Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Miluniu - a pewnie , że tak ... :D I na drugą też :P ... żeby było po równo ........ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee...Leticio kofffana i na trzecia nozke...tak dla rownowagi tez sie napij;);););););) Miluniu❤️👄 Elfficzku...dziekuje za oddanie podusi..ale ty spij kochanie ty teraz musisz spac za dwoje:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewczyny 🌻 ja po krociutkim urlopiku nad woda troche opalony ,usmiechniety daley sie rehabilituje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karaaniu , jak trzeba to trzeba - byle się nie chwiać ... ale zawsze można powiedzieć , że to zbyt wietrzna pogoda ... :P Miluniu - czy jeszcze masz słonko ... ? Jesli tak , to rzuć kilka promyczków , bo znowu zniknęło :0 Robalku - witamy po długiej nieobecności , na pewno wypocząłeś ! Rehabilituj się i ćwicz dużo - w tym temacie łączę się z Tobą wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal, a my się tu zamartiałyśmy i Ciebie w czeluściach wodny szukałyśmy i nawet syreny o porwanie podejrzewałyśmy ....a Ty sobie tak bez pozwolenia na urlopiku byłeś:D oj nie dobry chło[czyk :D Leticio -> słonko średnio świeci ale ognista woda grzeje mnie od środka :D:D:D więc może nie zamarznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, no niestety ostatnio nie bardzo moge już do Was pisać, Mam stażystke pod swoją opieka i musze jej dawać dobry p[rzykład jak sie pracuje a nie demoralizować od samego początku. Fajna dziewczynka taka spokojniutka i przynajmniej słucha co do niej mówię a nie wymądrza sie. Myslę, że współpraca powinna sie układać pomyślnie. Ja już jestem na urlopie, właśnie zrobiłam wstepne pranie i przygotowuje się do wyjazdu. Szkoda tylko, że pogoda taka wredna. Nawet pranie nie ma gdzie schnąć. Wyjeźdzamy w czwartek i najprawdopodobniej do łeby, także mam nadzieję, że uda mi się spotkać z naszym Ma-dzikiem. Byłoby super spotkać kogoś z Dołkowa no i członka KSW. Zobaczymy. Napewno napisze po powrocie co i jak. Zobaczymy jak Oliwka zniesie taką długą podróż, bo mamy do pokonania ponad 700 km. Elffiku to wspaniale, że czujesz już ruchy dzidzi. Wspaniałe uczucie. Pozdrowienia dla Ciebie i maleństwa. Milunia, mam nadzieję, że i Tobie uda sie gdzieś wyrwac i odpoczniesz od codziennych obowiązków. Karaanii, już niedługo urlop, wreszcie się wyśpisz, odzyskasz siły i nabierzesz nowej energii. Cleo, takie wypady z ukochanym to super sprawa, korzystaj ile możesz z takich wyjazdów. No i znalazł się nasz Robal, odpoczywał, opalił się (mam nadzieję, że i ja choć trochę zmienie kolor na złocisty - chociaż przy tej pogodzie to niemal graniczy z cudem). Leticia to super, że wracasz do dawnej formy, mam nadzieję, że i z Toba się spotkam jak wrócę z wakacji. Pozdrawiam Was wszystkich. Prtzesyłam dużo, dużo 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Trzymajcie się i do zobaczenia po powrocie z wakacji, bo zapewne juz nie dam rady zaglądnąć na Dołkowo, ale może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak było bez planowania ta spontanicznie jeden telefon i robal jedzie ;) i nie załuje bo było super ;) Pływałem troszeczke ,opalałem sie i łowiłem rybki,czego mnie jeszcze potrzeba spac kiedy chce ,jesc kiedy ma sie ochote i wszystko inne samo przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indo-> 👄 CUDONEGO URLOPU .....SZALONYCH NOCY I RADOSNYCH DNI..... Milunia życzy Ci :D👄 Robal ->👄 Do jutrzenka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak sezon urlopowy (dla topiku ogórkowy..) w pełni, a pogoda iście jesienna dzisiaj rano jak jechałam do pracki to tak zmarzłam, że ho,ho :( :D ...a teraz piję cieplusią herbatkę i się grzeje :D Dlaczego jest tak zimno??? kto mi powie dlaczego??? ->>👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu - 🌻 Ja też ubolewam nad tym , ze to lato właściwie nie jest latem :0 Dziś też jest zimno ... a ja się dziś do miasta wybieram ... brrr ... Przez te wakacje , przez pogodę jest niskie ciśnienie , co wpływa zwykle na moje samopoczucie i coraz częściej piję kawe , żeby się jakoś trzymać ... dobrze , że na mnie działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leticio🖐️ a ja wczoraj chciałam się wygrzać w saunie, a co się okazało że sauna zamknięta z powodu konserwacji, a że już mnie tam luby zawiązł i pojechał do dentysty, a później miał mnie zabrać to musiałam na niego czekać na dworku i zamias się ogrzać to się wyziębiłam :D ale cóż może dzisiaj sobie na solarke pójdę w ramach wygrzewania :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka ->ja też jestem ale pojawiam się i znikam.... bo mam dużo pracki :D -> 👄 Robal🖐️m podziel się ze mną opalenizną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluniu nie ma sprawy ;) tylko jak to zrobic masz jakis pomysł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka ojejku aż mi dreszczyk po skórze przeleciał ale drastyczne metody :D:D chociaż lepsza do głowy mi nie przychodzi :D:D chyba, że zrobisz to Robal telepatycznie :D -> tak właśnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ;) robala ze skory !!!!!!ładnie to tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie czy nie ale mi troszkę opalenizny też się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... brązowieję już mam jedną rękę brozowiutką i kawałek lewej nogi :D Robal nie obijaj się przesyłaj tę opaleniznę bo czasu co raz to mniej (jak ja taka kolorowa do domu będę wracała) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i proszę już idę, a jeszcze uszy mam białe i nosek jakiś taki nie wyraźny :D->👄 do jutra :D Miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A witajcie żabulki!!! 🖐️ Czytam że na słonku się wylegujecie? Coś podobnego! ,bo ja dziś 3 godziny leżałam :) Mam wolne do końca tygodnia,więc korzystam. Brzuszek mi się opalił,dekolt ,i buzia :) Troszkę pewnie będzie piekło wieczorem :( Jutro ciąg dalszy leżenia,uwielbiam to ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja wygladam jak corka mlynarza bo nie mam sie gdzie opalic :0 myslalam zeby isc do kumpla ktory mieszka na poddaszu bloku i poopalac sie na dachu :), ale pierwsze primo to mam lek wysokosci a 2 primo, trochu sie wsydze paradawac przed kumplem pol naga ;) wiec co mi pozostaje innego? solarka albo citosol :P :P ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. hnie zagladam bo nie mam jak...jestem u Toma...na dodatek rzucil mnie i juz nie chce ze mna byc...ledwo zyje.,..nie mofge jesc,spac...a on sie jeszcze mi dziwi ze jest mi smutno:( Leticia nie sciagtaj najnowszej wersji GG-ona jest wadliwa...musisz znalezc jakas stara...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka co ty mowisz kochana?! rzucil Cie? moze mu przejdzie, moze to jeszcze jedna sprzeczka miedzy Wami? malutka uszki do gory 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka..zadnych sprzeczeki nie bylo..poprostu wrocil z Angli...przyjechalam do niego..i ...ii..:( i powiedziak ze nie chce ze mna byc,ze sobie tego nie wyobraza i ze nie pasujemy do siebie i podal jeszcze z 20 innych powodow...\\jest mi zle...siedze w tej brukseli sama...nawet nie mam ochoty na zwiedzanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniuszka..zadnych sprzeczeki nie bylo..poprostu wrocil z Angli...przyjechalam do niego..i ...ii..:( i powiedziak ze nie chce ze mna byc,ze sobie tego nie wyobraza i ze nie pasujemy do siebie i podal jeszcze z 20 innych powodow...\\jest mi zle...siedze w tej brukseli sama...nawet nie mam ochoty na zwiedzanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×