Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Ja tylko wpadłam powiedzieć \"Witajcie moi mili mam nadzieje, że już od samego ranka poniedziałkowego jesteście szczęśliwi\" 👄:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Miluniu....jeeejciu Ma-Dzik juz na urlopiku???...uuu ale jjeje dobrze no nie?:):):):!!!!!:D:D...a ja jeszcze dwa tygodnie...ale im blizej tym sie bardzirej ciesze:D:D A Ty kiedy idziesz na wypoczynek???:D:D:D DOLKOWO WSTAWAC:D: TRUMTUMTUMTUMTUM>>>>TO CO ZE WAKACJE:D:D POBUDKA>>>>>:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karaani 🖐️ trzymajmy kciuki za ma-dzika by nie ubiła małego potworka ;). A co do mojego urlopiku to nic nie wiem :( nie mam planów urlopowych więc z urlopem mi nie spieszno – jak gdzieś pojedziemy to najwyżej na 4-5 dni (nie mamy co zroić z mojego lubego dziadkiem, kt. jest pod naszą opieką i oczywiście psem:D) ale może jakoś to przeżyję. Pędzę... mam dzisiaj strasznie dużo pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Miluniu i Karaaniu :) Witam w ten ładny , choć chmurny i bez-słoneczny dzionek ... Tak jakoś smutno i szaro , ale nie zmienia to mojego dobrego humorku i zadowolenia z małych postępów związanych z nóżką ... :D Buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio - donoszę u mnie jest słonko!!!! i może za kilka chwil u Ciebie też się pojawi :D -> oby :D b. cieszy mnie, że Twoja nóżka ma się lepiej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu - mi to też niesamowicie poprawia humorek i wywołuje uśmiech na buziaku :D A i choróbsko znika ... Najlepszym rozwiązaniem na wszystko jest wiara w to , że jutro będzie lepiej , że nawet jak jakiś tydzień , czy miesiąc jest do ... , to następny MUSI być lepszy !!!!! I tego się trzymam :) Pozdróweczka . Miluniu , a jak z Twoim lubym spędzacie wolny czas , jakies hobby , rozrywka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️Esgrar ->>mam nadzieje, że wpadłeś (-łaś) tu tylko od tak sobie a nie dlatego, że dopadł Ci jakiś dołek ale tak w razie "W" ->>>>👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubimy wypoczynek raczej czynny->> łażenie po górach, zwiedzanie ruin itp.... ale leżeniem plackiem nad wodą też bym nie pogardziła mój... w tym czasie pływa i się chłodzi ...a ostatnią pasją mojego ...jest ogród:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esgrar - witaj 🌻 Cóż Cię sprowadza w nasze \"progi\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja juz na urlopie :D ale co mi z niego skoro jak na razie wychodzi, ze bedzie spedzony w odmku .... byly plany nad morze - ale szkoda mi pieniedzy na wyjazd przy takiej pogodzie ...... pojechac i marznac - to dla mnei mija sie z celem ..... leticia 👄 dobrze, ze z nozka lepiej :) czy masz juz gg ????? ja zrobilam sobie sama - poprostu calkowicie odinstalowalam ten program z mojego kompa i zainstalowalam od poczatku - a liste kontaktow importowalam z zerwera - moze tez tak sprobujesz ???? za 1 razem nie dzialalo -ale sie nei poddalam i odinstalowalam jeszcze raz - i dziala :) a z w. upadate lepiej nic nie instaluj - SP ma takie zabezpieczenia, ze mozesz sobie przez to zrabac caly system milunia 🌻 my etz moze wyskoczymy gdzies na kilka dni - o ile pogoda sie poprawi ..... karaani 👄 - dwa tygodnieszybko zleca ...a gdzie sie wybierasz na urlopik ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie XP a nie sp ... :P byłabym zapomniala sie pochwalic :D juz zaczynam czuc ruchy dzidziusia !! :) :D to na pewno jeszcze nie to, co mnie czeka - niemniej juz dostalam kilka delikatnych kopniaczkow i raz poprostu czulam jak sie wierci - jakby plywal ;) ehhh cuudne uczucie - misiek probowasl tez cos pozuc - ale coz - on musi jeszcze troszke poczekac - teraz dzidzia jest jeszcze za malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Elfficzku- poglaszcz dzidze:):)...ja urlopik niezaplanowany mam...bo to i pierwszy w zyciu:):)..i po kupnie mieszkanka...wiec i fundusze ten teges...ale jestem podekscytowana bo sie wyspie pierwszy raz od roku...po studiach do teraz nie moglam sie wyspac...ale teraz koniec muuuusze...kocham spac:):):) Czesc Leticio>>>> bardzo sie ciesze ze z nozka lepiej...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffik ->👄 fajne by było jakbyś chociaz na któtko mogła zmienić klimacik więc może uda Ci się gdzieś wyrwać:D -> głaskanki 🖐️ dla dzidzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu - u mnie na taki czynny wypoczynek nie było czasu ... ( studia m.in. ) , no a potem moja nóżka . Więc teraz czekam na to , a jak już bedzie wszystko Ok , to myślę , ze znajdziemy czas ... bo przecież , jak na razie nie ma szkoły ... hihi ... i będą wspólne wolne weekendy ... no takie po jednym dniu ( niestety rodzice ... moi ... :( ) . Ale i tak się cieszę . Lubimy jeździć w takie mało uczeszczane miejsca , spacerki wśród przyrody ... no i już nie mogę się doczekać .