Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

a i włosy obciełam. bez extrawagancji....grzecznie, bez grzywy, długośc za uszka, cos jak paź..tylko dłuzczy.do okularków bardzo ładnie :) ........podobno...........eeeh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane słoneczka Ma-dzik na pewno wyglądasz bosko :D ...a mi już ciut lepiej chociaż nadal prycham, a dzisiaj jadę do knajpki z koleżanką i mam nadzieje, że nie wpłynie to negatywnie na moje zdrówko ;) 👄 i coś na dobry początek tygodnia -> Po plaży nudystów spaceruje matka z synkiem. W pewnej chwili synek pyta: - \"Mamusiu, dlaczego jeden pan ma większego, a drugi mniejszego ptaszka?\" - \"Dlatego Jasiu, że jeden jest biedny, a drugi bogaty.\" Jasio przytakuje ze zrozumieniem, a po chwili woła: - \"Popatrz mamusiu! Tamten pan właśnie się bogaci!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mili.....hihihi duzo zdrówka ci zycze i ciepło sie opatul i na pewno juz grzane piwko serwują więc jak by co zamawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę grzańca bo biorę antybiotyk :( ale jak tylko przestanę brać to sobie wypiję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooo madziczqqq .... wielkolud mi rośnie :) :D a ja jakos ciagle jeszcze mama wizje swobodnie plyuwającego sobie maluszka .... a on przecież juz prawie miejsca nie ma ..... czuje go już z obu stron brzucha jak się np. wyciąga :) a dzidziusiów nie ma co zazdroscić tylko ... brać sie do roboty :P a we wloskach na pewno Ci ślicznie :) miluniu :) szybkiego powrotu do zdrowka 🌻 ja powoli wylaze z tego chorobska ..... nawet jedno oko juz jest żółto-białe z niewielka ilością czerwieni :P drugie jeszcze takie nie bardzo ... ale idzie ku lepszemu :P nio i spac w nocy mogę - nie budzi mnie co 10 minut kaszel :) chyba będę zdrowa :) całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffik Ty się nie wygłupiaj tylko zdrowiej szybciutko :D ...a dzidzi faktycznie ma co raz mniej miejsca w Twoim i pomyśl sobie niedługo już go opuści :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoj mili to rzeczywiście..zadnych piwek , żebyś po scianach nie chodziła, biedactwo 😘 kaszlące biedactwo! 😘 elfi, myslisz, że bym się nie wzięła do roboty! jak najbardziej....ale kurcze ostatecznie stwierdziłam, że ten mój klusek niewydarzony musi życ w pełnej świadomosci tego co ekhem zrobimy i póki nie powie ok! do dzieła! sie nie zdecyduje. bo on mówi, ze jak by było, to fajnie, i na pewno umarł by radosci ale jak można to poczekajmy ...... ja sobie moge poczekać...ale on :D :D coż latka lecą!....hihihihi ale masz fajne oczy...takie......kolorowe....hihi. elfi lecz sie bidulko... a ten.....a w sumie nie biore juz antypigół 3 miesiace, a wiecie, jak to człowiek czasem potrafi byc spontaniczny :D wiec tego.....nie znacie dnia ani godziny :D :D a wiecie po cztym poznałam, że kumpela zaciazyła? po cycusiach! takie bimbały jej urosły, że az nie możliwoscia było że to ot tak! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!!! o renty!!! -> gdzie się wszyscy podziali ?? malutka dzięki za zdjątka są przecudne jak to miło popatrzeć na słoneczne lato jak za oknem tak zimno ...a muszę jeszcze dodać, że 6 jest na 6 -> wyglądasz na nim jak partnerka pomnikowego panoczka :D .......i ten piękny zachód słońca :classic_cool: ...aż się rozmarzyłam i przyjemniej na duszy mi się zrobiło :D dziewczynki udało się -> zapisałm się wczoraj na angielski ale nie raz w tyg. jak chciała tylko 2 razy bo na 1 raz już nie było miejsc 😠 ale może to i dobrze :D -> więcej się naucze :D Miłego dzionka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ....🌻..... zmykam do pracki :) ja tez na angielski musze sie zapisac ,.......cholerka....tylko mam taki słomiany zapał, że pochodze przez miesiac i mi sie znudzi.....yyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczko, proszę, nie chodź codziennie do dyskoteki. Jeszcze tam ogłuchniesz! - Nie, dziekuję, już jadłam.