Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Leticia 😘 Byle do piątku..byle do piątku..tra la la la..tum pu rum pum.. Karaani..ja pamietak..jak bylam malutka..i marzyla o pieknej bialej sukni...:) ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticia 😘 Byle do piątku..byle do piątku..tra la la la..tum pu rum pum.. Karaani..ja pamietak..jak bylam malutka..i marzyla o pieknej bialej sukni...:) ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlip, chlip... a o mnie wszystkie zapomniały... chlip... idę utopić smutki w musującym środku na gorączkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitku nasz koffaniutki >> bidulko chora ......... odgonimy od Ciebie to choróbsko :) i wszystko będzie dobrze - ja juz powoli kończe chorować i jeszcze trochę męczy się Malutka >>> ale zobaczycie - w przyszłym tygodniu będa z nas zdrowe rybki :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty nikt o Tobie nie zaponiał!!! Masz buziaka!!! i psytulanki!!! 😘 i 🌻 :) sie! Szybciutko nam zdrowiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bryyy - ja wpadłam sie tylko przywitać, bo zaraz mam gości W pracy q poniedziałek było suuuperrr a od wtorq przenieśli mnie do 4-latków i zaczęło sie nieco pod górkę - mam dziecko, jakiego w przedszkolu jeszcze nigdy nie było - a przynajmniej od 20 lat ...... jest dopiero 3 dni w przedszklu - ale jak dla meni nie przystosuje sie na pewno min. do końca roku :( lediwe zaczęłam juz pod gókę -a le może to i dobrze ..... poza tym ejst fajnie :) ale w starszakach o niebo lepiej sie pracuje całuski hurtowe dla wszytskich dziewcyznek 🌻 wszystko przeczytałąm - i nasuwaja mi sie przede wszystkim dwa stweirdzenia - ja mama obrączkę i ze złota i z białego złota :P i wcale nie jest udziwniona ;) po 2 - czy tylko u mnie mąż sprząta co najmniej tyle samo co ja ?? :P a tak szczerze to nawet troszq wiecej -a le to tajemnica :P ale za to ja piorę - w pralce - bo ręczne to każdy robi sobie wg zapotrzebowania :P Całuski jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leticia >>> 👄 malutka >>> 👄 elffik >>> idę jutro wstawić głowę do paszczy lwa (czytaj pisać esej na 2 godzinach polaka, z katarem i gorączką...) cóż wyjścia nie ma... powołuję się na mój geniusz lingwistyczno-literacki i idę...hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku dziefczynki aja oblawam koniec remoncku :D poloac wam troszku?? a prosze zdrówko..bu dzifuszki aczy my musimy tylko ciagla sprzatac gotowac😡 wr..r a ide pic dalej chlup psik buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitty - powodzenia jutro :) Marisa - ja poproszę o kieliszeczek - tylko malutki bo dopiero zaczynam pisanie pracy na sobotę do szkólki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobrybardzo !!!! dziewczynki 🌻 \" Chcę uciec razem z Tobą od tego wszystkiego \" to mój opis dzisiejszy na gg - bardzo adekwantny do moich przedzaliczeniowych nastrojów po nieprzespanej nocy ... 😠........ Elffik ___ 👄 ___ nio i fajnie , ze Ci się w pracy podoba - o to chodzi - a dzieciaczkom przejdzie ... podrosną ... zmadrzeją , heh ;) Mężulka masz fajowego - z tego wynika ..... :) siupel :) Z tego wynika , że jest chyba teraz z Tobą w domku ❤️ ?? Kitty >> trzymaj się na poskim :) dobrej ocenki i natchnienia życzę :) Marisa ------ polej , polej .... może będę pierwszą , ale nie ostatnią dziś tu , której trzeba polać .....no tak dla poprawienia humorku ...... i nie tylko ;) ( jadę - masakra - jak przeżyję to będzie cud - pa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kofani!!! Dzień dobry Leticia!! Zgłaszam sprzeciw przeciwko jedzeniu bezbronnych biedronek :D I czekam na obiecane tulenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki... Elffiku...nie, nie jest udziwniona...mi tez podobaja sie obraczki z bialego zlota.......mi chodzilo o wieeeelgachne pierscienie wysadzane kamykami.....takie tez moga byc ladne, ale ja mam za male rece no i mam inny gust troszku....co nie znaczy ze lepszy....nio..mam nadzieje ze cie nie urazilam , po prostu jestem zdecydowana i wiem co mi sie podoba...:):) ciesze sie ze ci sie podoba praca:) Behemotku❤️ Madusiu❤️ Kitty -kotku nasz kuruj sie...nikt o tobie nie zapomnial Leticia❤️ Ingus...caluski dla coreczki Marisa❤️ Efciusia❤️ Robal:) Magdusiu:) Milego dnia w pracy i wszedzie gdzie jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani> 😘 i 🌻 dla ciebie! Jutro już piąteczek. Bosze, jak ten tydzień szybko minął. I tak cały czas. Jest poniedziałek i mam zły humor a potem nie wiem kiedy okazuje się że tydzień mija. :( Coraz starsza jestem a mądrości nie przybiera :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 na początek dnia dla każdego i 🌻 🌻 kfiatuski Elffiku, to super, że podoba Ci się praca i dobrze się tam czujesz, to bardzo ważne. Życzę wytrwałości w ujazmianiu niesfornych 4-latków. Behemotku, e tam z tym rozumem to tylko tak Ci się wydaje. :D Madusia, już jesteś wreszcie w tym nowym pokoiku? Kitty, zyczę 5 z eseju i powrotu do zdrówka. Leticia, trzymam kciuki za Ciebie dzisiaj. Karaani, Oliwka też przesyła Ci buziaczka i pozostałym ciociom też. Malutka, a co z Twoim wyjazdem w góry, nadal aktualny? Marisa, no to teraz masz pięknie w domku, nic tylko opijać remoncik i patrzeć jak wokoło pieknie. Też marzą mi sie małe przeróbki w domu, ale może na wiosnę, cos ruszy. Acha Elfiku, daj mi na gg jakiś sygnał, bo zginął mi Twój nr gg, jak ostatnio byl modernizowany komputer i jakos nie moge Cię odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ingusia> podziękuj Oliwce z buziaczki. Ciocie są wniebowzięte :) Jak się czujesz? Co słychać u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku, męczę się z praca magisterska i nijak sie zabrac do niej nie mogę. Jakos brak mi zapału weny twórczej. W pracy beznadzieja, czekam, bo prędzej czy póxniej cos musi się tutaj zdarzyć, bo taka woja nie może przeciez wiecznie trwać. Ale naprawdę przychodzę tutaj już z niechęcią i gdyby tylko trafiła sie jakaś okazja chętnie bym z niej skorzystała. A kupiliśmy Oliwce na urodzinki nowe akwarium, mam nadzieję, że nie pacnie niczym w nie, bo będzie więcej szkody niż pozytku z tego wszystkiego. Poza tym wszystkom po staremu, w niesamowitym tepie uciekają mi tygodnie, chyba zreszta tak jak Tobie, poniedziałek i już piatek i tak cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! hej!.....😘...... i cóz z tego , że jestem w swoim pokoju...chlip...jak poganiają mnie jak tego biednego, małego osiołka.... chlip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki kochane, właśnie wróciłam z polskiego, dzięki waszym życzeniom poszło idealnie! dziękuję 👄 za pozytywne fluidy... ale jest dziś szaro... można wpaść w depresję, jeszcze tak wieje, że odlecieć o własnych siłach to chyba nie problem... zamawiam kawę, ciastko z kremem i wiosnę... na miejscu, proszę nie pakować! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kitto! ...😘..... zamówienie przyjete....tylko..... niestety wiosnę dziś mamy nieświeżą - zeszłoroczną :) podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hej🖐️ elffiku czterolatki są super :) a ten jeden zoabaczysz ze juz za niedugo nie będzie mógł bez ciebie obejsc bym zapominała kieliszeczek dl acie bie lubisz zubruweczkę ;) leticja dla cie bie tez oczywiscie chlup chlup behemotku chcesz ?? to ja przytulam mocno hihi inga karaani malutka 👄👄 a gdzie nasz robalek ?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hejka!!! Nom...a co z moim wyjazdem..to jade we wtorek do zieleńca!Bede miszkala w luksusowaym hotelu za jedyne 35zł za dobe!!!Jesu..ale fajowo!!! Mam nowe spodnie..mam nowe spodnie!!! :) ale fajnie..:) No..dzisiaj juz sie przemeldowałam..złozyłam wniosek o dowód..i..załozylam konto..wbrewo woli ojca...ale Ciiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabli mnie wezma nic nie widze znowu....co jest do jasnej ciasnej anielki??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no szlag mnie zaraz trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani! złośc pieknosci szkodzi! tylko spokój nas uratuje..... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!....uf! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wejdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×