Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaasia

badania przed przepisaniem tabletek

Polecane posty

Gość Kaasia

3 lata temu wycieto mi woreczek zolciowy (kamyki w wieku 22 lat...) i od tamtej pory moja watroba pracuje na najwyzszych obrotach i czesto daje o sobie znac. zastanawiam sie czy w tej sytuacji jest sens zeby zaczac brac tabletki anty. Wiem, ze tabletki obciazaja watrobe:( a ona i tak juz nie ma sie latwo... Jaki badania powinna zrobic przez przepisanie tabletek? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradź sie lepiej lekarza rodzinnego lub ginekologa...W razie czego powiedzą ci jakie masz badania zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heather_morris
Po wycieciu woreczka zolciowego nie wolno stosowac ani pigulek, ani minipigulek, ani plastrow. Co ciekawe pod obserwacja lekarza mozna stosowac zastrzyk Depo Provera (nie ma estrogenow, a to przede wszystkim one obciazaja watrobe, a poza tym podaje sie go domiesniowo), ale on nie wszystkim odpowiada... Tak wiec pozostaja ci inne, niehormonalne metody. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Depo-Provera® (...) Przeciwwskazania Nadwrażliwość na medroksyprogesteron. Ciąża lub jej podejrzenie. Krwawienia z dróg rodnych o niewyjaśnionej etiologii. Nowotwór złośliwy sutka lub narządu rodnego lub jego podejrzenie. Zakrzepowe zapalenie żył, zaburzenia zakrzepowo-zatorowe (aktualne oraz w wywiadzie), zaburzenia krążenia mózgowego. Poważne upośledzenie czynności wątroby. Nie zaleca się stosowania w okresie karmienia piersią przed upływem 6 tyg. od porodu.\" Upośledzenie czynności wątroby jest, więc nie bardzo rozumiem co ma do tego, że to nie estrogen? Heather wyjasnij proszę, bardzo ciekawa jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×