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :D ale dziś śpiący dzień , nie dospałam jeszcze po weekendowym szaleństwie ... a było wspaniale , bawiliśmy sie fantastycznie ! sala weselna była prześliczna , zespół grał świetnie , moja kuzynka - czyli pani młoda wygladała po prostu bosko ! sama bym chciała mieć kiedyś taką sukienkę ... towarzystwo dobrze sie bawiło , a w szczególności własnie z moją rodzinką było najbardziej wesoło :P moja sukienka dobrze się spisała ( tylko czasami trzeba było z nią powalczyć :P ) a butki były bardzo wygodne - oceniam to weselicho na 5+ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P Wytańczyliśmy się z lubym za wszystkie czasy , robiliśmy sobie zdjątka :) a teraz mamy miłe wspomnienia :) 👄 zaraz doczytam co u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄dobrze, że chociaż Ty super się bawiłaś w łikendasa bo ja leżałam i się kurowałam jednak mimo to zdrowa nie jestem mam nadzieje, że do czwartku będzie już ze mną ok. bo w piątek umówiłam się z kumpelą :D ->>> a wiesz, że czekamy na Twoje zdjątka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milu ....a wiem ! będę się starała cos zrobić w tym temacie :) dzięki za fotkę z wesela - wreszcie zobaczyłam Twojego lubego :) a Ty masz fantastyczną fryzurkę :P kuruj się kochaniutka ! żebyś szybko wróciła do dobrego zdrówka ! Madziku , Milu - a ja angielski mam \"urzędowo\" /hih .. tzn na uczelni/ 6 godz. w tygodniu ... i trochę się pomeczę , bo w tym roku coś czuję , że będzie harówka ... ale i tak bardzo lubię ten język ... wszak to 1/2 mojego kierunku :P Madziku 👄 musisz cudnie wyglądać w nowej fryzurce ! a na tych zdjątkach , które przysłałaś , to wyglądasz ślicznie ! ( dopiero niedawno się do nich \"dobrałam\" bo były ściągane na komp lubego ) , fajniutkie masz te zdjąteczka ! :D uważaj na jagę !!!!!!!!!!!! 👄 Malutka ! ale fantastyczne zdjątka ! Hiszpania jest wspaniała , marzę o tym , zeby tam jeszcze raz pojechać :) Elfffciu , to dobrze , że dzidzia rośnie ! niech rośnie zdrowo i ku uciesze rodziców - a jak Twój mąż , czy juz jakoś się nastawia , że za jakiś czas będzie pełnoprawnym tatusiem ..........? 👄 Ty tez Elffciu zdrowiej szybko ! żebyś miała dużo siły , i żeby dzidzia nie męczyła Cię za bardzo kopaniem :P buziaczki cieplutkie przesyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge pisać!!! moge pisać!!! i juz wiem co bylo źle! Nooo Jam po wielkich dołąch..narodzilam sie!!!!!! Elffik!!! Jejku...1700 super!!! A myślałaś juz jak to bedzie gdy nadejdzie ten wielki dzien??? LEti..to super,że ślub taki udany i że butki nie obtarły!!!!! :) Madzik..a gdzie zdjatka dla mnie??? Mili dzieki za foteteczki!!! Super sa!!! A Twoj slub kiedy? :P bo chyba,jeszcze go nie było.nie? Buziorki dla wszystkich 😘!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - ale fajnie , że już klikasz sobie u nas dobrze , że już wszystko Ci działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka mojego ślubu jeszce nie było :D i jak na razie przygotowań też nie ma :D:D -> dobrze, że już możesz pisać bo bez Ciebie smutno tu :D Leti 👄 ...pozdrowionka i miłego dzionka :classic_cool: :D Po mszy z kościoła wychodzą dwie staruszki i rozpoczynają rozmowę. Pierwsza mówi : Pani ta dzisiejsza młodzież to taka niewychowana, a jak się ubierają, co na głowach mają z jednej strony czerwone z drugiej zielone straszne . Na to druga: Pani to jeszcze nic wczoraj wieczorem wracam od wnuczki i wchodzę do jednej windy a do drugiej młoda para jeszczesię drzwi nie zamknęły ich windy a słyszę : jak wykręcisz żarówkę to wezmę do buzi. Pani SZKŁO ŻRĄ, SZKŁO ŻRĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki moje kochanieńkie! 😘 jesień szaleje :) dzisiaj nawet mżawka była leciuchna! :) mili, choliro, cos ty taka dowciapna :) prosze o wiecej :) ,,szkło zrą!,, :D :D :D malutka, no przeciez ci wysłałam :) poszukaj dobrze! pewnie skasowałaś, ty wśtletna ruro! 