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio ->>>moje wypady za miasto też są krótkie najpierw studia i brak czasu, a teraz jest czas ale brak wolności (dziadek...) ale i tak je uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ucinam moje posty ... bo jak są za długie to mi znikają :0 Witaj Elfficzku , z tym GG to w ogóle jest parodia , próbowałam i tak i tak ... i ciagle okienko , ze sa problemy z gg.exe ... i wciąż to samo ... jedyna moja nadzieja , że chyba w tym tygodniu będę miała przeinstalowany system , mam nadzieję , że wtedy wszystko wróci do normy ... Dzieki za pomoc :) A Twój Misiu będzie musiał poczekac ... najpierw Ty dostąpisz tej przyjemności ... ode mnie też pomiziaj dzidzię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ponadto lubimy wypady do knajpek, pub-ów, znajomych i prowadzimy tzw. dom otwarty tzn. jak już w nim jesteśmy to zawsze u nas ktoś siedzi jak nie moja koleżanka to mojego lubego kolega albo parki :D także jest wesoło i przyjemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusiu ... pomyśl sobie ... masz urlopik ... możesz się przytulic do podusi ... i chrap ! i spanko ... cudownie ... wypoczniesz :D A że z kaską ten teges ... wydaje mi się , że jak popatrzysz na Wasze śliczne mieszkanko , to buźka sama Ci się uśmiecha i zapominasz o wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karuś Leticia ma rację -> niestety nie zawsz możemy mieć wszystko co chcemy, a wakacje zapewne jeszcze niejedne przed wami, tymczasem napawaj się swobodą urlopową, śpij do bólu i ponadrabiaj wszelakie zaległości (napewno jakieś znajdziesz :D:D), a codzienny spacer też się przyda niezależnie od pogody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie żabki,słoneczka,misiaczki.....:) Jak Was czytam,to błogo w serduchu się robi ❤️ Takie milusie jesteście :) Buziaki Wam ślę 😘 i pozdrowionka. Nie było mnie od czwartku,wyjechałam z ukochanym na weekend nad jezioro, wypoczęłam trochę,nabrałam świeżego powietrza,pojadłam do syta czereśni prosto z drzewa :) ,truskawek i malin. Wam też życzę dużo odpoczynku,chociaż to dopiero poniedziałek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo ale Ci fajowo było z tym weekendem :D:D:D -> 👄 Ja ostatnio spędzam czas wolny w domu (dziadek...) co mnie już złości i męczy :( ->> chyba sama zacznę się weekendowć (razem z lubym nie możemy w ciągu dnia wyjść z domu na dłużej niż 2-3 godz. ->> koszmar!!!) :D:D jak sobie pomyślę, że tak dawno nigdzie nie byłam to jest mi przykro ale co tam może jakoś uda nam się wyrwać chociaż na 2-4 dni..... :D:D:D:D jestem dobrej myśli :D:D i dla Was Kochani ->>>👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooooo...witam, witam...cooooraz blizej do piatunia...hehehehehehe dzisiaj ide na kolejna jazde...teraz musze sie sprezyc coby w koncu zrobic to prawko w wakacje...to fstyd....chyba najwczesniej sie zapisalam a tu wszysstkie juz koncza..a ja cio....beeeee ania...beeeee buzizkai dla calej ferajny...Leticiio kofana jak mi opisalas podusie to mi az zal ze do urlopiku jeszcze dwa tygodnie...uuuuu... Cleo...ale masz fajowsko ze wypoczelas....tez bym tak chciala...:):):):) zagubiony promien slonca............ ............................................krazy w moim pokoju.. nieporuszona sledze......... ....................................tor jego drogi czy ominie moja twarz?? czy usiadzie na chwilke sploszony jak motyl?? tak malo ciepla..... tak malo slonca....... ............................zagubiony promien.... ...........................................................niesie nadzieje.... ..................................................................................na lepsze dni..... i piekne wakacje❤️ czego sobie i wam zyczy...\"wasz lokalny wierszokleta do kotleta\":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaani jesteś słodziutka -> 👄 ...życzę i gumowych słupów podczas jazdy i zrób to prawko w końcu!!! Bo ile można czekać na przejażdżkę z Tobą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich urlopowo :) karusiu - moge Ci oddac moja podusie :) w końcu mam urlop + zwolnienie lek. aż do 23.08 - nie będę wiec chytra - jeszcze sie wyśpię :) cleoo - ja jeszcze w tym roku nie jadlam malin !!!! a je uwieelbiam - zreszta jak chyba wszytskie ooce dostepne w polskich ogrodach :) milunia 👄miłego dzionka byc moze w czwartek będę miała gościa - chłopaka mojej przyjaciółki (ona jest daaaleko) :) ma przyjechać na weekend .... i znowu będę biernym pijakiem hehehehe :P a chłopcy poszaleją ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki ... dziś u mnie tak letnio się zrobiło , a to wszystko przez słońce , które wreszcie odważyło sie pokazać :D A jutro jadę , żeby mi pan doktorek nóżkę pooglądał ... I powiedział co i jak , i co mi tam jeszcze trzeba ... Heh ... wreszcie się ruszę z domu !! :classic_cool: Miluniu 👄 Karaani 👄 Elfficzku 👄 Cleo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×