, pokopało by się.... :)....[rozmarzonym głosem] żeby piszczała i wiła się z bólu.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani, gratuluję i zyczę wszystkiego najlepszego 👄 👄 Maduś, ja też szoruję, piorę i tak wkółko i też chętnie bym pokopała szefa. Ach jak było by cudownie, albo powiedziec mu wreszcie prosto w twarz jakim jest skonczonym idiotą. Behemotku, no takiej okazji to przecież inaczej nie można było uczcić, niż to własnie uczyniłaś. MAlutka, jak zdróweczko? Leticia gratuluję dobrych wyników w nauce i zyczę powodzenia na kolejnych. Marisa a co u Ciebie? Magdusia, zaglądaj do nas częściej, napewno wkrótce i nad Tobą zaświeci słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotko...matko moja....gdzie ty chlejusko....chlejesz???W domciu??? Do lusterka??? Madusia ustaw panne do pionu!!!!hihihihih:D:D:D Napijcie sie tam za mnie moje drogie i Kalie za uszy utrzyjcie z to ze sie nie odzywa...nio...i buziaki jej ode mnie dajcie.. hhhh Malutka..ja wiem czy marze o bialej sukni??? Chyba nie ....marze o mieszkanku....o szczesciu....o tym abysmy zdrowi byli..o spokoju moich przyjaciol.....a biala suknia...to tylko symbol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :):):) sssupcioooo ;) zaliczyłam :) jak jeszcze jutro mi się uda , to stawiam Wam duuuuuuuuuużego drinkussssiiaaaaa :):):):):) Tylko niech ta pogoda się poprawi , bo jest zbyt smutna jak dla mnie :0:0:0 ...... Maduśku >> z ta babą jagą , to trzeba będzie tak jak w bajce o jasiu i małgosi - na łopatę wrrrgrrrr .... ( tak , na ta naszą dołkową łopatę !!!!!! ) i do piecucha !!!!!!! forever and for always !!!! he he he ;) a okres - przeżyjesz te kilka dni .... potem będzie tylko lepiej :):):) karaani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani >>> życie nie jest proste, ale czasami jest bdb , tak ja też marzę o zdrowiu i szczęściu , ale kiedy się zaczyna dobrze układać - to od razu się myśli inaczej :) jest gooooooooood - zdałam :) heh fahnie ... ślub ...to naprawdę duże szczęściątko ... zazdroszczę ......jejku , za miesiąc ........eh ....👄..... Behemociu >> te marzenia ...eh , to lato ...kiedy ono ?? przygonimy łopata .....i będzie ......... Malutka >> szybkiego ujrzenia Tomusia ❤️......... Inguś > dzięki ;) też czasami można kogoś pokopać .... ja bym podusiła trochę taką jedną babę , u której jutro zaliczam .....lepiej niech mi zaliczy --he he ( szyderczy śmieszek leticii hihi ) .........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×