Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Behemot

Mam dzisiaj doła. Buuu...

Polecane posty

Behemot 👄 mamusi nasza kochana 😭 nie osierocaj swoich biedaśnych dzieciątek 😭 😭 co my bez Ciebie poczniemy 😭 .....ale jeśli jedziesz w poszukiwaniu lepszego jutra i jeśli nam obiecasz, że to lepsze jutro znajdziesz :D to jedź Kochana i powodzenia czasami pomyśl o nas, a jak tylko będziesz mogła wpadnij i napisz co słychać w wielkim świecie :D 😭 :D ...a czy moja z Twoją to ja nie wiem??? Bo nie wiem jaka jest Twoja...l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot 👄 mamusi nasza kochana 😭 nie osierocaj swoich biedaśnych dzieciątek 😭 😭 co my bez Ciebie poczniemy 😭 .....ale jeśli jedziesz w poszukiwaniu lepszego jutra i jeśli nam obiecasz, że to lepsze jutro znajdziesz :D to jedź Kochana i powodzenia czasami pomyśl o nas, a jak tylko będziesz mogła wpadnij i napisz co słychać w wielkim świecie :D 😭 :D ...a czy moja z Twoją to ja nie wiem??? Bo nie wiem jaka jest Twoja...l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot 👄 mamusi nasza kochana 😭 nie osierocaj swoich biedaśnych dzieciątek 😭 😭 co my bez Ciebie poczniemy 😭 .....ale jeśli jedziesz w poszukiwaniu lepszego jutra i jeśli nam obiecasz, że to lepsze jutro znajdziesz :D to jedź Kochana i powodzenia czasami pomyśl o nas, a jak tylko będziesz mogła wpadnij i napisz co słychać w wielkim świecie :D 😭 :D ...a czy moja z Twoją to ja nie wiem??? Bo nie wiem jaka jest Twoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Milunia Milunia, przecież @ Ci wysyłałam z firmowego :D Jadę szukać lepszego jutra :D ale tak jak napisałam w środę będę wiedzieć czy wyjeżdzam :) Jeżeli wyjadę to postaram się gdzieś do netu dorwać by coś skrobnąć. Nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemot 👄 nie popatrzyłam na Twój adres->@ a wiadomości, które dostałam już pokasowałam tylko Wasze zdjęcia sobie pozapisywałam dlatego też nie wiem ale to przecież nie istotne :D Buźka 👄 dla Ciebie i wszystkich innych Kochanych babeczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom, nie istotne, tylko kto wie czy my już kiedyś przez tel nie rozmawiałyśmy :D Ja dzisiaj robię czystki w skrzynce i mi się w łoczka rzuciło. @ Ci wysłałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam do Ciebie odp. ale mi wróciła więc ponownie ją wysłałam na adres op. -> tak współpracowałyśmy ale mała szansa żebyśmy ze sobą rozmawiały aczkolwiek jest to niewykluczone :D lecę do domu :D Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam do Ciebie odp. ale mi wróciła więc ponownie ją wysłałam na adres op. -> tak współpracowałyśmy ale mała szansa żebyśmy ze sobą rozmawiały aczkolwiek jest to niewykluczone :D lecę do domu :D Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Behemotku !!!!!!!!!!!!!!! Nie możesz się żegnać z Nami !!!!!!!!!!!! Ja będę tęsknić !!!!!!!!!!!!!! Mam Twoją fotkę,na szczęście.🌻 Trzymaj się,miej się dobrze,powodzenia we wszystkim co robisz❤️ I love you !!!!!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co , Behemotku , smutno mi się zrobiło , jak przeczytałam Twój post 😭 ... ja pewnie jestem tu na Dołkowie niecały roczek ... ale wszystkie jesteście mi bliskie ... a Matka to matka ... pewnie jeszcze bliższa ... tez mam Twoją fotkę ... czasami ogladam wszystkie nasze (Wasze) zdjątka i czuję , jakbym od dawna Was znała - i nie tak tylko przez kafeterię , tylko tak naprawdę ... Ewciu , jeśli wyjeżdżasz , życzę Ci dużo szczęścia i powodzenia , abyś osiągnęła zamierzone plany i zdobyła to , o czym marzysz .......... :) Buziaki mocne ....... od jednej z córek ............... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leti 👄 Cleo 👄 ....a ja wczoraj leczyłam się grzanym piwem :D:D było pycha choć nadal cherlam :D może dzisiaj też powtórzę kurację :D:D wiecie co moje przeziębionko już doprowadza mnie do szału bo jeszcze tak do końca nie jestem zdrowa 😠 i czasami jak za dużo mówię to zaczynam się dusić i mam ataki kaszlu😠 ale przecież nie można ne mówić :( lub mało mówić...... miłego dzionka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haja! behemot, normalnie ci tyłek skopie! 😡 jak to prawdopodobnie wyjezdzasz i nie bedziesz tu zagladac....????!!!! chora?! na główke?! czy co?...😠........ taniucha tez gdzies tam w dzikiej szkocji grasuje, a jednak daje głos! więc mi tu nie wyjeżdzaj z takimi tekstami, bo cie znajdę, obije i pogryze! no! do puszczy amazońskiej nie jedziesz....chyba....więc kompa gdzieś na pewno dorwiesz...a nie tu jakieś łzawe kawałki odstawiasz! ruro ty wredna!.................................................. :O...................................smark... 😭 ale dlaczego wyjeżdżasz!!!!!buuuuu!!!! miałysmy razem zamieszkać...buuuuu....gdybym uciekła od klucha-wstręciucha! buuuuu ....😭....😭......buuuuu....smark!.smaRRK!!!!!.... miałysmy się jeszcze piweczkiem stuknać! ...😭.... ale jakby co to na mój slub przyjedziesz.....pipko?..smarrrrrk!!..... miłego dnia zycze! ....smark....chlip....bu....smarrrrrrrrk!!!........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Milu 🌻 cześć dziewczynki ! dziś zdążę się z Wami przywitać , bo mam na później ........ :D Milu , kuruj się kochana , zdrowiej nam szybko !!!!!!! :classic_cool: mnie na razie nic nie dopada ; staram się ciepło ubierać ( bo już mamy chłody jak w zimie ....bbbbrrrrrr........:0 ) jeśli chodzi o uczelnię to najgorsze jest to , że jak się siedzi cały dzień poza domem , to jest sie głodnym ........ bardzo głodnym :P człowiekiem .... nie ma to jak dobry obiadek w domu o normalnej porze , ale teraz przez 5 dni w tygodniu muszę o tym zapomnieć :( staram się jak najmniej wydawać kasy na jedzonko w szkole , ale z tym jest różnie .... jak głód dopada i burczy w brzuszku ... to zaraz jakis bufet się nawija pod oczy ..... brzydki kuszący rozkoszami smaku bufet ...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leti! jadać nie gadać! chuda taka jesteś, znikniesz nie długo! więc nie żałuj sobie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć MaDziku !!!!!!!!!!!!! 👄 nie płakusiaj - będzie dobrze :) ja tyjczasem zmykam ..........a w domku tak cieplutko ...... ;) to czysta niesprawiedliwość - na polu zero ogrzewania 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik ❤️ zawsze możesz ze mną zamieszkać :D leti 👄 odżywiaj się dobrze dziewczyno, żebyś nam się nie rozchorowała i nie cherlała tak jak ja :D a przed wyjściem z domu ubierz się cieplusio bo dzisiaj b.zimniusio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos chrychania......mam katarek...rano myslalam, że sie udusze własną ....sorki flegmą....tak kasłałam...boli mnie główka...i nic mi się nie chce - chociaz to na pewno nie objaw choroby....bo tak jest zawsze :)...i oczy mi jakos łzawia....yyyh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik nie płacz mi też nic się nie chcę i nie płaczę z tego powodu ;););) ....a ja już prawie nie mam kataru ale za to ten duszący kaszel -> be!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasz maluch
