Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość LWIE-SERDUSZKO

WKŁADKA !

Polecane posty

Gość LWIE-SERDUSZKO

Słuchajcie mam problem, mam 18lat ichciałabymrozpocząć wspoółżycie z miom Misiem. Zastanawiamy się nad metodą antykoncepcji, wykluczam tabletki, bo nie chcę sie szprycować hormonami. Czy któraś z Was ma wkładkę? Proszę napiszcie jak to jest, ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaxx
gorąco polecam bardzo praktyczna i stuteczna rzecz ,cena zroznicowana od 70 zl do 650zl wszystko zalezy od tego czy jest to zwykla czy tez z hormonami wszystkie o podobnym tescie pewnosci , twoj lekarz doradzi ci wiecej , ja goraco polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość należy dodać że wkładka
jest dla kobiet, które już RODZIŁY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość należy dodać że wkładka
jest dla kobiet, które już RODZIŁY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, teraz zakłada się wkładki również kobietom, które nie rodziły, ale nie takie z miedzią tylko zazwyczaj plastikowe Radzę pogadać o tym z lekarzem - przedstawi retelnie za i przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda..................
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, teraz zakłada się wkładki również kobietom, które nie rodziły, ale nie takie z miedzią tylko zazwyczaj plastikowe Radzę pogadać o tym z lekarzem - przedstawi retelnie za i przeciw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz niżej hehe
kapa jest z wkładkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrz niżej hehe
kapa jest z wkładkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,zastanawiam sie na spiralą mam dość tabletek i pekających gumek,jakie spirale są najlepsze i jakie są ich ceny (na taką za 600zł mnie nie stać:( jak byłam u ginekologa mówił mi cos o takiej za ok 60-70zł ,twierdzac że ta bedzie dla mnie właściwa.mam 24 lata i dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiana Jones
P o urodzeniu pierwszego dziecka zdecydowałam się na wkładkę i czułam się z nią dobrze, miesiaczki były do przeżycia. po trzech latach została wyjęta bo chciałam mieć drugie dziecko. bez problemów zaszłam w ciążę . polecam. aha, nie słuchaj żadnych katechetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkladkowa
Ja rowniez rozwazam zalozenie wkladki. Jeszcze nie rodzilam i mam 24 lata. Dla nierodek mozna zakladac tylko zwykle wkladki bez hormonow, ale tylko dlatego bo ta z hormonami (Mirena za 600zl) jest... za duza! ;) Wkladke musi ci dobrac ginekolog. W aptekach raczej tych malych nie dostaniesz tak latwo i pewnie bedziesz musiala sprowadzac (przez apteke lub przez ginekologa - gin moze nawet miec taka mala w swojej stalej ofercie). Moja kolezanka, tez nierodka ma wkladke od roku i jest bardzo zadowolona. Na poczatku miala bardziej obfite okresy, ale potem (3-4 miesiace) jej sie to uregulowalo i twierdzi, ze nie czuje roznicy ze stanem przedwkladkowym. Aha, musisz tez wiedziec, ze noszenie wkladki moze cie narazic na czestrze stany zapalne i dlatego nie poleca sie jej nierodkom. Ale w sumie pigulki tez bardzo czesto powoduja grzybice, a nierodki je biora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanko,ale to już do tych kobiet które mają juz spiralkę,jak często kochacie sie \"do końca\"i czy wogóle sie tak kochacie??z góry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jedno pytanko,ale to już do tych kobiet które mają juz spiralkę,jak często kochacie sie \"do końca\"i czy wogóle sie tak kochacie??z góry dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno,nasłuchałam się od innych osób ,że spirala może się jakoś przesunąć ,jeżeli tak to po czym mozna to poznać??pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno,nasłuchałam się od innych osob ,że spirala moze sie jakos przesunac ,jezeli tak to po czym mozna to poznac??pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1
Mam wkładkę od ponad roku, mamy dziecko, kochamy się do końca, kosztowqała niecałe 60 zł -założenie 300 zł i mam spokój na 3 lata. Jest super, ale nie można używac tamponów bo można ja przesunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiko
kobiety ktore maja tylozgiecie wkladek nie moga stosowac bo jest wtedy duze ryzyko ciazy pozamacicznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
Skad takie informacje,mam tyłozgięcie i wkładkę/mirene/,nigdy lekarz nic nie wspominał o tego typu przciwwskazaniach,a jest to naprawde dobry specjalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiko
ja bylam u ginekologa ( rodzina) i powiedzil mi o tym ... nie mowi sie o tym kobieta bo kasa ucieka przy tylozgieciu wkladka nie daje takiej pewnosci a moze sprawic ze dojdzie do ciazy pozamacicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
Z tego co wiem to jest jedynie problem z prawidłowym załozeniem, u mnie trwało to bardzo długo.Mój lekarz,to też przyjaciel/nie seksualny/,wiec nie sądzę ,żeby coś kombinował:).Moze niektórzy po prostu nie potrafia tego prawidłowo załozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaczek
najlepsze są tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×