Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyna22

prezerwatywy-pytanie!!!

Polecane posty

Gość dziewczyna22

Wczoraj kochalam sie z chlopakiem i pierwszy raz uzylismy prezerwatywy(wczesniej uzywalam pigulek). I zwiazku z tym mam pewne pytanie.Chodzi o to,czy jak wy sie kochacie z prezerwatywa to czy ona sie wam w ogole nie zsywa chocby troche.Bo mojemu chlopakowi to zsunela sie tak do 2/3 czlonka,a moze nawet do polowy.Czy to normalne czy po prostu zle ja zalozylismy?Czy dobrze zalozona prezerwatywa nie powinna w ogole sie zsuwac ani troche?Bardzo prosze o powazne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka1983
Prawdopodobnie Twoj chlopak zalozyl prezerwatywe zbyt wczesnie! Nalezy ja zakladac gdy czlonek jest juz w stanie wzwodu i jest twardy i gotowy!Pamietaj o tym na przyszlosc,bo zle uzycie gumekmoze miec zle skutki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka1983
Prawdopodobnie Twoj chlopak zalozyl prezerwatywe zbyt wczesnie! Nalezy ja zakladac gdy czlonek jest juz w stanie wzwodu i jest twardy i gotowy!Pamietaj o tym na przyszlosc,bo zle uzycie gumekmoze miec zle skutki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna22
jestem pewna ze zalozyl prezerwatywe w stanie wzwodu.wiec o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to chyba normalne wiadomo ruchy czlonka powoduja ze prezerwatywa sie zsuwa wiec co jakis czas trzeba ja poprawiac...nigdy nie bedzie tak ze zalozona prezerwatywa nawet nie drgnie podczas penetracji partner musi miec na nia oko i co jakis czas poprawiac;) powodzenia ja tez od niedawna zaczelam przygode z gumkami i wszytskiego sie ucze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna22
moze ktos jeszcze sie wypowie, kto jest posiada doswiadczenie z prezerwatywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasablanka
ja używam prezerwatyw od bardzo dawna.czasami troszeczke się zsunie ale nigdy do połowy!może w trakcie troszke członek "klapnął"?czasem tak się zdarza jak ruchy są spokojne.trzeba wtedy szybko działać,ruszać się szybciej i wszystko wraca do normy.najlepiej,żeby partner wtedy pracował swoim rytmem.a może prezerwatywa była za mało przylegająca i za duża?też tak moze być!polecam durex-elite lub extra safe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkki
ja też jak sie kocham z moim facetem to jemu zsuwa sie troche gumka, wydaje mi sie ze to normalne, jak dotąd wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolo
czasami sie zsuwa ale tak z 2-3 cm bo wiadomo przy ruchach tarcie jest :) moze Twoj partner dobral nieodpowiednie rozmiarem :) ja uzywam zawsze durex`y i nie narzekam kiedys kupilem na stacji benzynowej unimil 004 (cienka, plemnikobojcza) bo nie bylo innych a sklepy juz pozamykane :) i pekla ale naszczescie nic sie nie stalo :) teraz durexa nie zamienie na zadna inna ;) a szczegolnie SELECT w opakowaniu 3 prezerwatywy w 3 kolorach i o 3 zapachach :) banan , pomarancz , truskawka ;) czasami i do lodzika dobre jak nie chcesz zeby Ci partner skonczyl w buzi albo na buzi :) hehe Pozdrawiam i zycze jak najwiecej wspolnych orgazmow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze
zsuwa sie jak jest za luzna albo ocipine mu oklapl, wcale nie musi mocno, a nie powinna, moze inny typ, durex'iki faktycznie sa ok, moze inny gatunek, tylko mu nie mow tego wprast bo pomysli ze ma malego :)) i napisze zaraz na forum co ma robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba spełnić warunki: 1) Nawilżenie tylko NA gumeczkę. 2) odpowiedni obwód gumeczki. I wtedy powinno być ok. Ale zazwyczaj ludzie nawet nie wiedzą co kupują. To wszystko nie jest takie proste jak się może wydawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×