Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

madusia, no wypisałaś mi to z klawiatury, miałam o to samo zapytać... najbardziej boli to właśnie, że się nie podzieli.... to jak madusia, spółka? idziemy pod stół? flaszki już leżą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitto! a coo! bedziemy gorsze??? he! :) dorzucam jeszcze ogórasy kiszone na zagryche i dawaj! pijemy!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kofane kobitki 🌻całuje goraco i pozdrawiam . jestem troszeczkie w trasie Berlin i zpowrotem tak kilka razy [taka praca ]ale jak wroce mysle ze to bedzie poniedziałek to jakis budweisser bedzie zchłodziony no i cos jeszcze he pozdrawiam i pamietajcie o mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kofane kobitki 🌻całuje goraco i pozdrawiam . jestem troszeczkie w trasie Berlin i zpowrotem tak kilka razy [taka praca ]ale jak wroce mysle ze to bedzie poniedziałek to jakis budweisser bedzie zchłodziony no i cos jeszcze he pozdrawiam i pamietajcie o mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak......siebie rozumiem...wgłebiam sie w tajniki ekonomii matematycznej a w przetwach studiuje historie myśli ekonomicznej, gotuje sosik grzybowy itd, itp wiec nie mam czasu zajrzeć na kafe....ale wy? drogie dziewczęta...nawet sie nie usprawiedliwiacie....nagana dla wszystkich!!!!! no, chyba, że siedzicie wszystkie w tybecie i pielicie wiadome krzaczory? eh....kto może dziś wieczorem do parq zapraszam....szukajcie mnie pod stołami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahahahaha.....!!!! madusia >>> czołem! 👄 wiesz co, ty na prawdę poprawiasz mi humor, nie ma to jak komentarz madusi, poważnie! nie uwierzysz, ale byłam w parku... i wyobraź sobie, że stoły też tam mamy...:P a co do pielenia \"wiadomych krzaczorów\" hmmm... no pewnie też masz rację, wszystkie nas wykiwały, my tu odwalamy czarną robotę, a one się inhalują i \"przeżywają wyższy kontakt ze sobą i ze światem\"... to niesprawiedliwe... to jak, maduś...stuk stuk (kieliszki)? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze jedno! odkryłam sensację! malutka i leticia są niewybaczalnie perwersyjne! :P zwierzają się na topiku \"widać majtki\" czy coś w tym stylu... no no... trzeba było mnie zaprosić do dyskusji a nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Panie serdecznie 🌻 jestem na 5 minut i jade ale w poniedziałek bede na 100% mam cos dla Was http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=2354406c-c5b6-44ac-9532-3de40f69c074 to jest adres z kad sciagnac super antywira na tego BLASTERA co to robi zamieszanie jest super juz go sprawdzałem powaga warto zciagnac i zainstalowac bardzo prosto wchodzi,ale jest tylko na XP. pozdrawiam i lece pa .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek! No..ja w góry dopiero we wtorek rano jade.Ale za to Tomuś byl moj kochany!!!JEJ..ale jazdy..powiedzilam Tacie i Babci..ze jade do Karmina (moja kumpela mam tam spora dzialke..domek i stawy)..ojciec sie zgodzil..a tymczasem bylam z Tomusiem!!!Mieszkalismy sobie w hoteliku..było cudownie!!!Jej...normalnie...achhh...sie rozmarzylam!Może na walentynki pojedziemy do Pragi...jak sie Ojciec zgodzi...a jak nie...to ...kurka..cos wymysle! Pozdrowionka dla wszystkich! Jej...ladnie to tak chlac?! Ech...chyba wiecej nie napisze...z wrażenia..i zmeczenia :P Tomuś..Kocham Cię!!! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda7
Oj ludziska, ja mam doła od 10 miesięcy. Jakoś daje sobie rade i chyba juz do tego przywykłam, nie zawsze życie nam uoływa tak jak bysmy tego chcieli. Los przewrotnym jest i z fałszywym uśmiechem drwi sobie z nas...Raz jest lepiej , a raz gorzej ale trzeba dostrzegać w życiu każdy promyk słońca i pomimo wszystkiego uśmiechać sie, a zawsze znajdzie się ktoś kto ten uśmiech odwzajemni. Moja rada dla wszystkich zdołowanych : UŚMIECHAJCIE SIĘ, a to naprawde pomaga!!!! Bo nic tak nie cieszy , jak uśmiech drugiego człowiega, nawet obcego i nie wiem czy ten "obcy uśmiech" nie jest lepszy od znajomego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzisiaj kaca...buu! eh! weekend za nami... bu! oczywiście w sobotę leżałam pod stołem......było nas więcej.. :) wczoraj w szkole zwaliłam dwa egzaminy...kurwa! przesadzili mnie do pierwszego rzędu...yh! musiałam odreagować....więc wieczorkiem też leżałam pod stołem...tom dzielnie dotrzymywał mi towarzystwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
hello wszystkim. i znow dol :( :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witam :) Matylda...:) MArisa :) sie! Madusia...witaj pijaczko Ty jedna...a egaminkami sie nie przejmuj...poprawisz!!!!😘 T25...witaj..buziaki..i nie przejmuj sie...zakopiemy zaraz dołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba
Mam doła bo jestem beznadziejna, Jak by był konkurs na najbardziej beznadziejną osobę na świecie to zajeła bym 2 miejsce. Bo taka jestem beznadziejna. Nic mi nie wychodzi,😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba
o jestem tak beznadziejna że nawet mojej wypowiedzi nie widać no ładnie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co
nie ma stronki 🌻 🌻 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co
nie ma stronki 🌻 🌻 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co
nie ma stronki 🌻 🌻 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej..Żabko!!! Usmiechnij się!!!Wcale nie jestes beznadziejna!!!Ladnie tak mowic o sobie?buuu... Spójrz na siebie z innej strony..napewno masz jakies wspaniale cechy ktore Cie wyróżniaja...ktore inni ludzie cienia...z których jesteś dumna!Pokazuj je...a wady koryguj..wiem,że nie łatwo..ale da się :).Buziaki dla Ciebie i :) sie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba! witaj! masz piękną ksywkę! identyczną jak moja! :D :D :D hej malutka! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej Madus 😘..jestem taka szczesliwa!!! Bede sie teraz widziała co tydzień z Tomusiem!!!Tak do końca lutego!!Jej!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to świetnie! cieszę się że szczęśliwa jesteś......jednak z Tomusiem :) szkoda, że luty taki krótki...nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. :) Mam dużo pracy więc na razie tylko listę obecności podpisuje. Buziaczki słodziaki i miłego poniedziałku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! behemot dał głos....juz jej miałam wysłać najeżonego epitetami sms... :) cholerka...kac sie ujawnia....cóz klin - klinem! kto popiwkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no! behemot dał głos....juz jej miałam wysłać najeżonego epitetami sms... :) cholerka...kac sie ujawnia....cóz klin - klinem! kto popiwkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusia...z Tomusiem :) Behemotku..miłej pracy..jeżli ona wogole może być miła 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja popiwkuje!Dzisiaj ide wieczorem popiwkowac! :)...caly dzien bede piwkować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t25
dziewczyny to juz nie jest dol, to jest czarna dziura. malutka wez mnie ze soba na pifko. plissss :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×