Co?!!!!!!!! Behmocisko!!! Ty normalnie żartujesz!!!! Czy mój sprzeciw temu będzie brany pod uwage??? bo ja się nie zgadzam!!! chlip..chlip... jak mozesz co? chlip..chlip.. :( U mnie jakos leci.. Kumpel w szpitalu. echh Wojtek wlasnie wyszedl ze szpitala (mial wypadek).. ale juz w sumie jest dobrze.. A ja chora.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wild...to my wyciagniemy swoje łopatki i pomozemy go zakopac! Napisałaś,że wiesz o tym doskonale,że juz nigdy nie bedziesz szcześliwa! A ja Ci powiem..ze to ja wiem doskonale, że TY będziesz SZCZĘŚLIWA..Moja droga..na to nie ma rady!!! Uśmiechnij sie.. $ miesiace to naprawde bardzo mało (mnie facet też rzucił 4 miesiace temu dla innej)..Siła polega w nas samych..i nie wolno Ci mówić, że już nigdy.. - bo napewno.. W końcu spodkasz inna osobe..zobaczysz.. Moim zdaniem nie powinnaś się teraz z nim wogole spotykać ani rozmawiac.. TO POMAGA!!!! Sama tak zrobiłam..i zuje się świetnie..Ba..nawet mam kogoś..! (moj były co prawda) czuje się szczesliwa!!! Mamy plany na przyszlość i wogóle... Dla Ciebie też zaświeci takie słoneczko..to kwestia czasu.. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wild girl, kochanieńka. nie jestes sama. kazda, powtazam KAŻDA kobieta, dziewczyna, białogłowa, brunetka, blonnndynka, ruda, gruba, chuda , niska , wysoka, KAŻDA !!! niewiasta przezyła w swoim życiu coś takiego! a jak nie przeżyła to na pewno jeszcze zdąży. zawód miłosny, juz mnie nie kocha, to był ten jedyny, zawsze bede sama.................po co? kochanińka prędzej czy później na pewno przypałęta się cos pod twoje nogi niczym nieporadny, słodki szczeniak i zobaczysz, że sie zauroczysz czy zakochasz, czy cos tam :) i zapomnisz o tym nieczułym dupku, który tam litujac sie nad tobą czasem się odezwie. niech spada :) ja do tej pory jestem wdzieczna takiemu ch...wi który po 4 latach zerwał ze mna i był konsekwentny, żadnych telefonów, sms, maili, nic! no i się wyleczyłam :) co prawda było klin - klinem, no ale zawsze! wiec moja wildgirlo nic się nie martw, skoro przeszedł ten największy ból, przejda i nastepne :) obiecuje! a tak w ogóle to dzień dobry miłym pania,😘 miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-dzik, malutka, maluch, wild girl -> 👄 i inni dołkowicze też 👄 wild girl....tak jak dziewczyny napisały rozpacz i ból minie, chociaż teraz wydaje to się nierealne, i tak jak po deszczu przychodzi słońce po cierpieniu przyjdzie radość :D bądź dobrej myśli i jak najczęściej się uśmiechaj :D -> 👄 i mamy środek tygodnia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i jak babeczki nasza kochana mamunia 👄 uloniła się na wieki ???? wiecie cosik na ten temat ??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nic nie wiem o Matce! polazła, przepadła, poszła se i juz. wredna rursko! jeszcze nam sie tu odgraża, że juz jej nie zobaczymy...kurde, no! wredna jest i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację ma-dzik co to ma znaczyć 😠 przedkłada swoje prywatne życie nad nami ;);) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello dziewuszki!!! moze juz w piatek bede pracowac!!! szukamy juz z marcinem mieszkania bo wyniknely pewne probleby ze znajomymi :0 {laska kumpla mnie nie lubi i taje nam to odczuc}. trzymajcie za nas kciuki i do zobaczenia na kafe ;) 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniuszka -> 👄 trzymamy kciuki, laską się nie przejmuj olej durne dziewczę na pewno lada dzień znajdziecie jakieś fajne mieszkanko, i bez nich będzie Wam jeszcze lepiej niż z nimi 👄 miłego czwartku -> już tylko piątek i weekend :classic_cool: ale z drugiej stony jak ten czas szybko leci za nim się obejżę będę na emeryturze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taniucha. to fajno! 😘 a co ta dzika rura chce od naszej siostry taniuchy??? co jej się nie podoba? taniuchowy mężczyzna cacy a taniucha fee??? co to ma znaczyć? w ogóle jaka miła panieneczka! sucz! i juz taniucha nic sie nie bój! bedzie dobrze! haaaj! milunia! :classic_cool: no własnie! trzeba spojrzeć prawdzie w oczy! matka sie nami nie interesuje! juz nas nie kocha! pewnie znalazła sobie kolejnego kochanke w wersji maszino-latino i sie ten.....no ten....bzzz :D i ma nas gdzieś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×