😘 wyśle jeszcze raz :) a! i dzieki za twoje! super :) leti! wesela sa boskie, nie? nie wiem jak to jest u innych moich kolezanek, bo one nienawidza takich imprez i zawsze sie męcza....ale ja sie bawie śśśświetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik ja też należe do tych osób co to nie lubią wesel :D chociaż czasami jeszcze nie jest tak źle :D ...ale mnie dusi, prycham i prycha.... kiedy w końcu będę zdrowa :D -> dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten ponury ciapiący dzionek ..... chyba pogoda oddaje mój nastrój ..... solidaryzuje się ze mną czy jak ?? :P przede wszystkim macie całuski od naszej wyrodnej matulki 👄 milii :) kawal fajny :) choc go znam to sie uśmiechnęłam hehe a Ty sie kuruj chorowitqq ... ja juz prawie zdrowa - tyl;ko chrypa jeszcze zostala i jedno oko nie do konca normalne .... ale ogolnie juz prawie nic mi nie jest a jeszcze 1,5 tyg wolnego hehe madziczqq 👄 a ja sie pogrążam w użalaniu nad sobą - mój misiek wyjechał na 2 albo 3 albo 4 ..... sama nie wiem na ile tygodni ... max do końca października ..... a ja tu samaaa w pustym domu ..... dobrze, ze mam psa - chociaż do niego pogadam ..... a jeszcze zaczęły sie te dłuugie jesienne wieczory buuuuuuuuuuu wczoraj sobie popłakałam, ale pomyślałam, że to dzidzia też czuje i też się smuci ..... i jak na razie jestem twarda .... ale zobaczymy wieczorem :( coś tu u na ostatnio pustki ...... co jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfficzku kofana Ty moja ❤️ ja Ci smutno to wpadnij do mnie ;) dobrze, że chociaż zdrowie do Ciebie powróciło a co do wyjazdu lubego nie martwusiaj się czas szybko zleci i lada dzień będzie przy tobie mój też planuje wyjazd (...prace na zesłaniu) tak gdzieś pod koniec października na jakiś tydzień dwa ale wtedy już będe na anielski chodziła więc będę miała zajęcie -> może i Ty na ten czas sobie coś wymyśl, pożycz fajną książkę, zrób porządki np. w szafkach które to zawsze odkłada się na później uporządkuj zdjątka w albumach lub tp..:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elffiQQQQ :) skarbeńku!ty tez sama? łojojojoj! niedobry mężulek, zostawił małego elfika z duzym brzyszkiem i ellfik teraz taki bieduleńki, samiusieńki i kto elffika przytuli....? 😘 😘 ja tez sama bo tom gdzies sie włóczy po delegacjach z ta lafirynda - kolezanka z która kiedyś kupił lampkę (a nie ze mna) i ktorej szafe wnosil na 4 pietro 😠 ja wiem że jest nieszkodliwa, ale normalnie szlag mnie trafia, jak sobie pomysle że oni razem na sniadanka, obiadki, przerwy na fajka i kolacyjki spedzaja razem 😡 ta wredna, sepleniąca jedza!!! a ja tu sama .buuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😭 SAMIUTEŃKA!!! BUUUUUUUUUUUUU!!!! 😭 ...buuuuuuuu!!! i nikt nie przytuli......buuuuu!!!!!!! może po rudą zadryndole, to do mnie przyjedzie, popijemy, pogadamy i będe miała z kim spać :) eeh ale jakos nie mam ochoty na towarzystwo.....musze łazienke wyszorowac....zupe zrobić.....mam troche pracy z pracy.....eeeh.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik praca pozwala nie myśleć o bzdetach ale rozrywka fajna rzecz, więc może jednak zadzwoń po rudą :D elffiku ale ale Ty przecież nie jesteś sama, a dzidzi to co???? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 za to, ze jesteście 👄 :) milus ... gdybym miała do Ciebie bliżej z przyjemnościa bym skorzystała :) co do zajecia - to znalazłoby się i to spro do zrobienia ... ale mi się nic nie chce ..... jeszcze dzis sobie pozwole na takie rozczulanie sie .... nio i może jutro ..... bo jutrpo brat mi przynosi lepszy komputer i bedzie go instalował i od razu zainstaluje mi cos do pogrania ..... a potem musze się ostro brać do pisania pracy dyplomowej ... do konca października najdłużej muszę ją oddać w całości promotorce ... a ja jeszcze planu nie mam :P ani pomysłów ... nie mówiąc o zapale :P madziczqqq .... jak to dobrze, ze mój miśko ma w pracy tylko kolegów ..... chociaż kto wie czy to nie gorzej .... ?? :P :D wczoraj ledwo dojechali juz popijali :0 bo przeciez nie szli już do pracy - no to za dużo wolnego było nie ? ehhh wrrrrrrrr on sobie tam popijawy urządza a ja tu samiuteńka i do tego gruubaaa cobym nigdzie pójśc nie mogła buuuuuuuuuuuu mam nadzieję, że dizś go za karę męczy meeeega kac a co !!! wrrrrrrrrrrrr :P miluś - nio mam dzidzię -ale co z tego .... ona rzecznie siedzi w brzuszq ..... nie zabije wolnego czasu ......... nie przytuli, nie pogłaszcze po gówce, nie pomasuje, nie postuka i nie pogada do brzuszka buuuuuuuuuuuuuuuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> co mi tam :D ptzytulam Was jedną rączką Ciebie elffik, drugą Ciebie ma-dzik i całuje 👄 w czółka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzidzi nie pogada...:) elfi..tez zadzwoń po jakas ruda i spedźcie milo czas:) bzdety...mili....masz razcje bzdety. on ją zna z 6 lat, oracuja w jednym gabinecie i mówi, że jest obleśna..ma przepitego ryjka..ale ma 33 lata[ w wieku kluska] jest mimo wszystko zadbaną, atrakcyjna blondynka, 5 kg chudsza ode mnie.... 😡 i chlip maja ze soba o czym pogadac....praca, praca, praca,praca, praca....wrrrrr....podatki, zusy, raporty, bilanse, przepisy, rachunk, naleznosci, aktywa, pasywa, itd itp....nuuuuuudy.....ale dla wtajemniczonych wprost pasjonujace......zawsze jak wychodzimy gdzieś z jego kumplami z pracy {równiez z nia bo to baaaaaaardzo rozrywkowa panienka mimo, że ma nastoletnia córke) czuje sie jak 5 kolo u wozu........jak na chińskim kazaniu......jak wśród ufoludów......schiza totalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik tak jest ale przecież nie można popadać w obłęd dobrze wiesz, że nikt Tobie nie dorówna, a to że mają wspólne tematy do niczego nie prowadzi ile można gadać o pracy, no ile???-> w pracy, domu, na urlopie, w łóżku... lepiej czasami ucieć od takich rozmów i odetchnąć w ramionach ukochanej kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziczqq .... jush wczoraj dzwoniłam .. ale cóz - ona nie ma chorobowego ..... i moze dzis wpadnie - ale nawet jak przyjedzie to nie na długo .... :( dobre jednak bedzie nawet 0,5 godzinki .... jak nie dzis to chyba dopiero w piątek .... a ta moja nalepszejsza \"ruda\" tez wyjechała :( juz sie przyzwyczaiłam do tego, ze jej nie ma (od marca troszq mineło) i zostały smski i listy ... nio i te nasze spotkanie na przełomie lipca i sierpnia .... ale jak jeszcze miso sobie pojechał to podwójnie mi jej brakuje .... jakby była na miejscu juz ja bym ja przekabaciła żeby pomieszkała u mnie tydzien czy dwa ... :( a tak to cóz - jutro moze jej sie uda dopaśc na chwilę net to popiszemy sobie troszq ... dorbe i tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje! mili-wanili! 😘 ile mozna :) jestem troszke :) zazdrosna, o czas ....i w sumie nawet jak by go ze swoim kumplem spedzał, tez bym była zazdrosna, że nie ze mną..... elficzku, mój maleńki, taki biduleńki! bedzie dobrze! moja ruda sie nie odzywa....yyyh! w sumie efciusia jest....ale jak to mili mówi ile mozna: w pracy ewa, w domu ewa, w łóżku ewa....przeciez fioła mozna dostać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitki moje słodkie,witam Was serdecznie :D Malutkiej i Miluni dzięki za fotki :) Ale Barcelona jest piękna !!! Nie byłam tam jeszcze :( Dzionek zleciał nawet dobrze,głównie na obgadywaniu nieobecnej,wrednej koleżanki,która w przeszłości była kochanką szefa,he he :P Ale ją obsmarowałyśmy,he he,nieładnie,wiem,ale jakoś nie mam wyrzutów sumienia :P :D Niegrzeczna ze mnie dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewczynki, to ja ciocia tania pogoda u nas w kratke, raz pada a raz nie. ogolnie zarcie jest do dupy i do tego bardzo drogie. za to mozna kupic fajne ciuchy i sa niedrogie. ja ciagle czukam pracy i juz mnie to troche meczy ale nie poddaje sie. mam nadzieje ze u was wszystko w porzadeczku. pozdrawiam goraco i caluje. pamietajcie o mnie ps. nauczylam sie niezle gotowac i w tym naprawde jestem dobra ale wciaz mi teskna za domem. taniuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×